Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2017 06 07, 10:22)
Jau gundžiausi ir aš sakytis, bet žiūriu, kad tik Vokietijoj siunčia  ax.gif
Bet kas mėnesį grįžti? Ar  rečiau? kažkaip nebeatseku..  O  būna kad ir  rečiau  reik  atvykt?

ne, kas tris keturis parvažiuoju mėnesiui ar pusantro. Buvom sutarę, kad taip iki Kalėdų ir vėliau ieškosiu pakeitimui moters. Nes buvo sutarta Kalėdom, kad baba bus senelių namuose ir nereiks. O dabar sumastė, kad aš būčiau per visas šventes ir paskui dukra išvažiuos sausio viduryje atostogų ir tada baba išvešt. Tai taip išeina, dabar atvažiuosiu rudenį ir tada namo tik sausio gale. Nežinau ar sutiksiu, dar galvoju, nenoriu daryt ant karštųjų, nes be darbo nėra smagu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 06 07, 10:22)
Jau gundžiausi ir aš sakytis, bet žiūriu, kad tik Vokietijoj siunčia  ax.gif
Bet kas mėnesį grįžti? Ar  rečiau? kažkaip nebeatseku..  O  būna kad ir  rečiau  reik  atvykt?

jei ko labai reik, mano adresu naudotis gali, aš tau persiųsiu ar parvešiu. Čia merginos kalogeno taip užsiprašė aną kart, nu sakau naudokitės, nesunku man parvešt, nes kaina gaunasi mažiau dvigubai, apsimoka ir dviese dalintis buteliuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 07, 11:11)
juoda ir raudona belikusios ax.gif
nebuvo kada, smagiai laiką pas gydytojus praleidau biggrin.gif


biggrin.gif nu tikrai kai yra smagesniu užsiėmimu ne korteles galvoj bigsmile.gif
Atsakyti
oi, užsisakiau, su dukters kortele clap.gif dar jiems parašiau, sakė atsiųs pilką spalvą yahoo.gif
Pagalvojau namie jau turiu vieną zomšinę juodą, aišku ten gana didoka, kaip krepšys, bet dabar vasarai turėsiu pilką ax.gif
Atsakyti
Net nežinau kokios rankinės dabar madoje biggrin.gif
Tik mačiau, kad panos tokius džinsus nešioja, atrodo, kad be trauzų būtų bigsmile.gif , bernai kaip musės apie jas biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Tupiu vakarais darze,uodams puota,o man nervai nes tikriausiai alergiją įkandimam turiu,ismėto bandom kur pasikasau.Morkos prastai sudygo teks atsėt,petruškų šakninių visai nerasta unsure.gif
Sekmadieni vyro sesei 30metis vedybų sukakties,baznycioj atskiros misios,paskui supratau ten ir vaisins kazkur blink.gif Nežinau nešt čia gėlių ar ne,ji perspėjo,kad nieko nedaro tiesiog santuokos atnaujinimas .
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 07, 21:22)
Labas 4u.gif Tupiu vakarais darze,uodams puota,o man nervai nes tikriausiai alergiją įkandimam turiu,ismėto bandom kur pasikasau.Morkos prastai sudygo teks atsėt,petruškų šakninių visai nerasta unsure.gif
Sekmadieni vyro sesei 30metis vedybų sukakties,baznycioj atskiros misios,paskui supratau ten ir vaisins kazkur blink.gif Nežinau nešt čia gėlių ar ne,ji perspėjo,kad nieko nedaro tiesiog santuokos atnaujinimas .

Vistiek geles butu grazu ir reikalingos tokia proga mirksiukas.gif

Laba
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 07, 21:22)
Labas 4u.gif Tupiu vakarais darze,uodams puota,o man nervai nes tikriausiai alergiją įkandimam turiu,ismėto bandom kur pasikasau.Morkos prastai sudygo teks atsėt,petruškų šakninių visai nerasta unsure.gif
Sekmadieni vyro sesei 30metis vedybų sukakties,baznycioj atskiros misios,paskui supratau ten ir vaisins kazkur blink.gif Nežinau nešt čia gėlių ar ne,ji perspėjo,kad nieko nedaro tiesiog santuokos atnaujinimas .

va irpas mane tas pats, nors petruškos kelios išdygo o morkos kaip kur jau neatsesiu gal smile.gif

o tai kaip čia reikia atnaujinti, tipo pasensta, ar galiojimas baigiasi biggrin.gif, ar vyras jau pradeda kairen, dešnen dairytis biggrin.gif
Atsakyti
As visai noreciau pasidaryt vestuviu metines baznycioj ax.gif KAip tik siemet 25m...Bet MB rekia-1x apsizenijau ir uztenka,jokiu baznyciu ir zaksu...Tai planuojam kokia kelione biggrin.gif

Geliu nesciau mirksiukas.gif Gal net kokia dovanele mirksiukas.gif

As nuo pavasario ieskau kokio rankinuko biggrin.gif Buvau uzsiskiedus raudono,dabar pagalvojau,kad nebereikia biggrin.gif VAsarai turiu balta,o ziemai nusipirksiu juoda biggrin.gif
Atsakyti
užsimaniau bulvinių blynu ir kepu biggrin.gif
Naktipiečiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 07, 21:29)
va irpas mane tas pats, nors petruškos kelios išdygo o morkos kaip kur jau neatsesiu gal smile.gif

o tai kaip čia reikia atnaujinti, tipo pasensta, ar galiojimas baigiasi biggrin.gif, ar vyras jau pradeda kairen, dešnen dairytis  biggrin.gif

Oi tu šposininke,nei į kairę,nei į desinę tasai nevaro,sveikatos neber mergom bigsmile.gif Nors liežuviu oho kaip pamala biggrin.gif Nezinau kaip ten viskas daros,manau kaip jaunas prasai šliūbo,taip ir siuo atveju uzprasai naujai kad palaimintų,na jei gyva būsiu uz 4metų ir man 30metis vedybų gal ir mes misių paprasysim.
Taip ir mislinau,kad reik kvietkų,nesiu tik kur ji ten baznycioj pasides jas,mat zada ir kunigus vaisint ir bobeles kelias is baznycios bendruomenės,ji pati su diedu priklauso tai grupelei.
Atsakyti
smagu kai taip gražiai nugyvena žmonės ax.gif , bet va, kartais būna, kad pasirinkdamas suklysti ax.gif
kažkaip galvoju, kad ir kokia bacė stipri, bet norisi sulaukt kartu senatvės, anūkais pasidžiaugti, o ne vienatvės. Bet yra, kaip yra mirksiukas.gif
Ėdu ir Lyžukos basanoškes žiūrinėju, nu gundausi labai rolleyes.gif
Atsakyti
kurias žiurineji?

šitas pirkau:
https://www.eavalyne...1-00-black.html

patogios ne tas žodis, o tu su skambalais pabijojau, mano keltis aukšta ir šiaip nera nuotraukos kaip ant kojos atrodo jos ir dar šitas:
https://www.eavalyne...82-14-blau.html
čia bus kaip sakoma ir prie svečio ir prie pečio atlaikysiu viena gedulingą proga ir sueis darban, tuo labiau kai pas mus puse min vasaros arba lyja arba šalta, plius man arba lakuota arba versta oda yar wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 07 birželio 2017 - 21:23