Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(IngridaB @ 2017 06 05, 19:35)
Vakar kaip tik rodė per tv,aplinkosaugininkas kalbėjo,gailma jau skinti pakalnutes ir pardavinėti. mirksiukas.gif

Kiba atšauke ?

https://www.15min.lt...ziama-61-504582
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 05, 20:07)

Atšaukė tikrai,O straipsnis pažiūrėjau 2015 metų.Lygtais minėjo,kad jau du metai galima prekiauti.Tikrai ir rodė bobulytes pardavinėjant. mirksiukas.gif
Man kaip jos kvepia.Man atrodo maniškis su trimeriu nušniojo jas prie prūdo sodyboje?Buvau iš miško atsinešųsi ir pasisodinųsi,taip tiko prie vandens. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 birželio 2017 - 21:05
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
oho kiek kavutes smile.gif

Tikrai del tu pakalnučiu tai kažkoks bereikalingas šumacheris praėjo smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Nu ką, prasidėjo ravėjimai biggrin.gif Rodos, tik vakar sėja buvo , o viskas žolėse skendi. Ir kažkodėl tie daigai auga ne taip greit, kaip piktžolės. Nu tik braškės aukštesnės už žoles pas mane biggrin.gif
Šiandien bandžiau nusipirkt balerinkes , nu ir nepavyko. Matavausi nemažai, bet koja turbūt išplatėjus - visi siauri unsure.gif O jei platumas geras, tada jau man per ilgos, pirštai tušti riečiasi. O tai internetu išvis nusigrybaučiau blink.gif Reik bandyt dar kada iš naujo ratą sukt po pardes, gal ko atsiveš . Ir išvis, turiu dar dukros dovanotą čekį Kosmados, neįsivaizduoju ką pirkt unsure.gif Nieko nereikia rolleyes.gif Kažkaip keista...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
balerinkiu nemėgstu, verčia jos mane atgal biggrin.gif, vistiek turi buti nors minimalus kulniukas, o dar geriau platforma smile.gif

Žydim smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

man taip nebuna kad nieko nereiktu iš tokiu pardziu, galu gale dušo želes nusipirk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 07 birželio 2017 - 08:45
Sveikos 4u.gif
Užsimaniau tašę nusipirkti ir vėl neleidžia, kortelė netinkama doh.gif doh.gif
jau kaip šitie vokiečiai nervina mane cry.gif
https://www.groupon....-...73589&nlp=1
Atsakyti
Laba 4u.gif
Lyžuka, man irgi keista, nes turbūt visko reikia ir nežinau ką pirkt bigsmile.gif
Bj, kokią spalvą rinkaisi? Labai patiko tavo tašė 4u.gif
Atsakyti
Ale gi buvai BJ LT grįžus kogi tos kortelės neišsiėmei? ot pati kalta dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 06 07, 09:51)
Laba  4u.gif
Lyžuka, man irgi keista, nes turbūt visko reikia ir nežinau ką pirkt  bigsmile.gif 
Bj, kokią spalvą rinkaisi? Labai patiko tavo tašė  4u.gif


juoda ir raudona belikusios ax.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 07, 10:02)
Ale gi buvai BJ LT grįžus kogi tos kortelės neišsiėmei? ot pati kalta dabar  mirksiukas.gif

nebuvo kada, smagiai laiką pas gydytojus praleidau biggrin.gif
Papildyta:
nežinau ir ar vėl šį kart pavyks reikalus susitvarkyt. Nori, kad tik mėnesiui paatostogausiu ir vėl atgal. Ko gero, kad dar sykį atidirbsiu ir ieškosiu kitos šeimos, negaliu pastoviai ten būt. Pačiai man visai gerai, bet va dėl mažiukės gaila ax.gif
Atsakyti
Jau gundžiausi ir aš sakytis, bet žiūriu, kad tik Vokietijoj siunčia ax.gif
Bet kas mėnesį grįžti? Ar rečiau? kažkaip nebeatseku.. O būna kad ir rečiau reik atvykt?
Atsakyti