Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

LAbukas

Svecius isleidau,galiu grizt i SM biggrin.gif

Tevo ir as neturiu...MAn 18m buvo,kai zuvo,tai jau 27metai...

Geles grazios bigsmile.gif O buna dar kokiu bijunu,pageidautina baltu,liepos pradzioj?Einam i vestuves,pakvietime parasyta-balti bijunai...MAn rodos jau prazydeje jie buna g.gif
Atsakyti
nuo vasaros priklauso gali būt, bet gali ir nebut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 06 05, 13:05)
LAbukas

Svecius isleidau,galiu grizt i SM biggrin.gif

Tevo ir as neturiu...MAn 18m buvo,kai zuvo,tai jau 27metai...

Geles grazios bigsmile.gif O buna dar kokiu bijunu,pageidautina baltu,liepos pradzioj?Einam i vestuves,pakvietime parasyta-balti bijunai...MAn rodos jau prazydeje jie buna g.gif

čia jau dabar beveik peržydėję, bet gal pirkti bus atveštinių g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 05, 14:15)
čia jau dabar beveik peržydėję, bet gal pirkti bus atveštinių g.gif

kad pas mus aplamai nemaciau kad atveštiniais prekiautu mirksiukas.gif , nors šiaip balt velyvi yra tai gal kur kaimo darželiuose ir žydes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 05, 13:37)
kad pas mus aplamai nemaciau kad atveštiniais prekiautu  mirksiukas.gif , nors šiaip balt velyvi yra tai gal kur kaimo darželiuose ir žydes tongue.gif

turėjau UK omenyje, pas mus aplamai nelabai kas dovanų juos neša mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 05, 12:44)
turėjau UK omenyje, pas mus aplamai nelabai kas dovanų juos neša mirksiukas.gif

Ne ne,LT man reikia mirksiukas.gif Liepos 7d einu i vestuves,toks jaunosios noras-balti bijunai..Neisivaizduoju ar bus ju pirkt tokiu laiku g.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 06 05, 14:47)
Ne ne,LT man reikia mirksiukas.gif Liepos 7d einu i vestuves,toks jaunosios noras-balti bijunai..Neisivaizduoju ar bus ju pirkt tokiu laiku g.gif

Paklausinek anot užburtu namučiu temoj smile.gif, pas IK, ji visko turi ko tik yra ant svieto biggrin.gif, gal ir baltu bijunu tures tongue.gif tai nusipirksi, nes pardese tai nebuna bijunu rimtai LT

Užrodziau čia tau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 05 birželio 2017 - 14:06
Laba

Rozinis bijunas jau skleidziasi, baltas dar ne. Abejoju ar tokiu laikus bebus bijunu, nebent kas kur pavesyje augina g.gif

O ka jus vadinat bijunais, ka pinavijomis? Man jie sinonimai ax.gif gal lietuviskiau butu bijunas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 05 birželio 2017 - 15:41
Man ir bijunas ir pinavija tas pats augalas...Ar ne g.gif
Bet tai norai tu jaunuju...JAuciu pati nepagalvojo,kad nebebuna jau tokiu laiku tu bijunu...O gal kokiu atveztiniu buna g.gif Nu ka,negausiu bijunu,pirksiu kokias kitokias...
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 06 05, 16:37)
Laba

Rozinis bijunas jau skleidziasi, baltas dar ne. Abejoju ar tokiu laikus bebus bijunu, nebent kas kur pavesyje augina g.gif

O ka jus vadinat bijunais, ka pinavijomis? Man jie sinonimai  ax.gif gal lietuviskiau butu bijunas

Nu mano kaime yra ir bijūnai ir pinavijos biggrin.gif Gal čia mes vienas toks kaimas tik ax.gif
bijūnai yra trumpesniais kotais, nors žiedai tai panašūs ir žydi anksčiau. O pinavijos auga žymiai aukštesnės ir vėliau . Gal tai vienas ir tas pats augalas, bet dar nuo močiučių laikų taip man įsikalę ax.gif
Giega, bijūnai nebežydės tuo metu. Pirk vėdrynus - visai panaši žiedų forma .

Papildyta:
Žiūrėk, kokie gražūs - ko ne bijūnai?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 06 05, 17:04)
Nu mano  kaime yra ir bijūnai ir pinavijos  biggrin.gif  Gal čia mes vienas toks kaimas tik  ax.gif 
bijūnai  yra trumpesniais kotais, nors žiedai tai panašūs ir žydi anksčiau. O pinavijos  auga žymiai aukštesnės ir vėliau . Gal tai  vienas ir tas pats augalas, bet  dar nuo močiučių  laikų  taip man įsikalę  ax.gif 


Geras čia vyro kaime viskas tas pats tik atvirkščiai, ankstyvi, aukšti pina vijos vėliau žydintis bijūnai, mano krašte Suvalkijoje visi bijūnai tik tas ankstyvas vadinamas tiesiog ankstyvas raudonas ir retai pas ką būdavo, o krapinis pilnaviduris tai ramunė pilnavidure bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 06 05, 16:44)
Man ir bijunas ir pinavija tas pats augalas...Ar ne g.gif
Bet tai norai tu jaunuju...JAuciu pati nepagalvojo,kad nebebuna jau tokiu laiku tu bijunu...O gal kokiu atveztiniu buna g.gif Nu ka,negausiu bijunu,pirksiu kokias kitokias...

Dukra mano dabar prisiduria prie algos bigsmile.gif kvietimus darydama tai dar sakyčiau bijūnai nieko įspūdingo, bet būna ir rugiageles ir pakalnutes, šitos dabar Lt iš vis uždrausta skinti biggrin.gif ir alyvos birželio mėnesį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 05, 17:49)
pakalnutes, šitos dabar Lt iš vis uždrausta skinti  biggrin.gif ir alyvos birželio mėnesį  biggrin.gif

Vakar kaip tik rodė per tv,aplinkosaugininkas kalbėjo,gailma jau skinti pakalnutes ir pardavinėti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 birželio 2017 - 18:36