Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

tai kai savaitgalis, tai pusryciu nebus? Tik kava. Turiu pakvietima saslykams po pietu. Mes, trys klasiokes, visada atidarom vasaros sezona uzmiesty
Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif
Atsakyti
Vakar ne tik uodai, bet ir šaltis puolė, gyvatvore tvarkem tai striukės reikėjo

Sveikos, su sekminemis visas

Man irgi liūdna tėvo diena, kaip tik tą dieną laidojom unsure.gif
Atsakyti
Labas
Su Sekminem visas.
Lyja nuo 7
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Su tėvo diena 4u.gif Snd baznycioj labai grazų pamokslā sakė tėciams,jau toks iskalbus tas mūs kleboniukas,taip suvirpina širdis,nesusilaikiau,ašaros kaip pupos rieda net sarmata,bet aplink maciau dauguma moterų šluostės akis,nors tiek raminaus blush-anim-cl.gif Manasis pamatęs burbtelėjo,kad raminciaus,lengva pasakyt unsure.gif
Neturejau gerų sąntykių su tėvu,bet dabar noreciau prisiglaust ir pakalbėt ax.gif
Diena apniuko būt gerai,kad palytų,žemė net dulka.
Atsakyti


vartotojo įkelta nuotrauka

pirmasis žiedas po siauralapių :0

o tevo diena man liudna , prieš 19 metu per tevo diena ir butent birželio 4 laidojau savo tėvą, tik tada ne sekmines o devintines buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 04, 17:52)
vartotojo įkelta nuotrauka

pirmasis žiedas po siauralapių :0

o tevo diena man liudna , prieš 19 metu per tevo diena ir butent birželio 4 laidojau savo tėvą, tik tada  ne sekmines o devintines buvo verysad.gif

4u.gif 4u.gif console.gif

Laba
Aš irgi su amziumi darausi verksnė, nesunku susigraudenti ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Į tėčių temą - neturiu jo jau 29 metai verysad.gif Buvau tik 23 metų, kai mirė. Tada dar nebuvo mados sveikint tėčių. Tik su armijos diena ax.gif Norėtųsi, kad būtų .
Pas mus visą naktį liję turbūt, nes žemė šlaputėlė. O dar iš vakaro ir palaisčius buvau, nes netikėjau, kad lis biggrin.gif
Mano pinavijos dar tik su bumbulais, net bijūnas dar neišsiskleidęs . Ir agurkus lauke tik vakar pasėjau, bet turėtų spėt užaugt iki rudeninių šalnų biggrin.gif
Atsakyti
https://scontent-waw...amp;oe=59E3F950

pradedam žydėjimą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 05 birželio 2017 - 09:27
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 05, 10:26)

Graziai zydit wub.gif
As pernai is a.a. anytos sodo atsiveziau ryskiai geltona, laukiu kada prazys. Dabar pas mane melyni zydi, net melyna.
Labas
Atsakyti