Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(*Bj* @ 2017 05 31, 20:12)
su išmierom man sunku, rieker nešioju 36m dar su išmierom, kaip ir išmierom, bet va koja žiauriai siaura doh.gif

36 dydis? oho jau aš 37 ne visur randu , o tai čia gi iš vaikišku beveik smile.gif
Atsakyti
LAbukas

Ech,kokios mazos kojytes..Tiek graziu betu ant ju buna,nes niekas neisperka biggrin.gif O mano labai jau einamas dydis-39 ax.gif

Siandien oras graziausias,o savaitgali-lietus...Sestad koncertas stadione...Bet gal yra koks stogas ten g.gif ar taip ir lis ant galvu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 06 01, 08:09)
Labas rytas
ar jau visom sodininkem lietaus uztenka biggrin.gif Snd. ruosiausi ilgiau pamiegot, bet kur tau. Kazkoks monstras 8 ryto su benzopjuklu kazka pjauna. Langas atidarytas, tai kaip pas mane kambary.
Mano batai zemakulniai, kedai geriausi. Turiu ecco baisuoklius, bet su jais kaip basikom.


turiu ir aš tokią bėdą, kaimynai stogą naują dengia, atrodo ryte anksti nedirba, praktiškai nėra to triukšmo, nes ten langų neatidarau, bet dabar antra diena kažką pjausto, tai eina per smegenis jau unsure.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 01, 08:11)
36 dydis? oho jau aš 37 ne visur randu , o tai čia gi iš vaikišku beveik smile.gif


aš šiaip nešioju irgi 37, bet rieker man atrodo padidinti ax.gif

QUOTE(giega @ 2017 06 01, 08:57)
LAbukas

Ech,kokios mazos kojytes..Tiek graziu betu ant ju buna,nes niekas neisperka biggrin.gif O mano labai jau einamas dydis-39 ax.gif

Siandien oras graziausias,o savaitgali-lietus...Sestad koncertas stadione...Bet gal yra koks stogas ten g.gif ar taip ir lis ant galvu g.gif



rasti, tai randu mažų, jų neišperka greitai, bet siaurų retai pasitaiko rolleyes.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Aš irgi norėjau sakyt, kad mažų batų dažnai užmatau, o va 38 sau dažnai nerandu ax.gif
O man rytas labai lūdnai prasidėjo. Kaimynė mirė unsure.gif pasikorė
Labai negeros emocijos aplankė, nes mano šeimoj tokių atvejų buvo...
Atsakyti
Vaje tai liudna verysad.gif

Kiek metu kaimynei buvo?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Žiūriu kiek čia mažakojų,giega,ir as su tavim vienoj kompanijoj su 39 dydziu,o zieminius ir40 tenka ieskot ale tai mergelkos,kaip nuo podiumo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 01, 14:57)
Sveikutės 4u.gif
Žiūriu kiek čia mažakojų,giega,ir as su tavim vienoj kompanijoj su 39 dydziu,o zieminius ir40 tenka ieskot ale tai mergelkos,kaip nuo podiumo bigsmile.gif


kojomis tu man drauge. Nerasiau, kad mazakoju negazdint biggrin.gif
Atsakyti
Siaip tas 39 toks standartinis lietuviskas dydis.nors mano aplinkoj daug mazakoju biggrin.gif Uosviene ir ar 36 nesioja,dukterecia ir svogierka tikrsi 36.. Dukros ir tik 37..
Uztai koks as kingkongas jauciausi Srilankoj ax.gif Negana kad ten visi maziukai,man iki pazastu,nors negaliu saves labai auksta vadint(172) o basankiu tai is vis is sandeliu uzkastu nese,rinkaus ne pagal ka as noriu,o i ka koja ikisu biggrin.gif
Atsakyti
tai jei ūgis virš metro, iš kur ta koja bus didelė biggrin.gif Šikna palei žemę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 06 01, 16:54)
kojomis tu man drauge. Nerasiau, kad mazakoju negazdint biggrin.gif

Ir man nepatogu pasidare su tokia lopeta,bet ką cia slėpt hihihi.gif hihihi.gif
Siandie 26metai kai su savo meile susiženyjom biggrin.gif gryžo su gėlėm,śampu,sakė labai mane myli friends.gif vos neapsižliumbiau,pasidariau skystimas visai ax.gif
Atsakyti
Lopetos, jus Lopetos biggrin.gif

Mano anytos tai kažkas tarp 35 - 36 dukros 36 o jau mano ačiū dievui panašesnė, nes nori kokiu nors batų dukra ir ką ogi nėra dydžio pats mažiausias per didelis, o mano mamos irgi trumpa bet labai plati vėl bėda ir blauzdos plačios seniau tai visus batus siudavosi dabar turbūt nėra tokios paslaugos

Burbuline, sveikinu ir siunčiu pivonijos raudona žiedą, per tel įkelti nemoku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 01 birželio 2017 - 17:37
Nuskyniau krapinio bijūno žiedą, kad jaunas augalas nevargtų, o grožis, o kvapas, tikrai vertėjo tiek kiek mokėjau turguje. Tik sirinė kinrožė kažko dar laukia, o gal jau mirusi? Kol kas nejudinu.
Kasdien praeinu pro Goes batų skyrių, tik užeiti dar niekaip nesiryžtu. Kažkas čia rašė, kad lb patogūs.
Para, ir tavasis snaputis vieną mėlyną žiedą išskleidė.
O šalta lauke, stiprus vėjas, dieną taip bjauriai lyjo ir dar sutaikė per mano rytinę pertraukėlę. Nu dar ryt atvargt šuns būdoje ir psio ax.gif
Nešioju tik patogius batus, pabandyk atlaikyt visą šimtą, nei vieni batai to neatlaikys.
Kaip reikia lūpdažio kasdienai.
Atsakyti