Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(burbuline @ 2017 01 14, 13:22)
Merii,tavo diedas grietinę kaip jogurtą iškabino aš dažnai nysiperku jigurto majonezo kibirėly tai kai manasis pirmā kart pamatė pasistacius tą kibirą sako tai jau kibirais varai?

Susijuokiau balsu., ir as daznai su tuo seniu barzdotu turku kibirais vanilini jogurta kabinu biggrin.gif
Taip noriu ko saldaus. Gal uogienes. Nieko neturiu dasibaigimui.
Atsakyti
Taip taip Plazoj dar mergaitė liet.snekanti priėjo tai visai gerai buvo biggrin.gif ,taip didelė pardė,man patiko.
Verdu vengrišką guliašo sriubą ir manus užmerkiau,kepsiu varśkės apkepą,sūnus sako nei maistas,nei pyragas :PBj,duok pyragēlio ir bobulei tegul ir jai į kūną eina bus ne taip pikta hihihi.gif
Atsakyti
Merii iš kur zuikį nurovet? Ar skaniai pavalgyti pavyko?

Dziovykle super nereikia kambariuose karstyt ant radiatoriaus ir šiaip gerai isdziovina, ispurena rūbus džiaugiuosi kad pirkom bet va pukines striukės neuzsigyvenau biggrin.gif o ir šiaip nemėgstu storesniu rūbų kad ant lauko pastovėti nereikia o ir žiemos dabar ne žiauriai šaltos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 sausio 2017 - 14:44
QUOTE(burbuline @ 2017 01 14, 14:09)
Bj,duok pyragēlio ir bobulei tegul ir jai į kūną eina bus ne taip pikta hihihi.gif

ji ir taip nekūda tongue.gif gaus prie kavos, kai atsikels po pietų miego ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 14, 14:42)
Merii iš kur zuikį nurovet? Ar skaniai pavalgyti pavyko?

Triusi dukra dave.
Sotu. Gerai gavosi. Is vakaro buvau itepusi santa marija marinatu. Gal del to
Vos iziuriu per mobilke ka rasau.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 14, 10:25)
Labas mergaitės,na va aš jum sakau kai žinau kad darbas nelaukia išmiegojau kaip užmuśta,aišku ir miegot tik pries 12nuėjau,bet manau čia del darbo ta įtampa,kad nepramigčiau tongue.gif galvoju gal ramiaką kokį įkalt nakčiai,bet tada jau tikrai galiu skambučio negirdēt.
Diedas snd dirba net negirdėjau kai iśėjo,ot kaip parpiau bigsmile.gif Dukra serga,kosti,sloga tai vakar visokias procedūras darėm,bet snd matau ,kad nlb kas geriau.Kokių vaistų jūs griebiatės tik prasidėjus gripui?
Aha,giegute,tau tai suprantam geras vakaras buvo,o mums jau kaip sugebėsim susikurt sokiai.gif
Papildyta:
Sapniuk,o ko ne valykla? tongue.gif Atitrins kaip priklauso,šviesi striukė?

Griebiuosi greifruktu seklu ekstrakto mirksiukas.gif kiekvienam po buteliuka nupirkau, tiksliau kiekvienai. Visi persalimai ir kvarabos nebaisios, tik kaina kandziojasi
Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 14, 10:30)
na kai humanoj uz 4 eurus pirkau, tai jai i valykla eit butu labai nepadoru biggrin.gif
Sviesi, nu sugadinsiu tai sugadinsiu. Ant skalbykles maciau plunksna yr nupiesta, bandysiu su ta, o kas gausis, tai jau gausis.
Nu jo, pati paklausiau, pati atsakiau ax.gif

Skalbk, nesuk galvos. Visada skalbiu. Tik viena dedu, be kompanijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 14 sausio 2017 - 15:44
Pirmadieni nuo erkiu antrakart skiepys. Sako. 5 metams skiepas veiks.
Ar naudojates viber.lt ?
Atsakyti
Na ir šnekorkos. Kol perskaiciau, uzmirsau ka norejau pasakyt bigsmile.gif

Ar jus rimtai visa majonezo dydzio jogurto indeli suvalgot! Ar juokaujat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 01 14, 15:36)
Pirmadieni nuo erkiu antrakart skiepys. Sako. 5 metams skiepas veiks.
Ar naudojates viber.lt ?

bijau pameluoti, vaikus skiepijau, berods pirmi du kas menesį buvo, dabar kartosim po metų gegužę ir lyg paskui po trejų metų ir tada po penkių. Nors gal kiekvienos firmos vakcina skirtingai. Kovą ir aš keliausiu skiepytis. Nes dabar nuo gripo ir hepatito skiepijausi, dar nuo stabligės, tai nuo erkių ir plaučių uždegimo atidėjau kitiems kartams. Mažiukę ir nuo meningito paskiepijau, per vargus gavom, vienas leliukas nesiskiepijo, tai mums atidavė. O tai mažiuka,s pirmenybė ir treti metai eilėj stovėjom, vis negavom, Dičkei jau be šansų gauti, bandysiu gal per Endemiką ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Merii @ 2017 01 14, 15:36)
Pirmadieni nuo erkiu antrakart skiepys. Sako. 5 metams skiepas veiks.
Ar naudojates viber.lt ?

kas tai yra? blink.gif
gal nemokamų poklabių programą telefonu turi galvoje? jei taip, aš turiu ir Viber ir WhatsApp bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 01 14, 15:36)
Pirmadieni nuo erkiu antrakart skiepys. Sako. 5 metams skiepas veiks.
Ar naudojates viber.lt ?

Trys skiepai buvo,veikia tris metus.Man jau bus paskutiniai metai.Man atrodo visų firmų skiepai nuop erkės veikia vienodai? bigsmile.gif Nes mažius irgi skiepijosi,tai irgi trims metams.
Meri,tik dėkok darbovietę,brangūs tie velniškai skiepai,mes dar litais su mb skiepijomės. blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Naudojuos viberiu ir su užsieniu ir su dukra čia vietoj pasirašinėjam tarpusavy smile.gif
Para,nesukapoju to kibirėlio per dieną,jei nieks nepadeda tai man vienai jo uztenka 3-4 dienom,jei nedirbciau gal ir vienai dienai uztektų lotuliukas.gif pusryciams,pietums ir vakarienei zėk ir tuśčia biggrin.gif man jis su batoniuku gerai lenda essen.gif .Bet kaip prajuokinai,rimtos moteros rimtai ir valgo yahoo.gif
Papildyta:
Para,a to ką tas ekstraktas lb kazkoks ypatingas?tai kaip arbatą karštą darais ar dar kokius monus? unsure.gif
Atsakyti
Nzn kiek kainuoja. Bent pernai. Tai lb daug erkiu buvo. Ir ju vis daugeja ax.gif
Kaip jums katino vardas petriukas?
Dar vis be vardo. Ryt gaus tabl nuo kirminu. Ruosimes an tram skiepui.
Para. Ar gryzo sena kate?
Atsakyti