Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Para @ 2017 05 30, 19:44)
Tai sporbačiai tiems ypatingiems atvejams? Išeigai, ania?  tongue.gif Šiuolaikiška "babulka"  bigsmile.gif

šitam mano gyvenimo tarpsnyje sporbačiai kone vienintelė avalynė, ir beveik visiems atvejams biggrin.gif . Prieš penkis metus net nebūčiau pagalvojus, kad klaiskinius kostiumėlius ir aukštakulnius teks į džinsus ir kedus iškeisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 30, 21:11)
šitam mano gyvenimo tarpsnyje sporbačiai kone vienintelė avalynė, ir beveik visiems atvejams biggrin.gif . Prieš penkis metus net nebūčiau pagalvojus, kad klaiskinius kostiumėlius ir aukštakulnius teks į džinsus ir kedus iškeisti biggrin.gif

Vadinasi atjaunejai. Prieš daug metu as irgi ilgus sijonus segejau. Dabar tik trumpeja ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif
Atsakyti
Pusryčiai įdomus biggrin.gif, kažin ar bus iškepę tos šlaunelės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 31, 10:32)
Pusryčiai įdomus biggrin.gif, kažin ar bus iškepę tos šlaunelės  bigsmile.gif


nezinau, as norejau taip daryt jubiliejui sveciams, bet pabijojau, kad liks nevalge ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 31, 09:32)
Pusryčiai įdomus biggrin.gif, kažin ar bus iškepę tos šlaunelės  bigsmile.gif

aš pradžioje gal apkepčiau gerai keptuvėje arba bent apvirčiau ax.gif
matei Nostroje servetėlių 50 proc., nusipirkau kreminių 12 vnt ir 12 vnt raudonų Kalėdoms bigsmile.gif
Atsakyti
nelabai mes naudojam tas medžiagines, paskui daug priežiuros joms reikia biggrin.gif
pernai iš ebay užsipirkau stalo irankiams tokiu kišeniu su kaledine tematika mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Lynoja pagaliau ax.gif Galėsiu agurkus subert į žemę.
Mano pagrindindinė apranga : džinsai ir kokios balerinkės ar kedai ax.gif Kai dirbau, tai ir sijonų dienos būdavo biggrin.gif , o dabar bile tik patogiau mašiną vairuot (su bateliais baisiai nepatogu, o ir nusitrina dešinysis ) Vat kur miesto gyvenimo privalumai - galima su sijonais ir aukštakulniais prasieit smile.gif . O kaime visur su mašina praktiškai reik važiuot, tai tie sijonai „išauga'' biggrin.gif
Atsakyti

Gelbėkit,nesuprantu kaip atsuradau naujoj versijoj forumo,tiesiog pasijungiau ir oplia,spaudziu ant standartines ir nieko.NENORIU sitos,SOS.Net nerandu kur ką spaust :blink:​ 


Papildyta:
Oi radau išėjimą lotuliukas.gif maniau pasiusiu kokia nesamonė,kaip cia mane permetė nerazumiu biggrin.gif Net lengviau,ot bobai streso pavarė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 31, 15:19)
<p>Gelbėkit,nesuprantu kaip atsuradau naujoj versijoj forumo,tiesiog pasijungiau ir oplia,spaudziu ant standartines ir nieko.NENORIU sitos,SOS.Net nerandu kur ką spaust blink.gif​ </p>
Papildyta:
Oi radau išėjimą lotuliukas.gif maniau pasiusiu kokia nesamonė,kaip cia mane permetė nerazumiu biggrin.gif Net lengviau,ot bobai streso pavarė tongue.gif

aš kažkada irgi netyčia ten atsiduriau tai net nesupratau kur tos pafavoritintos temos yra , total košmar sakyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 31, 12:53)
nelabai mes naudojam tas medžiagines, paskui daug priežiuros joms reikia biggrin.gif
pernai iš ebay užsipirkau stalo irankiams tokiu kišeniu su kaledine tematika  mirksiukas.gif

nu šitos medžiaginės man aplamai, tik ant kelių pasidėt, kad neužmest kokio kąsnio ax.gif Jei zūbus valysi, nieišplaunamos jos bus ax.gif
Nusipirkau stalo įrankius, jie šitam kartui buvo atidėti pirkti, aną kart puodus pirkau ir įrankius nusižiūrėjau. Galvoju šį kart išvažiuodama nusipirksiu. Su dukra vakar apsižiūrėjom, kad įrankiams akcija, tai sutaupiau žiauriai, buvau nusižiūrėjus už 70 eu, dabar už 20 eu nusipirkau, tik tiek, kad kita firma ir jų komplektacijoje neįeina kažkodėl desertinės šakutės blink.gif . Bet, dzin, namie turiu atskirai nusipirkus, o gal dar kada ir šitos pačios firmos dasitaikysiu. Nes čia dažnai reikia stebėt, būna geriems dalykams akcija, bet labai trumpai, dienos dviejų, bet geri dalykai užtat mirksiukas.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 31, 14:23)
aš kažkada irgi netyčia ten atsiduriau tai net nesupratau kur tos pafavoritintos temos yra , total košmar sakyčiau  mirksiukas.gif

baisu ir pagalvot, aš dar ten nebuvau rolleyes.gif
Atsakyti