Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2017 05 30, 09:50)
LAbukas

Oho,Bj,kaip pas jus karsta bigsmile.gif

nu jo, kaip dar pagalvoji, kad tik vasaros pradžia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 05 30, 10:50)
LAbukas

Oho,Bj,kaip pas jus karsta bigsmile.gif Nors ir pas mus pakankamai karsta praejusi savaite buvo mirksiukas.gif Siandien apie +23 bus,penktadieniui vel +25...MAn tai svarbiausia,kad savaitgaliais nelytu ir silta butu biggrin.gif

VAkar kepiau kalafioru blynus.ten pagal recepta cesnako reikia..NA idejau pora skilteliu,bet labai jau macnus cesnakas buvo..DAr siandien skonis burnoj ir kazko skrandi griauzia..Kas galetu nuimt ta jausma?Kefyras nepadejo...


Laba,

kažkur esu girdėjusi, kad ir turėtų graužti, tipo dizenfekcija. Gal bakterijų daug skrandyje priviso, dabar ten kariauja, kas laimės karą hihihi.gif Prifantazavau tongue.gif nuo darbo lydausi, nors kabinete vėsu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 30, 07:13)
apseisi ir be kepinių pas mane karšta biggrin.gif
mirksiukas.gif
kiba ilgas kaklas bigsmile.gif

Papildyta:
nuo šiandien truputį vėsiau bus 25-27, išgyvensim biggrin.gif

Labo 4u.gif Matai bj,kas kam galvoj,o man kepiniai essen.gif ziuriu obuolienės dar daug turiu varysiu su batoniuku pakapot tongue.gif Ir ką tas kaklas,smegeninė jau poilsio prasosi.Ryte atsikėlus ziuriu aplink apsiniaukę,dziaugiaus gal bus lietaus,kur tau irnesakyk.gif viskas išsisklaidė.Su dukra nesenai rašinėjaus,sėdi kaźkur vokietijoj oro uoste,škvalas baisus,sustabdyti skrydziai tai nezinia kada pakils.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 30, 14:18)
Labo 4u.gif Matai bj,kas kam galvoj,o man kepiniai essen.gif ziuriu obuolienės dar daug turiu varysiu su batoniuku pakapot tongue.gif Ir ką tas kaklas,smegeninė jau poilsio prasosi.Ryte atsikėlus ziuriu aplink apsiniaukę,dziaugiaus gal bus lietaus,kur tau irnesakyk.gif viskas išsisklaidė.Su dukra nesenai rašinėjaus,sėdi kaźkur vokietijoj oro uoste,škvalas baisus,sustabdyti skrydziai tai nezinia kada pakils.



o geras, gal iki mūsų irgi ateis vėsuma bigsmile.gif , nors lyg visą savaitę rodė karsčius g.gif
Aš irgi kažko gaivaus užsimaniau, tai įdėjau obuokius su varške kepti, eisiu pasimankštinti dar ir į pavakarę minsiu iki pardės, vakar buvau vienoj basučių, išsimatavau, visos per plačios, šiandien biškį toliau paeisiu, gal ten batų parduotuvėj bus daugiau pasirinkimo ax.gif
Atsakyti
O as dabar tokius ala sveikuoliskus sausainius vis prakepu mirksiukas.gif 2 kiausai,apie 250gr aviziniu dripsniu,100gr istirpinto sviesto,pora saukstu cukraus.Ir paskui visokiu dziovintu vaisiu,riesutu,seklu-ko turiu.Avizinius dribsnius sumaisau su kiausais ir truputi palieku pabrinkt.TAda viska sudedu,ismaisau,su saukstu kabinu ir dedu i skarda tokius gauburelius.kepa 200* temperaturoj apie 15min mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 05 30, 16:09)
O as dabar tokius ala sveikuoliskus sausainius vis prakepu mirksiukas.gif 2 kiausai,apie 250gr aviziniu dripsniu,100gr istirpinto sviesto,pora saukstu cukraus.Ir paskui visokiu dziovintu vaisiu,riesutu,seklu-ko turiu.Avizinius dribsnius sumaisau su kiausais ir truputi palieku pabrinkt.TAda viska sudedu,ismaisau,su saukstu kabinu ir dedu i skarda tokius gauburelius.kepa 200* temperaturoj apie 15min mirksiukas.gif

šitus aš vaikams dažnai kepu, o babai su dribsniais netinka, krapštosi paskui iš po protezų biggrin.gif Va, tie tavo varškės keksukai, pyragai biskvitiniai geriau, dar kokius šokoladinius keksiukus riešutų įdėjus maltų prakepu ax.gif
Vsio, varau miestelin, nu gal ką nusipirksiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 05 30, 17:09)
O as dabar tokius ala sveikuoliskus sausainius vis prakepu mirksiukas.gif 2 kiausai,apie 250gr aviziniu dripsniu,100gr istirpinto sviesto,pora saukstu cukraus.Ir paskui visokiu dziovintu vaisiu,riesutu,seklu-ko turiu.Avizinius dribsnius sumaisau su kiausais ir truputi palieku pabrinkt.TAda viska sudedu,ismaisau,su saukstu kabinu ir dedu i skarda tokius gauburelius.kepa 200* temperaturoj apie 15min mirksiukas.gif

Aukštoje temperaturoje aliejus esantis riešutuose, saulegrąžose tampa nuodingu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Senai kepiau tuos varsketukus,bet tikrai jie skanus biggrin.gif

MAn irgi reikia kokiu basankiu i darba,bet vis niekaip neissirenku...Nu negrazios man lygiapades basankes biggrin.gif O ant kulno nepadirbsiu visa diena..
Papildyta:
QUOTE(Para @ 2017 05 30, 15:34)
Aukštoje temperaturoje aliejus esantis riešutuose, saulegrąžose tampa nuodingu.  mirksiukas.gif

Na nekepu valanda laiko...GAl per 15 min netampa nuodais dideliais ax.gif Be to,kas siais laikais nenuodinga biggrin.gif
Atsakyti
Na bj,paskui pasigirk purkiniu,o mes pakomentuosim,paliežuvausim taip sakant laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 05 30, 17:37)
Senai kepiau tuos varsketukus,bet tikrai jie skanus biggrin.gif

MAn irgi reikia kokiu basankiu i darba,bet vis niekaip neissirenku...Nu negrazios man lygiapades basankes biggrin.gif O ant kulno nepadirbsiu visa diena..
Papildyta:

Na nekepu valanda laiko...GAl per 15 min netampa nuodais dideliais ax.gif Be to,kas siais laikais nenuodinga biggrin.gif

Man gi bile tik baimės įvaryti bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 30, 16:40)
Na bj,paskui pasigirk purkiniu,o mes pakomentuosim,paliežuvausim taip sakant laugh.gif

tik pinigus palikau pardėj, basanoškas parsinešiau, nežinau r man labai jų reikėjo. Tokios išeigai ir kasdien, kulnas nedidelis, kuklios. Kita vertus kasdienai dar pilna turiu, reik sunešiot, o va prireiktų išeit ir nėra nieko, tokios ne mados klyksmas, bet tinkamos babulkom biggrin.gif
Ai, jei ką ir sporbačius dar nusipirkau aną syk, galėsiu tuos nešiot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 30, 19:15)
tik pinigus palikau pardėj, basanoškas parsinešiau, nežinau r man labai jų reikėjo. Tokios išeigai ir kasdien, kulnas nedidelis, kuklios. Kita vertus kasdienai dar pilna turiu, reik sunešiot, o va prireiktų išeit ir nėra nieko, tokios ne mados klyksmas, bet tinkamos babulkom biggrin.gif
Ai, jei ką ir sporbačius dar nusipirkau aną syk, galėsiu tuos nešiot ax.gif

Tai sporbačiai tiems ypatingiems atvejams? Išeigai, ania? tongue.gif Šiuolaikiška "babulka" bigsmile.gif
Atsakyti