Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 29, 07:15)
Čia jau gal tas pjuklelis įsisuko? Ar nuo jo kuom purški? NEs aš pernai kol supratau kas čia vienam krumui daros, tai jis kaip reikalas ji patvarke verysad.gif

I kokia šali dukra išksrenda?

O va maniškis tai kažkaip ramiai tevo laidotuves atlaike, gal kad nebuvo labai artimi visa laiką  unsure.gif

Nepurskiu,kad nezinau kuom ir purkst,perėjau visus krūmus,nugnaibiau virsunes,nuskabiau lapus kur radau gyventojas ir viskas.Vakare vel pereisiu apziūrą,krūmai kolkas grazūs,bujoja tik tie amarai įsisuko niekšai tongue.gif
Dukra skrenda į Kroatiją,dirbs kazkokiam institute tik nezino ką biggrin.gif
Praeitą savaitę darbe griuvau paslydus wacko.gif padariau pusiau špagatą,maniau pliš mano uodega blush2.gif taip susimusiau ir kazką patempiau,kad vos einu,nugriuvau ir sedziu,skausmas toks,kad turi išlaukt kol aprims,jauciu pensijos be traumų nesulauksiu.
Labas 4u.gif
Atsakyti
Mano krūmai irgi matosi formuojasi gražūs, bet kad ir kaip buvau pridengus, plius žiema ne iš šaltuju, nušalo bevei iki žemes, nors pavasarį kai atidengiau tai dar aukštokai šakos žalios liko bet pradejo sprogti tik kokie 10 cm stiebo nuo apačios
Atsakyti
NA IR KUR VISOS

Para, aūūū, kur tu bigsmile.gif
Atsakyti
kepam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 29, 19:54)

Ką jau taip kepi?neturiu nieko saldaus,ui kaip uźsinorejau kokio pyrago na nors barankos tongue.gif
Mano icebergas kokį gražų žiedelį skleidzia ir kvepia maloniai,negaliu atsidziaugt
assa.gif
Atsakyti
BJ gal nuo karščio kepa biggrin.gif

MAno iš rožiu tik Wincester cafedral jau pumpuriuka nemaža viena turi, matosi spalva balta, kitos dar tik lapuojasi , o ta Icberga ne šiemet pirkai? Sako negalima leist kad pirmametes žydetu unsure.gif
Atsakyti
Pakasiuk, junkis su mumis neprapulsi, o ir vardas tavo koks įdomus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 29, 20:47)
BJ gal nuo karščio kepa biggrin.gif

MAno iš rožiu tik Wincester cafedral jau pumpuriuka nemaža viena turi, matosi spalva balta, kitos dar tik lapuojasi , o ta Icberga ne šiemet pirkai? Sako negalima leist kad pirmametes žydetu  unsure.gif

Siemet pirkau,bet krūmas dvimetis tai pagalvojau,kad lai suka tą žiedą blink.gif
Paskui taip ir pamislinau,kad bj nuo karscio kepa.Susivelinau turbūt su agurkais tik snd nuėjus pasisėjau ai kaip bus taip.Burokai taip prastai dygsta,zodziu nlb dar ką yra ziurėt,o zole lenda,kad ją kur.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 29, 21:33)
Paskui taip ir pamislinau,kad bj nuo karscio kepa.Susivelinau turbūt su agurkais tik snd nuėjus pasisėjau ai kaip bus taip.Burokai taip prastai dygsta,zodziu nlb dar ką yra ziurėt,o zole lenda,kad ją kur.

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nieko nesusivėlinai.Kas kad mano pasėti?Kai pas mane vanduo aukso vertės,pasėtus nelaistau,o lietus nėra.Tai ir stovi žemėje.Vakar šiek tiek užpyliau vandens,tai vienoje vietoje išplovė sėklas,net nedygsta.Va iš daigų pasodinti,tai jau mačiau vienas žiedas žydi,tuos tai laistau.Tai va kol nebus lietaus,nieko tu nepavėlavai. 4u.gif O šiltnamyje jau du suvalgėme. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 29, 20:43)
Ką jau taip kepi?neturiu nieko saldaus,ui kaip uźsinorejau kokio pyrago na nors barankos tongue.gif
Mano icebergas kokį gražų žiedelį skleidzia ir kvepia maloniai,negaliu atsidziaugt
assa.gif


apseisi ir be kepinių pas mane karšta biggrin.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 29, 20:47)
BJ gal nuo karščio kepa biggrin.gif


mirksiukas.gif


QUOTE(burbuline @ 2017 05 29, 21:33)
Paskui taip ir pamislinau,kad bj nuo karscio kepa



kiba ilgas kaklas bigsmile.gif

Papildyta:
nuo šiandien truputį vėsiau bus 25-27, išgyvensim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 30, 08:13)
apseisi ir be kepinių pas mane karšta biggrin.gif
mirksiukas.gif
kiba ilgas kaklas bigsmile.gif

Papildyta:
nuo šiandien truputį vėsiau bus 25-27, išgyvensim biggrin.gif

Man jau per daug būtų toks karštis

Mano agurkai tiek lauke, tiek šiltnamį tik dygsta laistau retai nes irgi nėra labai kuom nesu iš kaimynų prudo truputi arčiau nei iš savo

O šilauoges jus gausiai ir tankiai laistot?
Atsakyti
LAbukas

Oho,Bj,kaip pas jus karsta bigsmile.gif Nors ir pas mus pakankamai karsta praejusi savaite buvo mirksiukas.gif Siandien apie +23 bus,penktadieniui vel +25...MAn tai svarbiausia,kad savaitgaliais nelytu ir silta butu biggrin.gif

VAkar kepiau kalafioru blynus.ten pagal recepta cesnako reikia..NA idejau pora skilteliu,bet labai jau macnus cesnakas buvo..DAr siandien skonis burnoj ir kazko skrandi griauzia..Kas galetu nuimt ta jausma?Kefyras nepadejo...
Atsakyti