Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 27, 15:06)
atsiuntė man į paštą, kad išpardavimas biggrin.gif

tai gal dar koks nuolaidos kodas yra tada

žiurejau el. pašte tai man tik frotines paklodes siulo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 27 gegužės 2017 - 15:31
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 27, 15:27)
tai gal dar koks nuolaidos kodas yra tada

žiurejau el. pašte tai man tik frotines paklodes siulo biggrin.gif

šitų jau aną kart užsipirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 27, 16:34)
šitų jau aną kart užsipirkau biggrin.gif

a tai čia nostra mmis rupinais man kadangi jau pirkau rankšluosčiu tai dabar yik paklodes siulo, o tau atvirkščiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 27, 15:57)
a tai čia nostra mmis rupinais man kadangi jau pirkau rankšluosčiu tai dabar yik paklodes siulo, o tau atvirkščiai biggrin.gif

aga biggrin.gif , norėjau dasipirkti dar rankom rankšluosčių, man jie greitai sueina, ale nesusidrė suma virš dešimt eu ir nesiunčia. Nu ir apseisiu, aną kart patalynę pirkau ir didesnių rankšluosčių, o va rankom pamiršau ax.gif
Papildyta:
pas mus karšta šiandien, niekur nosies neiškišau, sėdim su baba užsidarę ir nuo karščio slepiamės, tik iki pietų truputį terasoje pasėdėjom. Jai dar šalta, ji ir užsiklojo biggrin.gif
Langus išvaliau ir įdėjau pyragą kepti, dieną trumpinu ir eisu dar gėles sutvarkyti ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Sapniuk, užuojauta dėl anytos verysad.gif verysad.gif
Mąstom , gal į Palangą vykt. Biski reik pakeist aplinką, o tai žaibavimai visokie atsirast pradeda... Gal dar bus kokie mugės likučiai pasižvalgymui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 05 27, 10:49)
Merii,o kada katinuka pervadinai?Ne Sirdukas jo vardas buvo?
GAli but,kad nuo vaistu apsiveme...Mano katinas apsitriede kazkada...NA bet blusu tikrai nebuvo..

Širduko vardą atsinešė iš gimtų namų, ne mano sugalvotas. O Čiaumas manasis, juo ir prisišaukių iš kiemų.
Jo, ko gero nuo vaistų, na, bet jau šiandien kaip ir nieko. Išlėkė nuo pat ryto.
Ką čia valgyt sugalvoti, gal šaltibarščių, ale bulvių brangumas, o be jų ne tas pavalgymas.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 05 28, 09:13)
Labas rytas  4u.gif 
Sapniuk, užuojauta dėl anytos verysad.gif verysad.gif
Mąstom , gal į Palangą vykt. Biski reik  pakeist aplinką, o tai žaibavimai visokie atsirast pradeda... Gal dar bus kokie mugės likučiai pasižvalgymui.  ax.gif


aciu, zoliuk 4u.gif toks gyvenimas, kas gimsta tas ir mirsta ax.gif
mums pries nepilnus du metus uosvi laidot buvo sudetinga, nezinomybe, o dabar viskas zinoma, jau praeita.
Atsakyti
Labas 4u.gif Pries kelias dienas perziurejau rozes buvo tik amaro,braukiau kaip mokejau,snd paziuriu jau kur ne kur virsuneles paėstos kirmino,nuskabiau,blyn kaip gaila,ziūriu kiti lapeliai susisukę gi kirmeles pataluos kaip vatoj guli,ot brudai nespeju kariaut.
Isleidau snd dukružę savo į kelionę,tiksliau antradienī išskrenda į praktiką,peržegnojau ir išlydėjau,niekaip nepriprantu prie tų skraidymų,nerandu vietos kol neparašo,kad jau vietoj randas.
Sapniuk,užjaučiu del anytos unsure.gif Mamas ypač sunku laidot,visiems vienodai širdis plyšta,vyrai tik moka slėpt skausmą.Maniškis kai tėvā laidojo laikės,o pravirko namie užsidaręs,nelindau,leidau pabūt vienam,matyt taip jam norėjos.
Ryt darban,dievuliau,kaip nenoriu blink.gif ir kas cia pasidarė.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 05 28, 18:11)
aciu, zoliuk 4u.gif toks gyvenimas, kas gimsta tas ir mirsta ax.gif
mums pries nepilnus du metus uosvi laidot buvo sudetinga, nezinomybe, o dabar viskas zinoma, jau praeita.

liūdna žinia sad.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 28, 19:57)
Labas  4u.gif Pries kelias dienas perziurejau rozes buvo tik amaro,braukiau kaip mokejau,snd paziuriu jau kur ne kur virsuneles paėstos kirmino,nuskabiau,blyn kaip gaila,ziūriu kiti lapeliai susisukę gi kirmeles pataluos kaip vatoj guli,ot brudai nespeju kariaut.
Isleidau snd dukružę savo į kelionę,tiksliau antradienī išskrenda į praktiką,peržegnojau ir išlydėjau,niekaip nepriprantu prie tų skraidymų,nerandu vietos kol neparašo,kad jau vietoj randas.
Sapniuk,užjaučiu del anytos unsure.gif Mamas ypač sunku laidot,visiems vienodai širdis plyšta,vyrai tik moka slėpt skausmą.Maniškis kai tėvā laidojo laikės,o pravirko namie užsidaręs,nelindau,leidau pabūt vienam,matyt taip jam norėjos.
Ryt darban,dievuliau,kaip nenoriu blink.gif ir kas cia pasidarė.

Čia jau gal tas pjuklelis įsisuko? Ar nuo jo kuom purški? NEs aš pernai kol supratau kas čia vienam krumui daros, tai jis kaip reikalas ji patvarke verysad.gif

I kokia šali dukra išksrenda?

O va maniškis tai kažkaip ramiai tevo laidotuves atlaike, gal kad nebuvo labai artimi visa laiką unsure.gif
Atsakyti