Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas 4u.gif
QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 26, 10:34)
mama gyva ax.gif
Kur jį rast? g.gif  Negi pats pas babą ateis rolleyes.gif

O kaip begyvena anas našlys, kur važiavai padėt? ax.gif Parūpo, kaip sekavai zosei man biggrin.gif
Man kartais nerodo paskutinių naujų žinučių, tik suprantu iš dialogo, kad turi būt kažkas tarpuose. Tada einu ieškot, spausdama ATSAKYTI. Tik tada pamatau naujas žinutes.
Šiandien su tokia boba apsižodžiavau, tai net pagalvojau, kad ji baltą bilietą gal turi . unsure.gif Eina boba šaligatviu ir pamato ant jo stiklo butelį sudaužytą. Tai paima ir suspiria stiklus į žolę. Aš sakau, o kodėl į žolyną metat, tai dėkit į rankinę ir neškitės. O man žolę paskui reik pjaut ir mašiną laužyt. Sako, ne jūs pjaunat. Sakau: o kas pjauna? Sako: valstybė. Sakau : nu kurgi valstybė, jei aš pjaunu. Kas, kad valstybinė žemė ir žolė, niekam nerūpi pjaut. Tai dabar nusprendžiau, kad tegul želia ir iki pažastų - nebepjausiu . Pernai peilį sulaužiau į kažką, varžtą pamečiau... Bet tai koks mąstymas, jei valstybė pjautų, tai jau gali gadint įrangą ... ir tokio amžiaus, kad jauniklius galėtų sudrausmint ką blogo darant, o čia pati tokia budulė verysad.gif
Atsakyti
Gal kokia soc remtina, nes ju požiūris i viska orginalus biggrin.gif, pas mus gyvena priešais šeima soc name, tai visi ta valdiška pievą, t.y. atstumą nuo gatves iki savo sklypo susitvarko o pas juos max 1,5 m pločio juosta dagiais nuželus, nu ne ju kam jiems vargintis , dar keista kad savo kiemeli apsišienauja, šiukšline irig prie pat namo durų pritraukta, kad neduok die nepervargtu šiukšles nešdami
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 05 26, 14:00)
Labas  4u.gif

O kaip begyvena anas našlys, kur važiavai  padėt?  ax.gif  Parūpo, kaip sekavai zosei  man  biggrin.gif

tai ir dar dabar važiuoju, šiandien buvau, patvarkiau, po to kiemelyje pasėdėjom, po dusam pagavarili ax.gif Alučio, kaip prigėrė, apsiseiliojo tik ir kad žarsto komplimentus. Sako, palauk, sisiot noriu, žiūriu už krūmo paėjo ir varo srove, visas kiemas skamba blink.gif Gerai, kad namo jau reikėjo, o tai ant saulutės ten besedėdamas karštyje, būtų visai nulūžęs biggrin.gif
Atsakyti
Tai va, sapnai nemeluoja , nesvarbu , kad neabipusė simpatija. biggrin.gif
Kaip sausa, išdžiūvo mano smėlynai ax.gif Reiks jau negi laistyt viską unsure.gif Varnėnai jau prieauglį po pievą gano blink.gif Kaip greit šiemet išaugino , net keista. Ką tik, atrodo, inkilus tvarkė perėjimui . Mūsų katė privėmusi balkoną plunksnų...Matyt, jau pagavo kokį žioplį jauniklį . Net keista, kad ėdė... o tai vis peliokus partempdavo ir numesdavo kieme, neėsdavo.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 05 26, 21:03)
Tai va, sapnai nemeluoja , nesvarbu , kad neabipusė simpatija.  biggrin.gif 
Kaip sausa, išdžiūvo mano smėlynai  ax.gif  Reiks jau  negi laistyt viską unsure.gif Varnėnai jau prieauglį po pievą gano  blink.gif  Kaip greit šiemet išaugino , net keista. Ką tik, atrodo, inkilus tvarkė perėjimui . Mūsų katė privėmusi balkoną plunksnų...Matyt, jau pagavo kokį žioplį jauniklį . Net keista, kad ėdė... o tai vis peliokus  partempdavo ir numesdavo kieme, neėsdavo.

Su tom simpatijom tai greit gali pasikeisti iš vienpusiškai į dvi puses bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Lyžuka,mane neveltin varo sausra. bigsmile.gif blink.gif O MAMA GIRDĖJO PER TV SINOPTIKAI ŽADA VISĄ VASARĄ SAUSĄ. blink.gif blink.gif
Atsakyti

LAbukas

PAbudau kaip i darba,saulyte plieskia,zadinu SB-davai varom prie juros..Anksciau isvaziuosim,i kamscius nepapulsim...Tase sukrauta,maudimke uzdeta ir kai dave lietus su perkunija blink.gif blink.gif blink.gif Na rodo prognozes,kad apie 12h vel bus saule,bet kaip jom tiketi,kai to lietaus irgi nerode pries 5 min...O as dar skalbinius pries pat ta lietu isnesiau,surinkt jau nespejau,nes tokia liutis...Pasiimkit ta lietu,a...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Oras geras, biski paravėjau, biski akmenis pernešiau, dar kai ką sode patvarkiau ax.gif
Pirmąsyk pamačiau kaip Čiaumas stogu laipioja, ėt, nebūtų katinas biggrin.gif
Šiaip tai vėmė, kas jam nebūdinga, gal nuo tų lašų, kur nuo blusų. Kiek žinau, jie ne į gerą ir pačiam gyvūnui.
Vyrai mėsą marinuoja, ryt valgysim.
Nuotaikos, kaip visada, nerasta, energijos taip pat, o tiek darbų namuos prašosi, bet, ai..
Laukiu kada bernas į užsienį išvarys, mums dviems jau geriausia, vaikai suaugo ir ax.gif O tai nieko nepadeda, tik kritikuoja, antras užkalno rolleyes.gif
Matėt, Beatos nauja knyga išėjo. Ant viršelio su sūneliu wub.gif Dar pati nevarčiau, nors ne mažai ir pardaviau.
Atsakyti
Merii,o kada katinuka pervadinai?Ne Sirdukas jo vardas buvo?
GAli but,kad nuo vaistu apsiveme...Mano katinas apsitriede kazkada...NA bet blusu tikrai nebuvo..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 05 27, 10:25)
LAbukas

PAbudau kaip i darba,saulyte plieskia,zadinu SB-davai varom prie juros..Anksciau isvaziuosim,i kamscius nepapulsim...Tase sukrauta,maudimke uzdeta ir kai dave lietus su perkunija blink.gif  blink.gif  blink.gif Na rodo prognozes,kad apie 12h vel bus saule,bet kaip jom tiketi,kai to lietaus irgi nerode pries 5 min...O as dar skalbinius pries pat ta lietu isnesiau,surinkt jau nespejau,nes tokia liutis...Pasiimkit ta lietu,a...


apseisi, mums ir taip gerai biggrin.gif

QUOTE(Merii @ 2017 05 27, 10:39)
Sveikos  4u.gif
Oras geras, biski paravėjau, biski akmenis pernešiau, dar kai ką sode patvarkiau  ax.gif 
Pirmąsyk pamačiau kaip Čiaumas stogu laipioja, ėt, nebūtų katinas  biggrin.gif
Šiaip tai vėmė, kas jam nebūdinga, gal nuo tų lašų, kur nuo blusų. Kiek žinau, jie ne į gerą ir pačiam gyvūnui.
Vyrai mėsą marinuoja, ryt valgysim.
Nuotaikos, kaip visada, nerasta, energijos taip pat, o tiek darbų namuos prašosi, bet, ai..
Laukiu kada bernas į užsienį išvarys, mums dviems jau geriausia, vaikai suaugo ir  ax.gif O tai nieko nepadeda, tik kritikuoja, antras užkalno  rolleyes.gif
Matėt, Beatos nauja knyga išėjo. Ant viršelio su sūneliu  wub.gif  Dar pati nevarčiau, nors ne mažai ir pardaviau.

o kiek kainuoja?

LYŽUKA, tw prekiautojai parašiau, atsiuntė ko turi pigiau, gal nori peržiūrėt? Aš jau paploninau kišenę rolleyes.gif . Radau tą indą, tik ji jo neturi
vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
Nostroj išpardavimas rankšluosčių, jei ką domina https://www.nostra.l...sluosciai-2page
Atsakyti
Ne, ačiū smile.gif man kažkaip nesuderinama tokia kaina su plastmase mirksiukas.gif

o kur čia matosi nostroj, kad išpardavimas , nes aš tokia kaina neseniai be jokio išpardavimo pirkau?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 27, 13:31)
Ne, ačiū smile.gif man kažkaip nesuderinama tokia kaina su plastmase  mirksiukas.gif

o kur čia matosi nostroj, kad išpardavimas , nes aš tokia kaina neseniai be jokio išpardavimo pirkau?

atsiuntė man į paštą, kad išpardavimas biggrin.gif
Atsakyti