Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 25, 10:33)
Galiu pasidomet, ale jei ir turetu tai tau siusti reiktu tai dar išbrangtu, gal rasi pas kokia kaunietę tokį, o sm temoj niekas neturi?

bandyčiau pagal skelbimus ieškot pigiau, nes tos, kur oficialiai prekiauja, žiauriai brangu. O kartais parduodam nes nenaudoja, nusiperka ir neprilimpa ar pan. Turėjau vieną, kuri gana nebrangiai išsipardavinėjo, dabar jau nebedirba, o tuo metu neturėjo tokio ax.gif
Pasiimti ne bėda, Kaunas nėra taip toli biggrin.gif
Atsakyti
geria pasidomesiu, nes ji kartais pati užsiperka kaip konsultante pigiau visko ir jeigu ilgai ko nors neparduoda pigiai atiduoda, jau vien man kiek išdovanojus yra bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 25 gegužės 2017 - 11:47
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 25, 11:45)
geria pasidomesiu, nes ji kartais pati užsiperka kaip konsultante pigiau visko ir jeigu ilgai ko nors neparduoda pigiai atiduoda, jau vien man kiek išdovanojus yra  bigsmile.gif

pasidomėk, jei nėra brangininkė, gal ir daugiau su laiku nupirksiu ax.gif
Atsakyti
Man tai tie china maksiminiai plasmasiukai niekaip neprilimpa, daug metų tw naudoju. Gražūs kaip saldainiukai, kompaktiški, pavydelnykės gali mėtyti pomidorais, vo tongue.gif Džiaugiuos savu laiku susipirkusi.
Kažkaip pomažu dvasinė ramybė po visų stresų gryžta, lyg ir miegoti naktimis pradėjau.
Šiandien mačiau kaip abiturientai gatvėje spalvingomis papuoštomis mašinomis triukšmavo biggrin.gif Gražu biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
durną sapną sapnavau, kad man žiedą padovanojo ir ant piršto užmovė, balto ir raudono aukso, tokius aš mėgstu. Tik dar pagalvojau, aš mėgstu kulius, o čia toks didelis ir grubokas, bet galvoju tiek to, juk dovana biggrin.gif Bet lyg su kažkokia proga, lyg mano sutikimu. Ir buvo ten mažas berniukas, labai prie manęs glaustėsi. Simpatija tas pats, ryšių nepalaikom, iš kur tas vaikas g.gif Nesenai pirkau sau ir mergaitėm žiedos, gal dėl to susapnavau g.gif Kažkaip neramu, paprastai nesapnuoju ax.gif Mislinu gal duktė tekės bigsmile.gif
Atsakyti
bjaurybe, o kas tau dovanojo tą žiedą? Šiaip reikštų, kad tavimi pasitiki kažkas, bet maži vaikai reiškia rūpesčius kažkokius dažniausiai. Jei tas vaikas labai linksmas , tada gal tie rūpesčiai sklandžiai išsispręs.
O manęs tie abiturientų šūkaliojimai nežavi, tuolab, kad ir avarija tokia baisi dėl jų atrakcijų šiandien įvyko...verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 05 25, 20:07)
bjaurybe, o kas tau dovanojo tą žiedą? Šiaip reikštų, kad tavimi pasitiki kažkas, bet maži vaikai reiškia rūpesčius kažkokius dažniausiai. Jei tas vaikas labai linksmas , tada gal tie rūpesčiai  sklandžiai  išsispręs.
O manęs  tie abiturientų  šūkaliojimai  nežavi, tuolab, kad ir avarija tokia baisi dėl jų atrakcijų šiandien įvyko...verysad.gif

simpatija...iš kažkada mirksiukas.gif Aš irgi apie rūpesčius pagalvojau unsure.gif
Atsakyti
Bj jau neprekiauja mano kaimyne TW, sake mete , nera užsakymu, o ten po kelis indus nesiuntineja reikia kad but min 200 eur vienas uzsakymas tai va tiek žiniu deja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 25 gegužės 2017 - 20:40
Kenzo drambliukas wub.gif Tik jie postipriai,kasdien nenaudoju,iseigai tik ax.gif
As dabar i darba nesikvepinu biggrin.gif Yoac dabar kai karsciai.. o tai ir darbas fizinis,ir masinoj karsta,prakaituoji,tsi kai susimaiso su kvepalais,nekazka buna biggrin.gif
Turiu vaikusku serveteliu,vis prasibraukiu pazastis,bet ryt dar karsciau zada,jauciu dar ir papildoma maike isimesiu,persirengsiu jei jau labai sukaisiu..

Bjauru is tikro dirbt per toki ora.., O zakon podlasti-savaitgali ir atvesta ir lietu rodo..
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 25, 20:39)
Bj jau neprekiauja mano kaimyne TW, sake mete , nera užsakymu, o ten po kelis indus nesiuntineja reikia kad but min 200 eur vienas uzsakymas tai va tiek žiniu deja

nieko tokio, o bent paklausei kaip vadinasi? ax.gif

QUOTE(giega @ 2017 05 25, 20:58)
Kenzo drambliukas wub.gif Tik jie postipriai,kasdien nenaudoju,iseigai tik ax.gif

man tokie užmušantys patinka, aš kasdienai naudojau, bet šaltu sezonu, vasarai per sunkūs ax.gif
Pas mus tropikai vėl tongue.gif Savaitgalį gal net neisiu iš namų, praneša +30
Atsakyti
Pas mus ryt rodo27... Bet dadekit dar nemaza dregme, tai labai karsta.. Toks lipnus tas karstis,oras...
Va galetu but darbo dienom kaip dabar- apue 20,saule nebespigina i akis mirksiukas.gif O savaitgaliais +30 bigsmile.gif Palyt,viska palaistyt gali naktimis-idealus oras butu biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti