Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Nu as apie maista biggrin.gif
Kaimyne turguj pirko kazkokiu silkiniu seimos zuvi, ivasy, nezinau kaip rasosi ax.gif Nusipirkau snd., tipo senovine. Paruosiau su vakaryksciom virtom pakeptom bulbom. Pomidoro papjausciau ir grietines uzmeciau. Vajazau, kaip skanu, pirksim dazniau, nes net man mesa kartais pabosta. Sriubas retai verdu, racionas valgymo bais susitrauke ax.gif
Bet pas mus turgely labai patinka. Nuejau snd. babuliukui bandeliu, drauges ner bigsmile.gif Klausiu vienos pazistamos, kurios bandeles sviezesnes, ji man sako: pas T. pirk, pas ja snd. dienos. biggrin.gif Taip sakant pas konkurente nusiunte.
Atsakyti
bjaurybe, ir tu susigundei keist vardą ? bigsmile.gif O aš kažkaip nepriprantu, ar nereiks prašyt atgal savo senojo hmm.gif
kaip gerai, kad man mažėja noras sėt, sodint. Nes užkniso tas ravėjimas paskui visko ištisai unsure.gif Nugara ne valdiška, reikia pataupyt ax.gif Gražu gėlės, labai gražu, bet kiek rūpesčių su jomis. Aš anksčiau baisiai daug gėlių sodindavau, ir daržų, kas be ko. dabar jau nevalioju, tai ir nesodinu ax.gif
Ivasi skani silkė, bet aš jos jau senai bemačius pardavime.
Atsakyti
Kaip matai Žolia?

ot kaip ipratau prie seno vardo smile.gif, netaisysiu dabar spec., nes dar naujo nepamenu smile.gif

tokios silkes negirdejus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 23 gegužės 2017 - 14:42
vat ir as nebuvau girdejus, kiti kazkaip girdeje ir valge blink.gif
bet, kad skani tai tikrai. Ji perpus mazesne uz standartine silke, priprieskoniuota ir be galvos.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 05 23, 13:32)
Nu as apie maista biggrin.gif
Kaimyne turguj pirko kazkokiu silkiniu seimos zuvi, ivasy,

pamenu iš vaikystės, labai skani essen.gif

QUOTE(vileja @ 2017 05 23, 14:04)
Ivasi skani silkė, bet aš jos jau senai bemačius pardavime.

nebūna jos, kas ankščiau dar iki Baltarusijos nulėkdavo, tai parsivešdavo. Gal ir dabar parsiveža, tik kaži ar jau tokia pati išlikusi. Ankščiau tokiose didelėse dėžėse, kaip konservos pirkdavom, berod po kg buvo svorios tos dėžės g.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 23, 14:13)
tokios silkes negirdejus


strimelė biggrin.gif
Papildyta:
ot, ir aš jos norėčiau, tik kur gauti g.gif
Atsakyti
Labas mergužėlės. 4u.gif
Lyžuka,ir pas mane tarp rožių tarpai palikti,bet nieko nekiśu tarp jų,kai subujoja ,suauga rodos nieko ir netrūksta ax.gif kartais pagalvoju gal į tuos tarpus dar mėgint rožės krūmą kišt,bet lb jau suspausta gausis tai vis dar su savim deruosi,sodint ar ne umn.gif o tarpai tokie,kad diedas su žoliapjove įvažiuoja biggrin.gif Nors....pažiūriu fotkes kituos forumuos tai suaugę,žydintys krūmai be jokių tarpų sugrūsti,viens prie vieno kaip miškas, bigsmile.gif
Para,o tu tokių gražuolių pentinų turėjai? frusty.gif kur as buvau?kodel neprasitariau mega_shok.gif o juos rudenį nesėja?Nulekus paziurejau ant pokucio,į zemę galima set 5-6men,Para,jei dar rasi kokią seklelę siųsk man mirksiukas.gif skolinga neliksiu.
Ivasi silkę kartais pries kalėdas gaunu pirkt turguj,skardinėse dėželėse,tikrai skani,jergau net seiles ryju kaip silkės panorau biggrin.gif Nors dabar radau skyrių kur norvegiską perku irgi liuks,visada riebi,šviežia,sąžininga pardavėja,pasidariau pastovi pirkėja tai neteko nusivilt.
Vakar pamaciau,kad rozes amaras jau puola :gun_bandana:braukiau rankom,susinervinau juodai.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 23, 18:33)
Labas mergužėlės. 4u.gif
Lyžuka,ir pas mane tarp rožių tarpai palikti,bet nieko nekiśu tarp jų,kai subujoja ,suauga rodos nieko ir netrūksta ax.gif kartais pagalvoju gal į tuos tarpus dar mėgint rožės krūmą kišt,bet lb jau suspausta gausis tai vis dar su savim deruosi,sodint ar ne umn.gif o tarpai tokie,kad diedas su žoliapjove įvažiuoja biggrin.gif Nors....pažiūriu fotkes kituos forumuos tai suaugę,žydintys krūmai be jokių tarpų sugrūsti,viens prie vieno kaip miškas, bigsmile.gif
Para,o tu tokių gražuolių pentinų turėjai? frusty.gif kur as buvau?kodel neprasitariau mega_shok.gif o juos rudenį nesėja?Nulekus paziurejau ant pokucio,į zemę galima set 5-6men,Para,jei dar rasi kokią seklelę siųsk man mirksiukas.gif skolinga neliksiu.
Ivasi silkę kartais pries kalėdas gaunu pirkt turguj,skardinėse dėželėse,tikrai skani,jergau net seiles ryju kaip silkės panorau biggrin.gif Nors dabar radau skyrių kur norvegiską perku irgi liuks,visada riebi,šviežia,sąžininga pardavėja,pasidariau pastovi pirkėja tai neteko nusivilt.
Vakar pamaciau,kad rozes amaras jau puola :gun_bandana:braukiau rankom,susinervinau juodai.

Laba, einu seklu paziuret
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 23 gegužės 2017 - 18:16
Cia tavo tokie gigantai? bigsmile.gif bigsmile.gif
nebeturiu kur sodint ir tai isinorejau, maz noras iki ryto praeis biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Pentinai grožis smile.gif, tik nenori jie dygti pas mane , nesuprantu kaip žmones tiek prisidaugina, kad dar ir pardavineja
Atsakyti
LAbukas

Noriu tokiu pusryciu tokioj vietoj bigsmile.gif bigsmile.gif


MAn dar a.a. Ogista kazkokiu panasiu geliu seklu buvo gimtadienio dovanu atsiuntus,bet taip ir nesudygo jos pas mane...Nezinau ne kas ten joms nepatiko...

Oras wub.gif wub.gif LAukiu sveciu is LT tik biski savaite apsiskaiciavau biggrin.gif Pasirodo ne si,o sekanti ketvirtadieni jie atvazuoja biggrin.gif Tai gerai kad SB pasiuliau i parde maisto daugiau uzpirkt vaziuot,tas ir primine dienas biggrin.gif
Atsakyti
o Žolia atgime smile.gif, kitas reikalas mirksiukas.gif ir kam reikejo tokio gražaus vardo atsisakyt
Atsakyti