Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labukas

O,as ir atlekiau ziuret,kokia cia naujoke pas mus bigsmile.gif bigsmile.gif
As noriu savo nika pasikeist,bet tik kad is didziosios raides butu...O siaip pakeisciau varda i kazka kita,ir pati pamirsciau biggrin.gif biggrin.gif
Cia kaip kazkada pasikeiciau ant mobilaus telefo melodija..VAziuoju autike,skamba muzika,galvoju-o kokia grazi daina pas kazka uz ringtona,o kad cia mano skamba biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man tai geriausia, katinas tarp vilkdalgių duodasi. Išliks stipriausieji.
Šiaip džiaugiuosi, galbūt krapinio bijūno žiedo sulauksiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Lyžuka,gal gražių spalvų papirkai vilkdalgių,o aś savų daug iškasavojau,dauginas miškais,o spalvą pagrinde gavau vieną,užkniso ir ėmiau mažint.Dabar labai pentinų noreciau,praejusį pavasarį pasisejau iš pokučio,bet jau tokios nublukusios spalvos,žiedeliai smulkūs,o aš tų ryškių,stambiažiedžių norečiau lb man mėlyni gražūs bigsmile.gif
Rudenį dar lysvę braškių reiktų užsodint,ką mergaites,patartumet sodintis,kad saldzios ir gal vėlyvesnes būtų,ankstyvų turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 22, 21:10)
Labas 4u.gif Lyžuka,gal gražių spalvų papirkai vilkdalgių,o aś savų daug iškasavojau,dauginas miškais,o spalvą pagrinde gavau vieną,užkniso ir ėmiau mažint.Dabar labai pentinų noreciau,praejusį pavasarį pasisejau iš pokučio,bet jau tokios nublukusios spalvos,žiedeliai smulkūs,o aš tų ryškių,stambiažiedžių norečiau lb man mėlyni gražūs bigsmile.gif
Rudenį dar lysvę braškių reiktų užsodint,ką mergaites,patartumet sodintis,kad saldzios ir gal vėlyvesnes būtų,ankstyvų turiu ax.gif

Pirkau zemaugiu 20-25 cm dabar žydinčių melsvą bordini ir ryškiai geltona, o barzdotus pernai apmazinau kokius 15 maišų 100 l talpos iš pardaviau ir išdalinau bigsmile.gif, pasilikau tik po vieną kera ju

Burbuline žinau kad rožes augini tai noriu dėl rožių pasikonsultuoti, tiksliau dėl tarpu, pernai rudenį sodinta rožes tai likę dabar tušti dar nemaži tarpai tarp jų, kažin ar gražiai ziuretusi kleomes, nes labai jų daug turiu, ar gražiau kosmejos ? Ar nebus kad tos kosmejos per žydės greit ir tik stagarai liks? Man sirdis labiau prie kosmeju linksta jos tokios aziurines bigsmile.gif ar šiaip kokios vasarines? Ar aplamai nieko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 22 gegužės 2017 - 21:27
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 22, 22:24)
Pirkau zemaugiu 20-25 cm dabar žydinčių melsvą bordini ir ryškiai geltona, o barzdotus pernai apmazinau kokius 15 maišų 100 l talpos iš pardaviau ir išdalinau  bigsmile.gif, pasilikau tik po vieną kera ju

Burbuline žinau kad rožes augini tai noriu dėl rožių pasikonsultuoti, tiksliau dėl tarpu, pernai rudenį sodinta rožes  tai likę dabar tušti dar nemaži tarpai tarp jų, kažin ar gražiai ziuretusi kleomes, nes labai jų daug turiu, ar gražiau kosmejos ? Ar nebus kad tos kosmejos per žydės greit ir tik stagarai liks? Man sirdis labiau prie kosmeju linksta jos tokios aziurines  bigsmile.gif ar šiaip kokios vasarines?


Balsuoju uz kosmejas bigsmile.gif nes kleomes tik siemet pasodinau. Isivaizduoju, kad jos labai aukštos užauga.

Burbuline, ko apie pentinius tik dabar pasakei. Turejau ir daigu, seklu ir dabar gal yra, reiktu paziureti bet gal jau velu seti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 05 22, 22:30)
Balsuoju uz kosmejas  bigsmile.gif nes kleomes tik siemet pasodinau. Isivaizduoju, kad jos labai aukštos užauga.

Burbuline, ko apie pentinius tik dabar pasakei. Turejau ir daigu, seklu ir dabar gal yra, reiktu paziureti bet gal jau velu seti mastau.gif

O jų sėklas saldei? Nesuprantu ko jie man nedygo

Kosmeju turiu ir labai aukštų ir žemu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 22 gegužės 2017 - 21:36
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 22, 22:34)
O jų sėklas saldei? Nesuprantu ko jie man nedygo

Kosmeju turiu ir labai aukštų ir žemu


Nezinau, jau neatsimenu, siltnamyje augo, tai greiciausiai buvo užšalę. Parduotuvines seklos ir man nedaigios buvo ax.gif

O tai zemos kokios kosmejos, kaip serenciai? Nemaciau tokiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 22 gegužės 2017 - 21:46
QUOTE(Para @ 2017 05 22, 22:43)
Nezinau, jau neatsimenu, siltnamyje augo, tai greiciausiai buvo užšalę. Parduotuvines seklos ir man nedaigios buvo  ax.gif

O tai zemos kokios kosmejos, kaip serenciai? Nemaciau tokiu  ax.gif

http://www.e-seklos....a_cosmic_yellow

Ir dar panašias raudonas pirmos dygo puikiai antros beveik nedygo ir suprask zmogau mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Para, va šitas dar sejau kosmejas žemaūges:
http://www.semenasad...a-krasnaya.html

Sveikos smile.gif kaip Para sako jau man ne tulpligė, bet gėlialigė biggrin.gif ir dar sunki stadija help.gif
Atsakyti
Labukas

Lyzuka,o kam tau dar kazkokiu geliu prie roziu?Juk jos ir taip savaime grazios...Pas mane po rozem tokios pjuvenos supiltos,kad zoles maziau augtu...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 05 23, 09:50)
Labukas

Lyzuka,o kam tau dar kazkokiu geliu prie roziu?Juk jos ir taip savaime grazios...Pas mane po rozem tokios pjuvenos supiltos,kad zoles maziau augtu...

Todel , kad dau prisiejus irnežinau kur jas det biggrin.gif

o šiaip tai tavo tiesa, užgoš jos man roziu groži mirksiukas.gif
Atsakyti