Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Merii @ 2017 01 14, 12:10)
Man tai norėtusi mocherinio lengvo šalikėlio, bet ne pakeliui siūlų pardės  ax.gif
Ai, po keturių metų, buvau užsukusi į Humaną, jau kokie skurliai ir kokie brangūs, po penkis-šešis eurus, nesąmonė kažkokia kaip brangu. Čia toj, kur prie Kauno pilies IKI PC, burbuline, gal žinai.
Norėjau ką po namus trintis nusipirkt. Viskas susinešiojo.

čia ta, kur dabar antram aukšte, pačiam IKI pastate? Nes kažkada darbo metu nulėkiau, nieko ten gero unsure.gif
Siūlus aš perku stoties turgelyje, tau gal ten patogu būt tiltu nulipti ax.gif
Atsakyti
tai pas jus nenormalios kainos. Pas mus pirma diena visi rubai po 4, tik neseniai odinius batus po 6 padare. Daug visai nauju rubu.
Atsakyti
Jo, ta pati, Humana. Naujų beveik nemačiau ax.gif
Reiks įlysti kur rimčiau pasidairyti, nes jaučiu, nauju neįpirksiu.
Pajuokinsiu, koks man atradimas tos vokiškos juodos termo pėdkelnės su pūkeliu. Šile užmačiau. O tai su tom kaproninėm nesąmonė. Jau besimaunant rankose plyšta blink.gif
Batų verkiant reik, bet vėlgi, nesinori prastų. O tai būtų bereikalingas kraujo praliejimas ir tiek.
Nieko nespėju, kur tas laikas dingsta? Savaitgalių gaila paieškoms.
Atsakyti
pas mus bazėje dar pigiau nei skuduryne kitą sykį. Dukra dirba Megoje, sakė lyg lenkų parduotuvė drabužių atidaryta prieš naujus, mano abi panos ten jau porą kart buvo nuėję prekintis. Varysiu ir aš parvažiavus pažiūrėt ax.gif
Atsakyti
BJ, žvilgtelk XL ir didesnių ko yra 4u.gif Ir maždaug kokios kainos.
Domina ilgos tunikos, sijonai. Viskas kas ilga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 14 sausio 2017 - 12:32
batus perku lenkiškus, atsikandau tų Rieker, Tomaris, šitus tik DE pirku. Rudenį Suvakuose nusipirkau, žieminius bazėje, kur lenkų avalynė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Merii @ 2017 01 14, 12:31)
BJ, žvilgtelk XL ir didesnių ko yra  4u.gif Ir maždaug kokios kainos.
Domina ilgos tunikos, sijonai. Viskas kas ilga  smile.gif

Merri, aš tik kovo antroje pusėje parvažiuosiu. Aš paklausiu dukters, sakė lenkuose jų yra online parduotuvė, galėsi akį užmest, gal ir pas mus bus tokių pat modelių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 14, 12:36)
batus perku lenkiškus, atsikandau tų Rieker, Tomaris, šitus tik DE pirku. Rudenį Suvakuose nusipirkau, žieminius bazėje, kur lenkų avalynė ax.gif
Papildyta:

Merri, aš tik kovo antroje pusėje parvažiuosiu. Aš paklausiu dukters, sakė lenkuose jų yra online parduotuvė, galėsi akį užmest, gal ir pas mus bus tokių pat modelių ax.gif

OK 4u.gif
Ir batų lenkiškų norėčiau, nes vokiečių jau nebe tas, varo starinskus modelius siauroms kojoms, gal garažuose gamina?
O fabrični yra išbandyti ir patvarūs.
Atsakyti
aš čia vis gundausi paltais http://www.floryday....CFQrjGwodioAGmw
bet galvoju, gaila pinigų, į darbą neinu, o kasdienai gaila, mačiau NKD pardėj po dvidešimt eurų išpardavimas, bet mano išmieros nėram išpirkta. Kažkada dar tik pradėjus važinėt, nusipirkau už dvidešimt eu ir po šiai dienai tampau. Aišku, eičiau į darbą, jau tada reiktų kažko daugiau solidesnio, bet tada jau visos aprangos aplamai reikt kitokios, dabar džinsai ir kedai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Merii @ 2017 01 14, 12:41)
OK  4u.gif
Ir batų lenkiškų norėčiau, nes vokiečių jau nebe tas, varo starinskus modelius siauroms kojoms, gal garažuose gamina?
O fabrični yra išbandyti ir patvarūs.

antram sandėlyje atsidarė lenkų avalynės parduotuvė, ten prie traukinukų, gal kada būsi, užmesk akį, aš ieškojau storai blauzdai ir ten radau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 14, 12:44)
antram sandėlyje atsidarė lenkų avalynės parduotuvė, ten prie traukinukų, gal kada būsi, užmesk akį, aš ieškojau storai blauzdai ir ten radau ax.gif

Neatmenu kada buvau Urmo bazėje, bus proga, ačiū 4u.gif
Atsakyti
va, dukra įmetė lenkišką linką, bet nežinau ar pas mus tokie pat modeliai ax.gif
http://www.sin-say.com/pl/pl/
Papildyta:
permečiau, nikeo blatno, viskas daugiau jaunimui, patogu kas siunčiasi, nekainuoja. Reiks nuvaryt Megoje pažiūrėt ax.gif
Atsakyti
Merii,tavo diedas grietinę kaip jogurtą iškabino aš dažnai nysiperku jigurto majonezo kibirėly tai kai manasis pirmā kart pamatė pasistacius tą kibirą sako tai jau kibirais varai? biggrin.gif
Oi nzn kada buvau prie pilies aš savanoriuose maluos,o prie utenos g kampo irgi humana ten kartais pi darbo uzlekiu,bet kaip sakot ner į ką žiūrėt uštampyti,apsiburbuliavę pūkais skudurai o kainos doh.gif tai dar 1-2dieną po naujų prekių gali rast kazką,bet sakau uz dėvėtą mokėt kaip uz naują man širdis neleidžia rolleyes.gif
Rugsėjį suvalkuose pirkau batelius rudeniui iki kauliuko pardėj ccc atrodo,blyn neatsidžiaugiu,nei atšoko padas,neišsiklaipė,neišsitampė kaip ližės jei turguj perki paprastesnius,o pirkau ne odinius,maniau i darba kasdien ir tokie sueis 20€ mokējau,dar dvejojau imt ar ne,o dabar dziaugiuos nesioju ir dabar nes ilgi uzknisa,vienas uztrauktukas vis įvažiuoja į odelę kazkaip tai su tais musėt per žiemą jau ir pravaikščiosiu,žodžiu pataikiau didis.gif
Papildyta:
Bj,paklausk dukters kaip vadinas ta lenkų pardė Megoj,kad be reikalo nereiktų slankiot,nzn ką apsirengt sūnaus šimtadieniui dabar galvos skausmas yra.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 14, 13:22)
Rugsėjį suvalkuose pirkau batelius rudeniui iki kauliuko pardėj ccc atrodo,blyn neatsidžiaugiu,nei atšoko padas,neišsiklaipė,neišsitampė kaip ližės jei turguj perki paprastesnius,o pirkau ne odinius,maniau i darba kasdien ir tokie sueis 20€ mokējau,dar dvejojau imt ar ne,o dabar dziaugiuos nesioju ir dabar nes ilgi uzknisa,vienas uztrauktukas vis įvažiuoja į odelę kazkaip tai su tais musėt per žiemą jau ir pravaikščiosiu,žodžiu pataikiau didis.gif
Papildyta:
Bj,paklausk dukters kaip vadinas ta lenkų pardė Megoj,kad be reikalo nereiktų slankiot,nzn ką apsirengt sūnaus šimtadieniui dabar galvos skausmas yra.

Suvalkuose, čia gal Plazoje? Ten yra tokia nemaža batų parduotuvė, man ji labai patinka, kaip vadinasi nepamenu rolleyes.gif
Papildyta:
prikirtau pietų, šonai ir vėl plyšta biggrin.gif Netinka man toks darbas, svoris auga ir auga unsure.gif
Eisiu indus susiplauti, kavytės pasidarysiu, dar pyragėlį turiu su varške ir persikais ir Midsomerio žmogžudytes ramiai pažiūrėsiu biggrin.gif
Atsakyti