Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Burbuline,pas mane trys šiltnamiai. mirksiukas.gif Na dar viename yra ridikėlių,salotų,teikia pabaigti rauti.O kiti du jau ramu. ax.gif Aš po truputi sodinu,vakar 8 pasodinau,bet jau buvau felilava. bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pasakykit į ką pamerkiat agurkų sėklas pries sėjimą gal kojs stebuklingas marmalas yra! mirksiukas.gif
Papildyta:
Ingrida,3šiltnamiaia,o jergau stipri motera 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kad labai jau karšta šiandien iš meisto grįžom ta proga dar i toki geliu ūki užsukom tai dabar vesinuos prie kompo bigsmile.gif , mano pomidorai jau kelios savaites šiltnamyje o yra vienas toks veteranas tai nuo verbų jau ten gyvena smile.gif, eisiu laukan dar kokiu kvietku išnešti smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas,
debesuoja, reiketu darzui vandens ax.gif
Atsakyti
Saulutė plieskia, reiktų eiti petunijas į lauka išsodinti bet gi suvys palauksiu vakaro smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
o man turbūt alergija kažkam, dabar klevai žydi, ievos, pienės. Tai akys užtino, ašaroja... Ir vaistukų , žiūriu , nebėr. ax.gif mano mažoji alergiška, tai namie visad turėdavom kokių tablečikių. Na, kaip nors prakentėsiu šiandien, o ryt jau reiks papildyt lentyną ax.gif Augalai guli pavėsy ir laukia, kada aš teiksiuos juos į žemę patupdyt ax.gif . Bet man alergija, tai dar palauks ax.gif
Kaip fainai šoka wub.gif jaunimas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos :0

Aš vakar su vilkdalgiais šokau polką biggrin.gif, prisipirkt prisipirokom o o sodinti kur tai vietos nera

Atsakyti
Prisiduodu, kad čia aš, žolia 4u.gif Pakeitė vardą tik dabar, nors prašius tai pernai.
Eisiu sodint bulvių, nors norėjau tik trečiadienį. Bet ką jau darysi, kad technika sako šiandien ax.gif Galėtų vageles padaryt ir paskui su kastuvu sukaišiot. Bet tai kiek vargo. Gal užaugs ir šiandien pasodintos. Čia dėl to, kad aš Mėnulio dienų paisau su augalais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vileja @ 2017 05 22, 13:35)
Prisiduodu, kad čia  aš, žolia  4u.gif  Pakeitė vardą tik dabar, nors prašius tai pernai. 
Eisiu  sodint bulvių, nors norėjau tik trečiadienį. Bet ką jau darysi, kad technika sako  šiandien  ax.gif  Galėtų vageles padaryt ir paskui su kastuvu sukaišiot. Bet tai kiek vargo. Gal užaugs  ir šiandien pasodintos.  Čia dėl to, kad aš  Mėnulio  dienų paisau su augalais  ax.gif

o aš jau apsidžiaugiau, kad naujokių padavė smile.gif

O kam keitei?Man ir anas gražus buvo toks su mintim smile.gif

O del Menulio ir man idomu, tresi rudeni parašyt ar pasiteisino smile.gif
Atsakyti
Šįkart geriau nepasiteisintų biggrin.gif , nes Mėnulis Avino žvaigždyne, o šis tai visai nederlingas . Šiaip bulvėms vistiek gerai - delčia, nors tiek . Tai manau bus50/50 smile.gif
Atsakyti