Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Para @ 2017 05 19, 05:45)
Labas rytas, pabudome ir kelkites, o as Ingridos vaišių palauksiu  tongue.gif
Papildyta:

Labas rytas,
Vatai tau. Pusryčių nori ir tingi? Imk, kol maniškiai nenušlavė. biggrin.gif Negražūs, bet skanūs.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oho Ate,kad prigamino. bigsmile.gif
Nubudau apie penkias,pagalvojau reiktu keltis grindis gal prasišluostyti?Nes vakare rankos nebe dirba.
Bet vėl pagalvojau,o kas nuo to pasikeis?Ant šoniuko ir dar miegelio. ax.gif ax.gif
Atsakyti
na ir teisingai biggrin.gif
Labas rytas
Vakar lauke pasejau agurkus, cielus penkis ax.gif
Atsakyti
Sveikos :0

Oho kokie orginal pusryčiai smile.gif

Aš dar šiltnami nesejau agurku, očia jau lauke bigsmile.gif , bet manau per savaitgali pasitaisysiu, vakar tik vieta atlaisvinau, išnešiau pelargonijas į lauka

Bj kaip tu, pasirodyk, atplauk balta pieno puta smile.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
baigėsi tropikai pas mus, šiandien lija ax.gif
Atsakyti
Labo 4u.gif Karštis,kad vos paršliaužiau biggrin.gif
Savaitgalį laukia pimidorų sodinimas į šiltnamį nes namie stovi vos ne kaip palmės hihihi.gif
Kol laukiau autobuso į namus tai nors prisižiūrėjau madų,moteros,merginos striukes numetė tai puošias kas ką turi,va ir galvojau man bobai gražu apžiūrėt tai vyrai tik seiles ir varvina flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 19, 15:21)
Labo 4u.gif Karštis,kad vos paršliaužiau biggrin.gif
Savaitgalį laukia pimidorų sodinimas į šiltnamį nes namie stovi vos ne kaip palmės hihihi.gif
Kol laukiau autobuso į namus tai nors prisižiūrėjau madų,moteros,merginos striukes numetė tai puošias kas ką turi,va ir galvojau man bobai gražu apžiūrėt tai vyrai tik seiles ir varvina flirt.gif

na na ir kokios tos mados dabar apšviesk mane bigsmile.gif , o tai niekur nosies neiškišu tik namai darbas ir atvirkščiai tongue.gif
Atsakyti
Ką jau cia bepapasakosiu tongue.gif Vienos apsitempusios savo grozybes,įsispraudusios net rodos siūlės braska,kitos plevėsuoja,apranga laisva,skvernai makaluojas,kelnių klešnės plačios,su lininiais apsiaustais ar gal cia bliuzelės daba tokios nesuprantu,bet irgi kaip ilguose plačiuose maišuose,prie kelnių paderina,visai neblogai žiūris didis.gif
Man linas siaip grazu tik velniskai glamžos nu kaip iš gerklės ištraukta jei susiglamžo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 19, 16:37)
Ką jau cia bepapasakosiu tongue.gif Vienos apsitempusios savo grozybes,įsispraudusios net rodos siūlės braska,kitos plevėsuoja,apranga laisva,skvernai makaluojas,kelnių klešnės plačios,su lininiais apsiaustais ar gal cia bliuzelės daba tokios nesuprantu,bet irgi kaip ilguose plačiuose maišuose,prie kelnių paderina,visai neblogai žiūris didis.gif
Man linas siaip grazu tik velniskai glamžos nu kaip iš gerklės ištraukta jei susiglamžo ax.gif

oi, aš į madą pataikiau, kaip kartas dvejas linines nusipirkau bigsmile.gif dar dasipirksiu tų bliuskų maišų prie progos biggrin.gif
Atsakyti
Jūs čia apie šiltnamio agurkus kalbate?Mano jau daigai puikiai permiegojo susodinti lauke.Ir pomidorų kokį 30 jau susodinau į lauką.Ir nieko. mirksiukas.gif
Rytoj sostinėje pažiūrėsiu madų. blink.gif blink.gif
Atsakyti
Ne apie siltnamio, o apie laukinius. IK gi rase, kad laukt alyvu zidejimo ne madoj ax.gif
Atsakyti
Gryzau po pomidorų sodinimo,sugebėjau tik pusę susodint,visa šlapia,diedui sakau nusirengiu maikę ir lieku su liemenuku,liepė nepradėt lotuliukas.gif šalia už tvoros kaimynų šiltnamis sakė jam nereik,kad atėję spoksotų, biggrin.gif
Atsakyti