Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labu 4u.gif
Manasis baiginėja 12 klasę,bet kuom būt užaugus nežino umn.gif pradedam kakbėt ir pareiskia mol cia mano gyvenimas ir galutinis sprendimas bus mano blink.gif Tas tai taip sakau,bet paklausyk mano gyvenimo patirties kaip gali gailėtis gyvenime jei nesimokinsi...tai taip ir neaisku.As pati studijuot pradejau tik abu vaikus paauginus,kazkaip noras tik tada atsirado rolleyes.gif
Su tais gėlynais ir darzeliais tai suprantama,kad jaunom ne tas galvoj čia gal su metais tas ateina,tiesiog pamenu kaip mama man ir sesei vis sakydavo,negražu tipo panos,o po langu darzelio neprisižiūrit,gi seniau pas lietuvaites jei tik yra žemės tai ir rūtų darželis būtinas rev.gif Dabar tai motin nori darzelio tai ir prisižiūrėk biggrin.gif
Man geros dienos prasidėjo,galiu po kelnėm kojinių nesimaut,jau kaip gera basom,dar į darbą ryte užsimoviau,bet gryždama mečiau didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 15, 09:45)
mano dukra, tai kažkada irgi parodė iniciatyvą: seklu prisipirko smile.gif ir tuom baiges, o jau set tingėjo biggrin.gif

Gera pradžia puse darbo biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Atnešiu kavos, kad jau tik sausi sumuštiniai pateikta smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
BJ kaip tau?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos :0

Vieni valgiai tongue.gif , o valgančiu tai nera bigsmile.gif
Atsakyti
nu kaip nera, as atejau, o valgyt ner. Einu saldytuvo dureles pradarysiu, gal ten laime nusisypsos. tongue.gif
Labas
Atsakyti
Tai sakot niekas net nevalgot biggrin.gif
As kazkaip uzsidirbau,tai ten tai ten.. Va dabar sedziu su sportine apranga,tuoj i sale eisiu,ir laikaus,kad nenugriut ant sofos ir neuzmigt biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba diena
taip graziai palijo, tik nedaug ax.gif
Atsakyti
pasmus tik pakrapnojo minimaliai
Atsakyti
Labas rytas, pabudome ir kelkites, o as Ingridos vaišių palauksiu tongue.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 19 gegužės 2017 - 04:46