Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(sapniukass @ 2017 05 14, 10:40)
Para, va tos paskutinej nuotraukoj pas mano a.a. krikstamote augo. O kur tu ju gavai? pas bobutes turguj, kaip jos vadinas?
neatmenu kurioj temoj rodel ta roze, nu tokia tamsiai felicitava ax.gif
Labas


Margutes cia. Jeigu atmintis nepaveda, tai mama man ju dave, o ji iš kazkokio kaimyno, dieduko. Pirmais metais man jos nezydejo, o ir svogunai kazkokie papuve patapo. Perdodinau kitur, nesitikejau, kad išdygs. Gerai, kad neismeciau puvėkų. Gal kokiu chemikalu apdirbau, nipomniu ax.gif

Tai dabar atsimenu ta rožę, bet reikes palaukti mirksiukas.gif
Atsakyti
tai gerai, kad atsimeni, rudenio lauksim, pries genejima.
reiks i musu turgu nueit, paveizet, maz koks babuliukas tures, man jos tokios karaliskos geles.
Atsakyti
Labu 4u.gif Ale tikrai grazios tos margutės,rodos retai pas ką ir bematyt tokios bigsmile.gif
Pralėkė savaitgalis šuoliais,eina sau blink.gif Pasisėjau gvazdikėlius,astras vakar,o dukra kolkas matau nesidomi gėlių darželiais,gryžus nuo darbų mažai atitrūksta tai gėlės nerūpi,bet gal ateis laikas...nors pafantazuot kartu su manim kur ką kišt wub.gif
Sūnui ryt darbų egzaminas,priklauso desertas,salotos ir karštas bigsmile.gif Desertui pasėmė sausainius šokoladinius su riešutais,tešlą leido namie pasidaryt,draugiškai darėm abu didis.gif nervuojas berniokas kaip pasiseks viskas nors namie repetavom visus patiekalus biggrin.gif
Dar vis kalbam dėl tolesnių mokslų,protinu,protinu ir protinu del ateities,o kaip darys nezinau.
Atsakyti
Burbuline- 4u.gif 4u.gif Mano panelė nėra įleidųsi nagų į žemę. ax.gif O tu kalbi apie gėlynų formavimą?Na jei ne prie dūšios žmogui?Aš jos metų supratimo neturėjau apie žemę. ax.gif Nei seneliai iš mamos pusės nei tėvai jokio lopinėlio neturėjo. mirksiukas.gif Neimu į galvą.Na jei ne tai ne.Dar berniukai sukasdavo žemę,mažasis čia žirnių verslininkas buvo,pats auginosi. bigsmile.gif Mano sesei švogeris trečią sodą perka.Trūksta žmogeliui kantrybė,parduoda.Po kiek laiko vėl perka.Nekiša nei piršto ji,nuvažiuoja tik degintis,šašlykų išsikepti.Na jei žmogui tas žemės ūkis ne prie dūšios? blink.gif mirksiukas.gif
Tai suniūkas kulinaras bus?Mėgsta gaminti?Bet kokia mada atėjo,vyrai-kuklinarai? bigsmile.gif
Atsakyti
Kazkada mąstė link valgio gamybos pasukt,dabar persigalvojo smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
pakuriau peciu, vesoka trioboj. Vakar norejau paskutinius pomidorus siltnamin sodint, teks snd., jei vakar uztingau. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Atsakyti
labas 4u.gif
pas mus kaip lyja wub.gif Žemė jau sausa buvo dabar atsigaus viskas ax.gif
burbuline, o sūnus jau baiginėja? Ar čia kažkurios sesijos egzas? O kuo dabar norėtų užsiimt, kad maisto nebenori?
Mano mažoji šiemet pradėjo norėt ravėt blink.gif Bet iš to norėjimo išravėjo man visas lobuliarijas biggrin.gif Jos iš rudens pačios užsisėja ir visad anksti pavasarį jau dygdavo. O šiemet viską suravėjo ax.gif Kitam gėlyne visus uolinius laibenius išdraskė - negražu, sako. Stimbarai ir blabla... O jie ant tų negražių ūglių paskui leidžia atžalas. Nu tenka susitaikyt su netektimis, nes jau labai apsidžiaugiau, kad jai noras į žemę nagus įkišt atsirado rolleyes.gif O su laiku atsirinks kas kur.
Reik šiandien gvaizdūnių pasėt, žemė drėgna po lietaus bus . Žiūriu pro langą ir mėgaujuos - kaimynas avis išleido ant žolės po žiemos wub.gif
Atsakyti
mano dukra, tai kažkada irgi parodė iniciatyvą: seklu prisipirko smile.gif ir tuom baiges, o jau set tingėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 15, 09:45)
mano dukra, tai kažkada irgi parodė iniciatyvą: seklu prisipirko smile.gif ir tuom baiges, o jau set tingėjo biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
LAbukas

MAniskaii ne karto neparode meiles zemei biggrin.gif Neskaitant,kad budavo liepiama nupjaut zole biggrin.gif

Mano draugu sunus baige kulinarija mirksiukas.gif LAbai patenkintas mirksiukas.gif Cia UK sunaus draugas irgi virejas biggrin.gif Tikrai nemazai sefu dabar biggrin.gif
Atsakyti