Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nu nu Giega,senutė. biggrin.gif Jau tu kaip gerai atrodai. wub.gif Nemačiau kitų nuotraukų,tai neįsižeiskite. ax.gif
Amarilis paprastasis pas mane vienas dar krauna žiedą. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(giega @ 2017 05 10, 22:24)
Lyzuka,labai grazus amarilis bigsmile.gif O jie ne ziema zydi?KAzkaip nam amariliai naujameties geles,nes kiek pamenu,tai pas mama visada apie naujus metus zydedavo biggrin.gif

Burbuline 4u.gif Sveikatos 4u.gif
As pasportavau,vel kelius skauda...Niekas neima man tu keliu..Nei laiusdies priemones,nei jokie papildai...Gerai tik,kad palygint greit praeina...Vnz senatve biggrin.gif  biggrin.gif

Giega, jei dyla kremzlės, tai ir nepadeda. Juk jas reik atstatyt. O kremzlėms reik gliukozamino. Šiaip, jei turi galimybės nusipirkt ARTRYL miltukų. Nežinau, ar pas jus jų yra. Jie yra sustiprintos sudėties būtent kremzlių atstatymui. Arba, bent jau želatiną vartok. Pastoviai. Aš pati vartoju karts nuo karto, patikrinta 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ir as beveik sveika biggrin.gif Vakar vyriskis suleido vaistus ir pamačijo,šiandien ryte lipau atsargiai uš lovos,bet žiūriu,kad visai pagerėję,maniau nepadirbsiu ax.gif
Atsakyti
Man pastoviai nugara žaibuoja, ta jau nekaip jokių staigių judesių, o tai galiu paskui ir likti skausme. Nepagydoma nuo 25 metų turiu. Dabar jau ir sąnarius pradėjau jausti. Kai pagalvoju, tai man pasisekė, kiek jaunų dejuoja.
Gerai, ryt dienelė ir viskas. Gal šilta bus biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šilta šilta žada Meri.Aš irgi galvoju tiek darbų susikaupė per tuos šalčius.Mažius grįžta šį vakarą,rytoj išlekia.Mb sakau sekmadienį važiuojame dirbti,ką namie gulėti?Jam reikia mažajai paruošti mašiną dažymui,man šiltnamiai laukia.Aišku visa savaitė prieš akis,bet gi šonus nugulėsime namie. ax.gif Reikia naudotis kol geri ora,o tai vėl kaip subiurs? ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif Vakar jau sukišau cibulius ir morkas pasėjau,pradzia yra ax.gif Śiandien bus tęsinys tongue.gif
Kaip laikotės,mamytės mirksiukas.gif
Papildyta:
Žiūrinėju šluotelinės hortenzijos,jau tokiū grožiū yra,bet manau dar źemė turi tikt joms,pas kaimynką 3metai tupi ir niekaip neparodo savęs nors sakė tręsia,gal kuri turit ką papasakot?
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 13, 09:57)
Labas 4u.gif Vakar jau sukišau cibulius ir morkas pasėjau,pradzia yra ax.gif Śiandien bus tęsinys tongue.gif
Kaip laikotės,mamytės mirksiukas.gif
Papildyta:
Žiūrinėju šluotelinės hortenzijos,jau tokiū grožiū yra,bet manau dar źemė turi tikt joms,pas kaimynką 3metai tupi ir niekaip neparodo savęs nors sakė tręsia,gal kuri turit ką papasakot?

Ir aš turiu tik pernai sodinta matysiu kokius grozius parodys
Atsakyti
Vienintele is anytos nuflensuota rausva hortenzija pernai vyras su trimeriu nusniojo ir ji nebeataugo. Pas anyta ir po ziemos neliko blink.gif

Vienas katinas atidare negrizimo nakciai sezona. ax.gif Grasinuosi, kad ryte est neduosiu, bet vis pagailiu. Tiesa, radau snd. pas ji pripampuse erke. Antkakli turi, lasai sulasinti, bet....
Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 13, 09:57)
Labas 4u.gif Vakar jau sukišau cibulius ir morkas pasėjau,pradzia yra ax.gif Śiandien bus tęsinys tongue.gif
Kaip laikotės,mamytės mirksiukas.gif
Papildyta:
Žiūrinėju šluotelinės hortenzijos,jau tokiū grožiū yra,bet manau dar źemė turi tikt joms,pas kaimynką 3metai tupi ir niekaip neparodo savęs nors sakė tręsia,gal kuri turit ką papasakot?

Laba

As irgi ipusejau su seja ir sodinimais. Nusipirkau senukuose šluoteline hortenzija, bet nerandu laiko jos pasodinti. Va taip va blush2.gif
Kai kuriems augalams nereikia zydeti
vartotojo įkelta nuotrauka

Nužydejimo stadija jau
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 14 gegužės 2017 - 07:19
Para, va tos paskutinej nuotraukoj pas mano a.a. krikstamote augo. O kur tu ju gavai? pas bobutes turguj, kaip jos vadinas?
neatmenu kurioj temoj rodel ta roze, nu tokia tamsiai felicitava ax.gif
Labas
Atsakyti