Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

nesigirsiu, pas mus +18 bus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 10, 10:13)
nesigirsiu, pas mus +18 bus  tongue.gif

Užtat pas mus tulpės ilgai šiemet žydi bigsmile.gif

BJ kaip tau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 10 gegužės 2017 - 09:25
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 10, 09:25)
Užtat pas mus tulpės ilgai šiemet žydi  bigsmile.gif

BJ kaip tau?

čia jau pražydėję, kovo viduryje narcizai ir tulpės žydėjo ax.gif
Atsakyti
Čia jei dar kas nemate, nes jau visas Fb užkištas biggrin.gif

https://scontent-waw...amp;oe=59843E4B
Atsakyti
Lyzuka,cia tavo gēlė tokia?grooožis.
As kolkas dar nieko nepasėjus,kaip nei vienais metais ax.gif gal penktadienį pradėsiu,morkos ir pas mane neauga,ale vis nepasiduodu,tikiuos vis biggrin.gif Gal sėklą blogą perku rolleyes.gif
Siandien darbe pasitempiau nugarą,kaip davė dieglys maniau susmuksiu ir nepaeinu,paskui lyg atleido ale greit judėt negaliu,nudiegia.Is darbo koja uz kojos ėjau,bijau pasisukt koks skausmelis.Dabar laukiu diedo,nupirks olfeno susileisiu,bože bože kaip nesiseka.
Atsakyti
Maniškė, šiemet iš lenku siunčiaus smile.gif
Atsakyti
vargsiuke, sveikatytes tau 4u.gif
kaimyne sake lyg penktadienio nakti vietom iki -8 blink.gif Reiks gal ir savo kaldra pomidorams nest. Viedrai ant galvu nebepades. Ot dabar zvakes gerai papirks.
Atsakyti
Mano pomidorai ant palangiú dar gyvena irnesakyk.gif agurkus tiesiai lysven sėju.
Nusipirkau ir as lelijū(dingo ū nosine) tongue.gif Keletą turiu tai noris daugiau,diedui jos nepatinka,smirda,o man grazu tik mano lauke sodinsis wub.gif
Viena mamka floroj pardavinėjo floroj graziū lelijū,vėlai pamaciau ir piš..
Papildyta:
Rasineju is mobilkes,kaip cia yr,kad mano sms rodo valanda anksciau parasytas,as kazko nepasukus? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 10, 10:57)
Čia jei dar kas nemate, nes jau visas Fb užkištas biggrin.gif

https://scontent-waw...amp;oe=59843E4B

Koookia graži wub.gif O ko kotas toks trumpas? Tokia veislė?
sveikatos sergančioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Man jau visai nebepatinka pomidorais nukrautos palangės. Šiandien senukuos papirkau paukščių mėšlo granuliuoto , penktadienį gal jau vistiek kišiu į šiltnamį juos.
Atsakyti
Ir man nepatinka tas bardakėlis ant palangiū,bet,kad daugiau nėr kur ax.gif gal jau paskutinės dienos taip gyvena.
Uźsinorėjau lašinuku atsipjaut,tai blyn ,mergos,neišlaikiau palčikės kaip kirto per strėnas karsta.gif ot prisidirbau.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 05 10, 15:48)
Koookia graži wub.gif  O ko kotas toks trumpas? Tokia veislė?
sveikatos sergančioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif 
Man jau visai nebepatinka pomidorais nukrautos palangės. Šiandien  senukuos papirkau paukščių mėšlo granuliuoto , penktadienį gal  jau vistiek kišiu į šiltnamį juos.

nežinau kodel trumpas, matyt ilgai užkonservuota buvo pas braliukus lenkus, gi jie šiaip viska perperka iš olandu tai va apsidraudimui ir užmigde ilgam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 10 gegužės 2017 - 15:15
Lyzuka,labai grazus amarilis bigsmile.gif O jie ne ziema zydi?KAzkaip nam amariliai naujameties geles,nes kiek pamenu,tai pas mama visada apie naujus metus zydedavo biggrin.gif

Burbuline 4u.gif Sveikatos 4u.gif
As pasportavau,vel kelius skauda...Niekas neima man tu keliu..Nei laiusdies priemones,nei jokie papildai...Gerai tik,kad palygint greit praeina...Vnz senatve biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti