Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Burbuline,laikykis. 4u.gif Aplinkui taip serga. bigsmile.gif Mažasis iš Tenerifės parsivežė ligą,taip prasirgo žiauriai visą savaitę. ax.gif Pusmartė jau ten pasigavo virusą.Mažoji irgi kaltina,kad sekmadienį kapuose perpūtė,slogą pasigavo,mama irgi sloguoja. bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
Girdejau, kad Žemaitijoj snigo, kažin čia rimtai?

Sveikos
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 05 09, 07:42)
Labas rytas  4u.gif
Pas mus žiema , jau  apie10 cm  prisnigta ir toliau  sninga  unsure.gif
vartotojo įkelta nuotrauka



QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 09, 08:11)
Girdejau, kad Žemaitijoj snigo, kažin čia rimtai?

Sveikos

Rimtai rimtai mirksiukas.gif
Ėjau šiltnamį vaduot nuo sniego - nušlaviau, kad neįlūžtų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 09 gegužės 2017 - 08:04
Gamta jau visai pašėlo bigsmile.gif
Atsakyti
pas mus saule plieskia ir jokio sniego biggrin.gif
Laba
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ojejus,cūdai tikri,šitiek sniego,cia gal gruodzio mėn.fotkė bigsmile.gif ?
Moteros,a jau sodinot kuri svogūnus?
Atsakyti
burbuline , čia šio ryto foto pro langą, tik atitraukus žaliuzes ax.gif man pačiai akys iš orbitų vos neišlėkė biggrin.gif Paskui saulutė švietė per dieną, tai sniego liko tik kur pavėsis. Kažkokios anomalijos ... Bet kai sniegas tirpo, tai garas net ėjo nuo asfalto ir akmenų unsure.gif Per 1 dieną apturėjom du metų laikus rolleyes.gif
Kokie svogūnų sodinimai sniege gali būt mirksiukas.gif
Gismeteo žemėlapį FB buvo kažkas įmetęs, tai taip ir ėjo ciklonas, Lietuvą per pusę padalinęs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 09, 17:49)
Sveikos 4u.gif
Ojejus,cūdai tikri,šitiek sniego,cia gal gruodzio mėn.fotkė bigsmile.gif ?
Moteros,a jau sodinot kuri svogūnus?

As jau bulvės, morkas ir svogūnus susodinus, na kas jiems žemėj pakenks, svarbu neissproge eisiu šiltnamį žvakę deginti bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jau nebe auginu keli metai nei morkų,burokėlių,svogūnų,bulvių.Nuvažiuoju pas mūsų vieną forumietę į namus,užsiperku maišus ir rami sėdžiu per žiemą. ax.gif Auginu tik agurkus,pomidorus.Atsisakiau šiemet ir kopūstų,užkniso kirminai.Auginsiu tik kaliaropes,kai gavau dovanų sėklų pokelį,nori nenori pabėriau šiltnamyje,mačiau sudygę gražiai,tai išsodinsiu. ax.gif Atsisakiau ir paprikų,baklažanų,man per daug vargo prie jų.Čili ant palangės pernykščiai jau užaugino naują derlių,o dar ant šakų pernykščiai raudonuoja.Niekas nevalgo,dar mažajai kažkiek įkišu.Atšils,keliaus į šiltnamį,bus tuščios palangės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 05 10, 07:36)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jau nebe auginu keli metai nei morkų,burokėlių,svogūnų,bulvių.Nuvažiuoju pas mūsų vieną forumietę į namus,užsiperku maišus ir rami sėdžiu per žiemą. ax.gif Auginu tik agurkus,pomidorus.Atsisakiau šiemet ir kopūstų,užkniso kirminai.Auginsiu tik kaliaropes,kai gavau dovanų sėklų pokelį,nori nenori pabėriau šiltnamyje,mačiau sudygę gražiai,tai išsodinsiu. ax.gif Atsisakiau ir paprikų,baklažanų,man per daug vargo prie jų.Čili ant palangės pernykščiai jau užaugino naują derlių,o dar ant šakų pernykščiai raudonuoja.Niekas nevalgo,dar mažajai kažkiek įkišu.Atšils,keliaus į šiltnamį,bus tuščios palangės. ax.gif

Ale tai išmandrėjus biggrin.gif , a ką mums daryt kad ta forumietė gyvena laaabai jau toli nuo mūsų mirksiukas.gif

Aš burokėliu ir kopūstu irgi neauginu, vieni neauga žemej, kiti viršuje smile.gif, o bulviu tik lysvę, kad but šviežiu rudeni truputi smile.gif ai dar papriku su baklažanais irgi ne , braliukai lenkai atveža pigiu ir graziu biggrin.gif
Atsakyti
ale visos kad ismandrejot biggrin.gif
auginu ir morkas, ir burokelius, ir bulbas. Morkom mano zemej nepatinka, bet as atkakli ir vis tiek auginu. Papriku jos neaugina, visai supykau, gal net nebedraugausiu ax.gif
Bijau eit siltnamin pomidoru paziuret. Ten ir braskes zydi, jau uogas mezga. Uzkamsiau vakar visus kampeliu pernyksciu mulcu.
Labas
Atsakyti
Labukas

TAi ka,reikia man orais pasigirt biggrin.gif biggrin.gif Kol kas +8,diena iki +16 bus tongue.gif

Bet sakykit ka norit,kad geguze snigtu blink.gif Na budavo kokia krusa-nulijo,istirpo,bet kad kelias dienas snigtu...Nepamenu visiskai...
Atsakyti