Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien kepsime?
nuo pirmadienio atjungs karštą vandenį profilaktiškai iki ketvirtadienio vakaro,kaip tik tiek kiek bus šalta.Mes solidarizuojamės su gamta. ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Oho giega,gražučiai rožių krūmai,snd vaziuosiu saviskėm pirkt paukščių mėšlo granulėm,sako neblogas dalykas ax.gif
Bj,sveikatos tau 4u.gif Kol liga nepatvirtinta,eina jie po velnių,neprisileisk net minčių negerų.Bendradarbe kai laukės jai tyrimą darė ir pasakė,kad yra 3st gimdos kaklelio v.įsivaizduokit ką motera patyrė iki tol kol pakartotinai vėl siuntė į vilnių ir nepatvirtino,sakė maniau išprotėsiu.Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
is pavydo geliu negirsiu biggrin.gif
vat peciu as labai myliu, nesvarbu sildymo sezono pabaiga biggrin.gif
Labas
Atsakyti
Sesei n metų neranda ligos.Dabar mėnesį prabuvo ant biuletenio,vaikščiojo į psichologijos centrą kasdien.Gerai ten kaip pas anoniminius alkoholikus vyko pokalbiai,sportavo jie ,vaikščiojo po parką su lazdomis,gaminosi maistą.Na tikrai paiilsėjo psichologiškai,bijau kad išėjųs į darbą vėl bus psichologiškai palaužta. ax.gif ax.gif Kaip aš jai sakau visos ligos nuo nervų. bigsmile.gif
Giega,man tavo rožių lapai idealūs. 4u.gif
Atsakyti
Labukas


QUOTE(IngridaB @ 2017 05 06, 07:13)

Giega,man tavo rožių lapai idealūs. 4u.gif

Oi nera idealus biggrin.gif Pasistengiu nufotkint,kurie grazus biggrin.gif Viena roze is vis zadu iki saknu pjaut,miltlige uzpuole,purskalai nepadejo,bijau kad ant kitu nepersimestu.. Atzels is saknu gerai,neatzels-gaila biski,nes labai grazi,dideliais ziedais,bet ka darysi..
Atsakyti
Rozes man grazu ir zydi 3x sezone, kur rasi kita tokia gele?
Numigau katino dienos miego wub.gif , jetaus kokia as patenkinta, kaip senais gerais laikais biggrin.gif
Isnesiau palergonijad ir begonijas laukan, kazi ar ne per anksti?
Ne tiek tu geliu, jei ka, namo nusinesiu.
Netaisau klaidu, is mobilkes rasau, pati vos iziurau.
Atsakyti
Pasodinau pas mamą kapuos pelargonijas gal ir anksti,bet,kad ai...naslaitės mėnuo ir vėl keisk,o su tom vienais metais be vargo per visą vasarą isbuvom,duos dievas nenusals rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 06, 19:00)
Pasodinau pas mamą kapuos pelargonijas gal ir anksti,bet,kad ai...naslaitės mėnuo ir vėl keisk,o su tom vienais metais be vargo per visą vasarą isbuvom,duos dievas nenusals rolleyes.gif

As pernai rudenį sukisau dirbtines našlaitės irgi žinau kad blogai Ale pabus dar kokia savaitę o paskui begonijos į trasą eis, o sodint tikras mėnesiui kai dar tooookios jų kainos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 06, 18:52)
As pernai rudenį sukisau dirbtines našlaitės irgi žinau kad blogai Ale pabus dar kokia savaitę o paskui begonijos į trasą eis, o sodint tikras mėnesiui kai dar tooookios jų kainos  bigsmile.gif

Lyžuk,o kaip sekas su begonijom jei vasara karštesnė,neišdžiūsta?as turi galimybę dažnai atlėkt paliet.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 06, 21:44)
Lyžuk,o kaip sekas su begonijom jei vasara karštesnė,neišdžiūsta?as turi galimybę dažnai atlėkt paliet.

aš turiu gera moteriške kuri ateina paliet bent karta i savaite, o ka esu išbandzius : jurginukai, ledinukai, petunijos ir t.t. tai stambiažiebes begonijos pačios viskam atspariausios, namuose kažkada nusiprikau ispūdingo grožio geltona pilnavidurę, na galvoju nors savaite pasidžiaugziu jau taip man ji patiko, o iš tikro džiaugiaus iki šalnu ja, lietaus nebijo vejas žiedu nenudrasko esmej vieni pliusai mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Su mamyciu diena
Sveikatos mums visoms ir musu vaikams 4u.gif
Atsakyti