Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Para @ 2017 05 05, 14:47)
O ho ho kokia ataskaita  rolleyes.gif
Rimtai "padirbėjai"  mirksiukas.gif Gal kaip nors išsiaiškinsi  4u.gif

Labukas,
Para, atsiprašau, nerodė naujų žinučių, o tu taip nuoširdžiai....parašysiu.
Bj, o gal tau įkando. Ar Laimos netikrino?
Vakar pati buvau pas daktarę.....turiu išbūt parą negėrus, sriubos nevalgius ir nieko sultingo. Tada tik tyrimus ims....nežinau, kaip ištversiu. Liepė kankintis.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 05 05, 13:47)
O ho ho kokia ataskaita  rolleyes.gif
Rimtai "padirbėjai"  mirksiukas.gif Gal kaip nors išsiaiškinsi  4u.gif

ai, dar pamiršau, LOR ir kardiologas irgi žiūrėjo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ate42 @ 2017 05 05, 14:05)
Bj, o gal tau įkando. Ar Laimos netikrino?
Vakar pati buvau pas daktarę.....turiu išbūt parą negėrus, sriubos nevalgius ir nieko sultingo. Tada tik tyrimus ims....nežinau, kaip ištversiu. Liepė kankintis.

tikrino ifekcinėj, šiaip jie įtaria blogesnę ligą, tik kol kas tyrimai nerodo, bus aišku pakartojus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 05, 18:55)
ai, dar pamiršau, LOR ir kardiologas irgi žiūrėjo biggrin.gif
Papildyta:

tikrino ifekcinėj, šiaip jie įtaria blogesnę ligą, tik kol kas tyrimai nerodo, bus aišku pakartojus ax.gif

tai jau patikek kaip dakarai linke tas blogesnes ligas prognozuot, atrodo jie patiria kažkoki malonumą duodami žmogui "viltį" sirgti ir jau super laimė biggrin.gif jeigu jau pamato kad jau tam žmogeliui laikas šaukštas padeti, taip kad ju pronozes kol nera ritmo pagirndo reikia vertinti atsargiai mirksiukas.gif

Vos ne Olandija biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 05 gegužės 2017 - 19:13
Oi oi,kazkada LT perpute kakla ir tokiais guziukais ismete..Nuejau i poliklinika,gavau siuntimus tyrimams..Vnz tiesiai sviesiai-tuberkulioze,o jei nepasitvirtins,tada vezys blink.gif Kol sulaukiau ats is tuberkuliozino,praejo tie guziukai kaip niekur nieko ir nejau daugiau jokiu ligu ieskotis...Itariu,kad paprasciausias persalimas buvo ir tiek...

VAu kokios tulpes grazios bigsmile.gif O pas mane jau rozes zydi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 05 05, 20:19)
VAu kokios tulpes grazios bigsmile.gif O pas mane jau rozes zydi tongue.gif

prašom pasirodyt mirksiukas.gif

mes dar megaujames pavasario žiedeliais mirksiukas.gif , nes normaliai gal tik savaite kaip kažkiek šilčiau bigsmile.gif
Atsakyti
Tuoj eisiu dziaustyt skalbinius lauke ir pafotkisiu mirksiukas.gif
Siaip kazkaip ilgai uztruko tas pavasaris LT...PAmenu kazkuriais metais(pries gerus 25m biggrin.gif ) geguzes 1d jau prude maudzaus biggrin.gif Saltas vanduo dar buvo,bet vistiek mirkom su kompanija mirksiukas.gif O dabar dar net sildymas butuose neatjungtas..Nors as ir dar sildausi..Bet tik vakarais,kad maloniau butu vakarot namie...
Papildyta:
Ziuriu prisigyriau,nes zydi pilnai tik viena geltona roze biggrin.gif
https://scontent-lht...amp;oe=597A6359

Sita krumine dar tik kelis ziedus prazydino,bet pumpuru tai pilna mirksiukas.gif
https://scontent-lht...amp;oe=5976A442

Cia is kitos puses visos mano rozes mirksiukas.gif
https://scontent-lht...amp;oe=59B5C0A1
Atsakyti
Laba 4u.gif
BJ, ate42, sveikatos jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Lyžuka, kiek daug gėlių pas tave wub.gif O Giega irgi kuklumo pilna, sakydavo, kad neaugina gėlių ir turi tik kelias rožes. O rožių man matosi daug bigsmile.gif wub.gif

Atsakyti
Nu tai ir turiu kokius 7-8 roziu krumus ir 4 kabancius vazonelius su maziukais narciziukais biggrin.gif
https://scontent-lht...amp;oe=597DA70D
Atsakyti
bet žiedai visai nemaži tų narciziukų bigsmile.gif Bet man atrodo, kad gvazdikai smile.gif
kažin, ar šiąnakt bus šalčio ? Dar nežydi nei slyvos, nei vyšnios, bet jau nedaug trūksta. Pridariau šaltibarščių, lyg jau vasara būtų atėjusi biggrin.gif Svogūnų laiškai ir krapai jau švieži iš daržo, tai apsivalgiau mažumėlę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 05 05, 20:32)
Pridariau šaltibarščių, lyg jau vasara būtų atėjusi  biggrin.gif  Svogūnų laiškai ir krapai jau  švieži iš daržo, tai apsivalgiau mažumėlę  rolleyes.gif

Aš irgi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Fui fui,saltibarsciai tik kai lauke +25 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 05 05, 21:16)
Fui fui,saltibarsciai tik kai lauke +25 biggrin.gif

Patikėk,po tokių šalčių ,šiandien jau norėjosi šaltibarščių. blink.gif Paltą palikau mašinoje ir varinėjau mieste jau su bliuzele. ax.gif
Atsakyti