Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas mergaitės,na va aš jum sakau kai žinau kad darbas nelaukia išmiegojau kaip užmuśta,aišku ir miegot tik pries 12nuėjau,bet manau čia del darbo ta įtampa,kad nepramigčiau tongue.gif galvoju gal ramiaką kokį įkalt nakčiai,bet tada jau tikrai galiu skambučio negirdēt.
Diedas snd dirba net negirdėjau kai iśėjo,ot kaip parpiau bigsmile.gif Dukra serga,kosti,sloga tai vakar visokias procedūras darėm,bet snd matau ,kad nlb kas geriau.Kokių vaistų jūs griebiatės tik prasidėjus gripui?
Aha,giegute,tau tai suprantam geras vakaras buvo,o mums jau kaip sugebėsim susikurt sokiai.gif
Papildyta:
Sapniuk,o ko ne valykla? tongue.gif Atitrins kaip priklauso,šviesi striukė?
Atsakyti
na kai humanoj uz 4 eurus pirkau, tai jai i valykla eit butu labai nepadoru biggrin.gif
Sviesi, nu sugadinsiu tai sugadinsiu. Ant skalbykles maciau plunksna yr nupiesta, bandysiu su ta, o kas gausis, tai jau gausis.
Nu jo, pati paklausiau, pati atsakiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 14, 10:30)
na kai humanoj uz 4 eurus pirkau, tai jai i valykla eit butu labai nepadoru biggrin.gif
Sviesi, nu sugadinsiu tai sugadinsiu. Ant skalbykles maciau plunksna yr nupiesta, bandysiu su ta, o kas gausis, tai jau gausis.
Nu jo, pati paklausiau, pati atsakiau ax.gif

skalbiu vilnos rėžimu, bet gręžimą darau 1400 ax.gif
Atsakyti
Patrynk per siūles su kokiu aśtriu šepetuku jei uznešiotos,pvz rankoves,geriau atsiskalbia kai pajudini ir teisingai daryk stipresnį gręžimą netgi siūlyčiau gręžimą kartot jei įmanoma nes pūkai toks dalykas,mēgsta džiūstant išleist tokį kaip riebalą jei blogai išgręži,ant tamsios nesimato,o šviesi greit parodo,jei turi kokį pečiuką šildimą,elektrinį džiauk ant jo ir vis rankom tuos pūkų gumulėlius pašiok,kad nebūtų suśokę į vieną vietą,geriau džius,o gal turi džiovyklę tada visai lafa mirksiukas.gif
Atsakyti
BJ pas mane max. 1200.
sukroviau ranksluostukus virint, tai turiu apmastymui daugiau nei dvi valandas ax.gif
Bet lauke kaip apniuke, sedziu prie kompo su lempa
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 14, 11:04)
BJ  pas mane max. 1200.
sukroviau ranksluostukus virint, tai turiu apmastymui daugiau nei dvi valandas ax.gif
Bet lauke kaip apniuke, sedziu prie kompo su lempa

tai daryk ir tokiu gręžimu, pas man senoj irgi tiek tebuvo. Kai nelabai užnešiota, pasidarius pamuilių tiesiog ant stalo pasitiesiu ir su kempine išvalau, Bet tau, kaip suprantu reikia skalbti visgi geriau ax.gif
Atsakyti
Aś vis svajoju džiovyklė įsigyt,jau toks geras daiktas,bet šiuo metu ji pirkinių sąrašo gale nes tiek visko reik,bet kad tiek ir neuždirbu biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Likom sveciuose,visi dar miega,o as jau pabudau..Ner ka veikt dabar biggrin.gif Siandie turbut i kitus svecius vaziuosim ir vel su nakvyne biggrin.gif

Kazkur skaicius,kad skalbiamt pukines striukes reikia koki teniso kamuoliuka imest.Tada nesusoka pukai i guza..Neissigask,nes istrauksi tai tokia mazgote biggrin.gif Siaip idealu dziovyklej isdziovint-greit issipucia tie pukai..Bet jei ner,tai dziovink patiesta ir vis papurtyk..
Esu skalbus mb pukine striuke,viskas graziai isdziuvo,tik va pukai paskui pradejo lyst...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 14, 11:43)
Labukas

Likom sveciuose,visi dar miega,o as jau pabudau..Ner ka veikt dabar biggrin.gif Siandie turbut i kitus svecius vaziuosim ir vel su nakvyne biggrin.gif

Kazkur skaicius,kad skalbiamt pukines striukes reikia koki teniso kamuoliuka imest.Tada nesusoka pukai i guza..Neissigask,nes istrauksi tai tokia mazgote biggrin.gif Siaip idealu dziovyklej isdziovint-greit issipucia tie pukai..Bet jei ner,tai dziovink patiesta ir vis papurtyk..
Esu skalbus mb pukine striuke,viskas graziai isdziuvo,tik va pukai paskui pradejo lyst...

yra mačiau tokie specialūs kamuoliukai pirkti ax.gif Džiovyklės irgi labai noriu, bet su vieta problema namie unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 11, 08:22)
Tema galesim tuoj pavadinti slaugytoju ir joms prijaučiančiu palata  biggrin.gif

O ką, reikia ir tokių 4u.gif

Nesupratau, ką taip senai čia buvau, nesuskaičiau ko prirašėt.
Pirmąkart triušį troškinu, nebuvo laiko googlintis po receptus, sumečiau iš akies viską, dar grietinės planavau, bet vakar užteko paminėti, kad nesurytų, matroskinas matyt ant to žodžio patvarkė ax.gif
Nieko naujo pas mane, tik gal, kad žada samdyti tikrą projektuotoją, gal tuomet ir man kas įdomiau nuskils, bent taip viliuosi. Darbe bręsta permainos, iki vasario pabaigos bus žinot kiek tai palies. Dyrykas baisiai nepatenkintas, pusmilijoninių užsakymų ne laimi, visur kaip visada kažkas aplenkia.
Skalbyklėje daug metų gyvena žalias kamuoliukas iš Thomas Philips, nžn kiek jis padeda, bet netrukdo. Striukes pūkai nesukrenta, gal ir miltelių tauposi, bent taip rašo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 14 sausio 2017 - 12:05
pas mus šiandien taip giedra, gal šaltukas ateis po audrų ax.gif
jau nebišmanau nei ką veikt, nei ką valgyt daryt, ilgos tos dienos, skaityt pabodo, nuo kompo akys išvarvės. Mezgimą palikau, galvojau nebus kada, be reikalo, būčiau babai šalį numezgus geriau, vis dieną patrumpinus ax.gif
Šiandien gal makaronų ale su faršo padažu padrysiu ax.gif
Atsakyti
Man tai norėtusi mocherinio lengvo šalikėlio, bet ne pakeliui siūlų pardės ax.gif
Ai, po keturių metų, buvau užsukusi į Humaną, jau kokie skurliai ir kokie brangūs, po penkis-šešis eurus, nesąmonė kažkokia kaip brangu. Čia toj, kur prie Kauno pilies IKI PC, burbuline, gal žinai.
Norėjau ką po namus trintis nusipirkt. Viskas susinešiojo.
Atsakyti