Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Burbuliuk, a ko tu mane liekna isivaizduoji ax.gif Na nelaikau as saves stora, bet yra kur tobulet biggrin.gif A neturi fb, galetum is arciau apziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas

Bet jei daznai tas meskas rysi,tai ir is lieknutes bandute gali virst biggrin.gif

Seses sunaus mokykla labiausiai i simtadieni orientavos,o isleistuviu sake,ne nedarys,nes daug kas po uzsienius issilakstys..Tai tik ateis diplomu pasiimt ar is vis tevai atsiims..

Atsakyti
Manekenė mūsų Sapniukas,jei tik ir valgyti meškas. wub.gif wub.gif Kad man tokią figūrą. mirksiukas.gif
Aš mažosios atsiėmiau atestatą.Dirbo jau UK. ax.gif Gaila vaiko,kai broliai ramiai atbaliavojo.Bet taip norėjo pati,užsidirbti per vasarą. ax.gif
Atsakyti
Ingrida, na tu tai kai pasakysi bigsmile.gif Vos is sarmatos po sofke su visom meskom nepalindau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 05 02, 20:03)
Ingrida, na tu tai kai pasakysi bigsmile.gif Vos is sarmatos po sofke su visom meskom nepalindau ax.gif

nu nu kokios čia sarmatos gali but, liekna kaip smilga ir dar sarmatijas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 02, 20:24)
nu nu kokios čia sarmatos gali but, liekna kaip smilga ir dar sarmatijas  mirksiukas.gif


jus cia su Ingrida susimoket ax.gif
radot smilga.
pradejau filma ziuret, taip sau. Neapsisprendziu dar ziuret ar miegot eit. Kai laukia ka nors padirbu, bais miegas ima. Da katinas judosius namo nepareina, vel ant malku miegos, vasara mat jam.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 05 02, 20:33)
jus cia su Ingrida susimoket ax.gif
radot smilga.
pradejau filma ziuret, taip sau. Neapsisprendziu dar ziuret ar miegot eit. Kai laukia ka nors padirbu, bais miegas ima. Da katinas judosius namo nepareina, vel ant malku miegos, vasara mat jam.

As irgi ši karta prisidedu prie susimokiusiu rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
Nu tikrai reik prisiregistruit į tą fb,kad daugiau svieto pamatyt bigsmile.gif Sapniuk,zmonės sako,žmonės mato flirt.gif reiskia su linijom viskas tvarkoj biggrin.gif
Buvau darze pasikapstyt blyn dar vis šlapia,velias kauptukas,jei savaitgalį vėl lis tai bus ne kas.
Papildyta:
Prikaisiojau į žemė po rozėm bananų žievių,skaiciau mol gera trąša,bet galvoju tos žievės gal purkštos kokiu velniu,kad ilgiau laikytūs tai kokia čia traša tada?
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 05 02, 21:26)
Nu tikrai reik prisiregistruit į tą fb,kad daugiau svieto pamatyt bigsmile.gif Sapniuk,zmonės sako,žmonės mato flirt.gif reiskia su linijom viskas tvarkoj biggrin.gif
Buvau darze pasikapstyt blyn dar vis šlapia,velias kauptukas,jei savaitgalį vėl lis tai bus ne kas.
Papildyta:
Prikaisiojau į žemė po rozėm bananų žievių,skaiciau mol gera trąša,bet galvoju tos žievės gal purkštos kokiu velniu,kad ilgiau laikytūs tai kokia čia traša tada?

Gera trąša,patikrinta bigsmile.gif
Atsakyti
O ką dabar dar joms duot pavalgyt? ax.gif
Atsakyti
Reik ir man kaip nors pakast bananu zieviu po rozem biggrin.gif Bet kaip daeit iki ju-medziaga uztiesta,pjuvenos...Turejau pirktiniu trasu,bet jau pabaigiau...Sako dar kiausas gerai..O kaip ji ikist?Jei taip idauzciau,tai gi prasmirs...O uzkast vel nelabai prieit galima...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Lanbas rytas.
Atsakyti