Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sveikos 4u.gif Kaip greit diena prabėgo,smagu,kad ryt laisva diena.
Pries porą mėn.su dukra žiūrėjom filmą vokiečių Pilna galva medaus,lb patiko ir pasijuokiau,ir ašarą nubraukiau,pradzioj maniau nieko gero...paskui nesigailėjau.Jautrus.
Atsakyti
Aš dabar vel žiurejau kalejimo begliai , atnaujino ji
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ir ką vyresnės mamytės nebe turi ką pasakyti?BJ ką saugai dabar? ax.gif
Mes turime šiemet abituriantų mamų?Aš kažkaip pagalvojau praeitas etapas,o gi pavasariop prasidėdavo nervai,kaip egzaminai,išleistuvės,kur stoti?Ramu...............net keista darosi. :ax:Jau norisi kažkokio sujudimo.Mažoji ieško kur praktiką atlikti.Niekaip neišsirenka.Pas brolį jokių būdu,į paprastą įmonę irgi nenori,kur už praktiką nemoka pinigų.Labai nori pakliūti į vieną įmonę,ten reikėjo atlikti per dvi dienas užduotį ir išsiūsti,tada jie renkasi.Penktadienį eis į antrą atranką. ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Nu ką čia tos vyresnes mamytes pasakys gero biggrin.gif

Kažkaip labai patenk9inta jaučiuos kad neturiu abiturentu smile.gif, nors tada geras laikas buvo savaip mirksiukas.gif

Vakar žiurejau Kometa filma visai patiko toks apie meile su mistikos prieskoniu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 05 02, 06:17)
Labas rytas.
Ir ką vyresnės mamytės nebe turi ką pasakyti?BJ ką saugai dabar? ax.gif

tą pačią babą ax.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 02, 07:06)
Kažkaip labai patenk9inta jaučiuos kad neturiu abiturentu smile.gif, nors tada geras laikas buvo savaip  mirksiukas.gif

ir aš panašiai jaučiuosi, rūpesčių mažiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 02 gegužės 2017 - 07:21
QUOTE(bjaurybe @ 2017 05 02, 08:20)
tą pačią babą ax.gif
ir aš panašiai jaučiuosi, rūpesčių mažiau biggrin.gif

gal jau baba su proteliu pasitaise? Kaip tu pati?

Kažin kas čia buna per senatvine liga, kai savo rubu, daiktu nepažista , kasdein tuo pačiu laiku tas pačias tabletes geria ir kas kart stebis kas čia per vaistai kaip jas gert ir t.t.t?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 02 gegužės 2017 - 07:25
QUOTE(Lyžuka @ 2017 05 02, 07:24)
gal jau baba su proteliu pasitaise? Kaip tu pati?

Kažin kas čia buna per senatvine liga, kai savo rubu, daiktu nepažista , kasdein tuo pačiu laiku tas pačias tabletes geria ir kas kart stebis kas čia per vaistai kaip jas gert ir t.t.t?

Sakyčiau net prasčiau, kai kasdien, ne taip ir pastebi, bet po pertraukos man jos būklė prastesnė, nervuota, darosi agresyvi tarpais. Tramadoli dukra duoda, miegista man ji, nieko nenori, sėdi ir nejudink. Anksčiau vistiek, tai tas jai buvo cekava, tai domėjosi kas skaunaus, dabar dzin. Nu, bet gal atsigaus. Ana ,oteris be kalbos buvo, su ja nebendravo, gal dėl to. Matysim ax.gif

Būna ir dar kaip, kaip kasdieną, taip viskas naujiena biggrin.gif Nežino, kur šituos namuose tulikas, kur telikas ir pan. ax.gif
Atsakyti
Labukas, 4u.gif

Nieko naujo, darbuojuosi ir tiek. Dar laukiu pavasario, kurtai užsibuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 05 02, 14:59)
Labukas, 4u.gif 

Nieko naujo, darbuojuosi ir tiek. Dar laukiu pavasario, kurtai užsibuvo g.gif


tai visos kolektyviai laukiam 4u.gif
Laba
pririjau meskos siaurej, oi neturiu valios, vis sakau, kad cukraus nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 05 02, 16:54)
tai visos kolektyviai laukiam 4u.gif
Laba
pririjau meskos siaurej, oi neturiu valios, vis sakau, kad cukraus nenaudoju.

Taigi buk rami, nestresuok, gi ne cukru valgei, o meska. Ir dar ne betkokia blink.gif tongue.gif
Atsakyti
As abitūro mama,kazko tyli maniskis del isleistuvių gal nebus biggrin.gif Sakė,kad koncentruojas į šimtadienį,o isleistuves bus kaip bus,čia dar vasarį taip šnekėjo.Su stojimu palaida bala,vieną dieną stoja ,ktą jau ne,eis padirbėt,sesė pakalba,bando protint ir aš prisidedu tai ir vėl kitaip mintija doh.gif
O dukra mano gegužės pabaigoj lekia įKroatiją praktikai mėnesiui,nors ir ne pagal specialybę,bet sako ai gal kazko naudingo visvien gausiu.
Sapniuk,kodel man taip atrodo,kad tu lieknutē ir tau tik kirst meśkas,aguonas ir snikerius tongue.gif toks mano įsivaizdavimas.
Atsakyti