Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

BJ, sveikatytes 4u.gif
Lyzuka, viskas ten gerai su pienu. As labai besibritkinanti, nezinau kaip normaliai issireikst. ax.gif
Ai zinau biggrin.gif As labai britki motera rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 29 balandžio 2017 - 13:54
Labukas

Na pieno as is vis negeriu,tai ne nereikia man jo biggrin.gif Bet ir siaip nesu britki.. Nu gal jei matyciau,kad snargliais taskos ir valgyt gamina,tai ir nevalgyciau,bet siaip stengiuos negalvot biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Bj,sveik ir nepasiduok,nesuprantu kaip daktarai priezasties neranda unsure.gif Paliksi visas jėgas prie babulės,nugriebus laisvą minutę ilsėkus irnesakyk.gif neślavinėk ten kiemų jei jēgų ner.
Oras šaltokas,o aš šaltibarščių padariau tongue.gif Dabar dar kibinų prisukau,kepu.
Nepatinka karvės pienas,švogeris iš manęs vis pasijuokia,kad man geriau parduotuvinis pamėlęs vanduo liezuvis.gif parsivežu iš jų tai rauginu,diedas mėgsta rūgusį kaimišką su bulvėm.
Atsakyti
As vaikystej su smilga is kibiro silta gerdavau biggrin.gif
Perku ir parduotuvej, bet cia natur produkt, tiesiai is tiekejo ax.gif Vat ziuriu dabar i litriniuka, ketvirtadalis grietines. wub.gif
Su bulbom skanu
Atsakyti
Oi jau ta bulvė tongue.gif As ją valgau ir atsivalgyt negaliu,jau pati tampu bulve doh.gif valgau ją su bet kuo,netgi rūkytus lašinukus kartais valgau su bulba ir man baisiai skanu,duonos nlbai mėgstu ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Laba rytą 4u.gif
Turbūt nėra tokio lietuvio, kuris bulvės nemėgtų biggrin.gif
Išleidau, kad užvijo mano mažių, gerai, kad susiorientavo į savo kiemą maut, bus jam laisvai šmirinėti, visa laimė, neapdraskė kiemų mačo. Ateis laikas, visi gaus nuo jo.
Sirguliuoju, bjauriai kosčiu, sloga, gal pagulinėsiu, nieko šiandien nenumačiusi.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
nieko ir as nenumacius.
Nuesiu i siltnami-gerai, nenueisiu irgi neblogai.
Ingridel, ilgai siandien parpi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 04 30, 07:46)
Ingridel, ilgai siandien parpi bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,iš kur atspėjai?Vakar ilgai žiūrėjau filmą per internetą,mezgiau.Laukiau kada mažius parskris.Ir minėjau,kad atsiūstų žinutę.Kol pati nenusiunčiau,tik atguliau ir atėjo atsakymas. ax.gif Vištas,šunį nuvažiuosime pašerti,namus šiek tiek apkuopiu ir einu megzti ir filmų žiūrėti.O ką veikti tokiu oru?Ai dar visas balkonas ištroškęs,girdžiu kaip augalėliai verkia. ax.gif
Atsakyti
o tai ka tu gali veikt, jei pusryciai neatnesti.

Reiskia parpi. Koki ten filma ziurai?
Atsakyti

ПРОТИВ ЗАКОНА ,dabar žiūriu.Ale,kai mano toki atmintis,įtariu antrą kartą žiūriu. biggrin.gif ax.gif MB sako,man gera gyventi,kiekvieną kartą filmą žiūriu pirmą kartą. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 04 29, 17:20)
Oi jau ta bulvė tongue.gif As ją valgau ir atsivalgyt negaliu,jau pati tampu bulve doh.gif valgau ją su bet kuo,netgi rūkytus lašinukus kartais valgau su bulba ir man baisiai skanu,duonos nlbai mėgstu ax.gif

Viskas tas pats, tik vietoj žodžio bulve pas mane agurkas biggrin.gif, nes su sriuba valgau vietoj duonos, o šiaip pieno nei geriu nei valgau tik pasukas, kartais kefyrą ir laaabai retai kavą su pienu mirksiukas.gif ar kur patiekaluose
Atsakyti
Geras riebus pienas wub.gif , deja, tuoj pamiršiu kas tas yr, paskutiniu metu pigiausią lenkišką perku, bet ir naudoju tik į bulvių košę ir kavai balinti.
Taip gera, ryt niekur nereikia biggrin.gif
Atsakyti