Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Žolia su gimtadieniu 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Laba 4u.gif
Žolia,ir mano nuoširdūs sveikinimai 4u.gif
Ryte einant į darbą šaltoka,gryžtant lyg ir nieko,snd pareidama misliju eisiu pas braskes pasikapstyt biggrin.gif bet ,kad apniuko ir vēl nesinori.
Matau Bj visai užtilo,kas tai mergičkai,kad nepasivaidena čia unsure.gif
Atsakyti
Jungiuos prie sveikinimų Zolliai, būk sveika ir laiminga 4u.gif

Ateik pasirodyt, ką gražaus veli bigsmile.gif
Atsakyti
Labas , mergikės 4u.gif
Ačiū už sveikinimus wub.gif
Nieko neveliu, kažkoks sunkus laikas iki gimtadienio buvo ax.gif Dar Klimas ir Maxas šposija. biggrin.gif Tikiuosi, kad dabar pradės gerėt smile.gif Dar tas pavasaris, kaip tyčia, kažkur plavinęja, niekaip nepareina biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas
as vakar savo pienes roviau. Drauge prase saknis jai palikt. Pati raut nenori.
Paskaitau, bet rasyt ner nuotaikos.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Važiuosime nuo ryto koliotis CGATAN,neįmanoma vakar pervesti mokeščių į banką.Ištisai dinginėja internetas. bigsmile.gif Į šiluminius du kartai nuėjo praeito mėnesio ir šio.Aš gi nesusigražinsiu? ax.gif Televizija irgi pradėjo striginėti.Kažkur liepos mėnesį turėtų baigtis sutartis,bet jei jie nevykdo savo sąlygų,tai gal galima nutraukti ankščiau?Pirmi klientai buvome,kol nenupirko Kauno berniukai.Virš 20 metų klientai,už mezoną kas mėnesį mokame 0.30 centų ir tokių problemų nėra. ax.gif Sakė rauteris mūsų blogas nusipirkome naują galingesnį ir ką niekas nepasikeitė? bigsmile.gif Ui pikta žinokite,kaupiuosi,jaučiu kaip pasiūsiu ten............... blink.gif
Atsakyti
Giega,kodėl pas jus tokie pigūs skrydžiai?Didelė šalis?Geros sutartys?Dabar su dičkiui susirašėme,pasirodo savaitgaliui trims dienoms su marčia į Milaną skrenda,mažasis irgi į Tenerifę per jūsų šalį išskrido ir grįš?Mažosios draugė gyvena UK kas trys mėnesiai skraido paiilsėti . ax.gif Va čia suprantu gyvenate . wub.gif mirksiukas.gif Tai ne mūsų šalta Lietuvėlė. ax.gif
Atsakyti
LAbukas

KAzkada uosviene pas mane pieniu prisirove-nedaug ju,kokios 3 biggrin.gif Irgi atseit saknu jai reikia,bet pasidejo ant krasto ir pamirso,ismeciau biggrin.gif Zinau,kad ten plaukams kaukes verda,bet labai tingiu uzsiimt...


QUOTE(IngridaB @ 2017 04 28, 06:18)
Giega,kodėl pas jus tokie pigūs skrydžiai?Didelė šalis?Geros sutartys?Dabar su dičkiui susirašėme,pasirodo savaitgaliui trims dienoms su marčia į Milaną skrenda,mažasis irgi į Tenerifę per jūsų šalį išskrido ir grįš?Mažosios draugė gyvena UK kas trys mėnesiai skraido paiilsėti . ax.gif Va čia suprantu gyvenate . wub.gif  mirksiukas.gif Tai ne mūsų šalta Lietuvėlė. ax.gif

NA kaip cia pasakius biggrin.gif Buna,kad ir nelabai pigus tie skrydziai biggrin.gif Bet jei nera grieztu dienu,neziuri per vaiku atistogas,tai gali tikrai labai pigiai susirast mirksiukas.gif
Mes esam i Tenerife su viesbuciu be maisto uz 300£ dviem zmonem suskraide mirksiukas.gif I Venecija bilietus pirmyn atgal po 11£ esam pirke mirksiukas.gif I Dublina irgi uz kapeikas skridom..
Bet va kai i LT reikia blink.gif Gi pusmeti ieskojau bilietu,buvo net iki 250£ zmogui sukile blink.gif JAu galvojau nebeskrisim i vienas vestuves..Bet netycia uztaikiau po 150,tai ir griebiau biggrin.gif Dabar i antras vestuves reikia bilietu,bet cia dar nieko pigiau 200£ neradau..O kai pagalvoji,kad musu 6 zmones,tai masina pigiau vaziuot bus..Kelias kazkur apie 500-600£ gaunas..
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 04 27, 14:09)
Matau Bj visai užtilo,kas tai mergičkai,kad nepasivaidena čia unsure.gif

jau sėdžiu DE, sveikatos nulis, turiu vilčių gal pasikeitus klimatui gerės kažkiek unsure.gif

QUOTE(žollia @ 2017 04 27, 20:48)
Labas , mergikės  4u.gif 
Ačiū už sveikinimus  wub.gif 

prisijungiu prie sveikinimų 4u.gif
Sarmata, bet pražiopsojau ką švenčiam biggrin.gif
Atsakyti
lABAS
Verdu burokeliu sriuba su sontkauliais, bus dviem dienom. Darze puse ezios nenurautu svogunu blink.gif Ten prasta zeme, galvos butu mazos, o laisku jura. Cia per mano tinginyste.

Gavau namini suri ir kaimisku kiausiniu dovanu. Namini piena imsiu. 1.30 uz tris litrus, kaimynei 2 litrai, man vienas. Pigiai cia as sukuosi.

Babuliukas gal ir be vaistu miegotu, parpia uz mane ilgiau. Liepiau ryt ryte surekt, kad jau prabudo. Ko nemiegot, jokio triuksmo, lempu deganciu atn stulpu, ramybe kaip vienkiemy.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Laikykis BJ 4u.gif

Nu negaliu naminio pienoi gert, nebent iš savos karves ir matyčiau kaip melžiama bigsmile.gif
Atsakyti