Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 24, 08:12)
tai neuždengti?


tai gi ne ax.gif visi poniski, svyst maiseli ir nueina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 04 24, 08:15)
tai gi ne ax.gif visi poniski, svyst maiseli ir nueina ax.gif

tai va kad pas mus požiuris švyst bile kaip, bile kur o paskui stebimes kodel kiekvienas miškelis jau ne miškelis o savartynas patampa, nors geda peleda aš ne tokia pilietiška kaip viena mano pažistama kad vaziuot su šeima i miška rinkti šiukšliu unsure.gif
Atsakyti
nu mes truputi pilietiski, nes ten kur grybaujam prie sodybos miske renkam bambalius, skarbas, popierius. Negalvokit, kad ten mazas miskelis ax.gif geros trys valandos iseina.
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
Aš irgi nepilietiska,niekur nejau ir nedalyvavau,bet manau visvien savo darbu kasmet prisidedu už namų tvoros valdiską veją ir pjaunam ir siuksles renkam,kancarus nespejam grėbot vasarą blink.gif eina pro šalį rūkoriai ir numeta,kiti matau nesirūpina kas uz jų valdos.Sugalvojau į tą veją pasodint kelias tujas rutulines,man rodos bus graziau ax.gif gal zmonem nekils ranka siukslint,metyt popiergalių.
Para,tu kuriam kraste poilsiavai,kazkaip praziūrėjau. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 04 24, 17:09)
Sveikos gyvos 4u.gif
Aš irgi nepilietiska,niekur nejau ir nedalyvavau,bet manau visvien savo darbu kasmet prisidedu už namų tvoros valdiską veją ir pjaunam ir siuksles renkam,kancarus nespejam grėbot vasarą blink.gif eina pro šalį rūkoriai ir numeta,kiti matau nesirūpina kas uz jų valdos.Sugalvojau į tą veją pasodint kelias tujas rutulines,man rodos bus graziau ax.gif gal zmonem nekils ranka siukslint,metyt popiergalių.
Para,tu kuriam kraste poilsiavai,kazkaip praziūrėjau. biggrin.gif

a šituo klausimu pas mus tas pats, kažkada net seniune viešai teikes padekot, kad va mus gatve labai pilietiška patys prižiuri tuos valdiškus plotus, nereikia nieko siust iš seniunijos, nors kaip ir visur yra išimciu, vienam name gyvena "pašalpiniai" tai jau jie gink die tu 1,5-2 m iki gatves niekaip nepjauna, stovi toks plotelis dagių, jiems gi nepriklasuo, nes ne jų , va toks tas požiuris žmoniu gyvenančiu iš kitu kišenes
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikso

na ir orai vakar pagaliau susiruošiau lelijas bile kada gautas iš lenku sodinti, susiriūšiavau pagal spalvas , tai kaip dave lietus su ledukais, sumaišiau jaučiu aš ir tuos atspalvius, norsvisumoj pirkau visas pasteliniu spalvu, tikiuosi gerai atrodys tarp rausvu ir baltu rožiu, norisi šviesaus švelniu spalvu gėlyno
Atsakyti
LAbukas

Oi koks oras siandien pas mus...Ir saule spigino,net karsta buvo,ir lietus pyle,valytuvai vos valyt spejo,ir vejas uraganinis konteinerius varte,ir net snigo biggrin.gif DAbar vel graziausias orelis biggrin.gif

MAno viena roze jau zydi mirksiukas.gif Ir vis noriu ruzava kastona nufotkint-taip graziai zydi bigsmile.gif Tik va ten taip nepatogu stabtelt...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos :0

O pas mus jau mačiau alyvos su gerais pumpurais, nors atrodo ir nebuvo ypatingos šilumos dar
Atsakyti
LAbukas

Londoniskese alyvos jau pilnumoj zydi mirksiukas.gif Tik va siandien pasale...TAi kazi kaip ten visos geles laikos...Per langa savas nuziurejau,lygtai nieko,nenusale..
Atsakyti