Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis


Labas rytas.
Meri,na tikrai. blink.gif
bigsmile.gifvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 21 balandžio 2017 - 06:22
NA kazkada pardej dirbau,taibudavo perdavimai,skaiciuot pradedavom tik pardej uzsidarius ir jei kas nesutinka,galu ir iki 1-2 nakties ieskodavom...Ir uz tai niekas nemokejo..Ir tai kas savaite budavo..TAi del revizijos dar nieko..bet jei siaip pati susimastai ilgiau padirbt,tai tikrai nekazka...

Ingrida,gal tu mane i draugus kvieti?Ingrida B?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 04 21, 08:55)
Ingrida,gal tu mane i draugus kvieti?Ingrida B?

Jo. 4u.gif :wub:Kažką pakviečiau,bet aš be B su pavarde pilnai. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 21 balandžio 2017 - 16:44
QUOTE(giega @ 2017 04 21, 08:55)
NA kazkada pardej dirbau,taibudavo perdavimai,skaiciuot pradedavom tik pardej uzsidarius ir jei kas nesutinka,galu ir iki 1-2 nakties ieskodavom...Ir uz tai niekas nemokejo..Ir tai kas savaite budavo..TAi del revizijos dar nieko..bet jei siaip pati susimastai ilgiau padirbt,tai tikrai nekazka...

Nežinojau, kad po darbo.
Panašu, kad ramybės neturėsiu. Šiandien kiti tikrintojai iš įmonės prisistatė. Pirmadienį vėl pakartotinė revizija, kas sekantis? O kur dar pradės eiti iš vmi, sanepidemijos?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 04 21, 15:42)
Jo. 4u.gif  :wub:Kažką pakviečiau,bet aš be B su pavarde pilnai. ax.gif

Na,nenorejau cia pilnai pavardes rasyt biggrin.gif Priemuau jau mirksiukas.gif

Merii,o rai kas ten turk tikrina blink.gif As gslvojau cia kaip perdavinas buvo,na jad zinot ar viskas tvarkoj,ar nieko netruksta.. na sanepidemine,priedgaisrine irgi suprantu,bet jie tik apziuri patalpa,nieko neskaiciuoja..O kas ten tave dar skaiciuoja,tikrina?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 04 21, 19:54)
Merii,o rai kas ten turk tikrina blink.gif As gslvojau cia kaip perdavinas buvo,na jad zinot ar viskas tvarkoj,ar nieko netruksta.. na sanepidemine,priedgaisrine irgi suprantu,bet jie tik apziuri patalpa,nieko neskaiciuoja..O kas ten tave dar skaiciuoja,tikrina?

Carienė samdo dvi revizores.
Aš viena dirbu, tai arba aš, arba pelės arba marketingistė gali ką pavogt. nes niekas kitas neateina.
Tik pirmadienį žinosiu trūkumus. Šiandien kaip na zlo vragu, radau užkampyje vakar ieškotą žurnalą, bet jau posfaktum, yrašytas į nuostolius. Pasiliksiu prisiminimui biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas
atsikeliau kazkokia permusta, intkaliau pora puodeliu kavos, prasviesejo gyvenimas, biggrin.gif Net saule islindo.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 04 22, 10:11)
Labas
atsikeliau kazkokia permusta, intkaliau pora puodeliu kavos, prasviesejo gyvenimas, biggrin.gif Net saule islindo.

Dar puodelį ir eini degintis. biggrin.gif
Laba
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2017 04 22, 11:55)
Dar puodelį ir eini degintis. biggrin.gif
Laba

Šitas receptas man patinka thumbup.gif thumbup.gif

Laba
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2017 04 22, 11:55)
Dar puodelį ir eini degintis. biggrin.gif
Laba


nu gal...
mano katinas balkone deginasi, nesvarbu, kad saules neber. Viena daigykla besikuisdamas sulauze, tai dabar batu dezej guli. Sunkiai telpa, bet nesiskundzia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 04 22, 14:29)
nu gal...
mano katinas balkone deginasi, nesvarbu, kad saules neber. Viena daigykla besikuisdamas sulauze, tai dabar batu dezej guli. Sunkiai telpa, bet nesiskundzia ax.gif

Gulk šalia, draugaukit, netilpsi? Nesiskųsk. biggrin.gif
Kaip nervuoja darbininkai....prisilakė mat. Paskambinau vienam iš direktorių- nuvažiavo, pamokslą atskaitė ir paliko. Man dabar galvosopis, kad tik viskas laimingai. Nu tingiu pati važiuot.
Atsakyti