Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Pareinu,labas 4u.gif Sulaukiau penktadienio tai širdis dźiūgauja,nesuprantu smegenėlės ir naktį neatsipalaiduoja,dirba.Šokinėju naktį iš miegų,puolu prie telefono žiūrėt valandų,maišausi valandose,kad tuoj reiks kelt nors iš tikrųjų dar būna apie pora val.miego ir t.t.kažkokia sumaiśtis,nesugebu atsijungt,pastoviai įtampa,nuovargis.Jau lyg sukalbējau vasarį del atostogų,bet snd suźinojau,kad ta kuri dabar paėmus nedarbingumą darysis operaciją tai atostogos dar mėnesiui tikrai nusistumia,zodziu jau reik gelbėjomosi rato unsure.gif
Paskaiciau ką parasiau tai kaip kokia depresinė boba biggrin.gif Vakar viriau kiaulės kojų su žirniais,retai verdu tai taip skanu nestuke.gif diedas sakė tik alaus bokalų trūko.
Atsakyti
PAs mane mintis buvo zirniu sriuba virt biggrin.gif biggrin.gif Tik va draugai i svecius pakviete,tai nieko ir nebevirsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 13, 16:39)
nu tu tai mane paguodei, daba dar daugiau bijosiu blink.gif
virsutiniai protiniai seniai israuti, neatmenu, kad kazkas baisaus butu buve.

Aha, aš tokia tikra drauge ax.gif
Nesigąsciok, dukrai apatiniai protiniai skersai dygo, todel reikejo isoperuoti. O taviski tik timpt, ir fsio mirksiukas.gif mes mazais zandikauliais, dantys netelpa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 13, 17:23)
Pareinu,labas 4u.gif Sulaukiau penktadienio tai širdis dźiūgauja,nesuprantu smegenėlės ir naktį neatsipalaiduoja,dirba.Šokinėju naktį iš miegų,puolu prie telefono žiūrėt valandų,maišausi valandose,kad tuoj reiks kelt nors iš tikrųjų dar būna apie pora val.miego ir t.t.kažkokia sumaiśtis,nesugebu atsijungt,pastoviai įtampa,nuovargis.

Gal pilnatis įtakoja tą nemiegojimą? Aš per pilnatį visad blogiau miegu, zuikio miegu tokiu - kas kelios valandos atsibudinėju. unsure.gif Šiąnakt tik vieną kartą prasibudus buvau . O juk baisusis penktadienis : pilnatis ir dar 13 d....Jei nėr jokių darbų, rūpesčių numatytų sekančiai dienai, tai miegu gerai. Bet jei kokie planai yra, tai būna , kad dėlioju, perdėlioju naktį planus biggrin.gif
Man žirniai patinka, o bet tačiau negaliu jų valgyt tongue.gif Arba galiu, kai viena namie biggrin.gif
Atsakyti
O mane turbut atvirksciai pilnatis veikia-as tiek miego noriu,kad einu gult 22h ir vos akis atmerkiu 7:30-be jokiu prabudimu mirksiukas.gif

Susipakavau naktinius-gal netycia sugalvosim sveciuose nakvot likt ir jau varom vyniuko gert mirksiukas.gif Gero vakaro visoms likusioms 4u.gif
Atsakyti
Nu jo, koks čia geras, jei likom ... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 13, 21:17)
Gal pilnatis įtakoja  tą nemiegojimą? Aš per pilnatį visad blogiau miegu, zuikio miegu tokiu - kas kelios valandos atsibudinėju.  unsure.gif   Šiąnakt tik vieną kartą prasibudus buvau . O juk baisusis penktadienis : pilnatis ir dar 13 d....Jei nėr jokių  darbų, rūpesčių  numatytų sekančiai dienai, tai miegu gerai. Bet jei  kokie   planai  yra, tai būna , kad dėlioju, perdėlioju naktį planus biggrin.gif
Man žirniai patinka, o bet tačiau negaliu jų valgyt  tongue.gif  Arba galiu, kai viena namie  biggrin.gif

Kai mirkomi zirniai ar pupules i vandeni siek tiek sodos reikia iberti, bet nedaug. Tada bus galima dviese valgyti. Arba kitas variantas, tai valgyti kasdien ta pati maista, pvz žirnius, ar pan. Tada organizmas prisiraiko, atitinkamus fermentus pradeda gaminti. bigsmile.gif nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 13 sausio 2017 - 23:49
O, reiks bandyt su soda bigsmile.gif Kasdien tikrai neišeitų pupinių valgyt, neperdaugiausiai mėgstam, bet retkarčiais norisi 4u.gif
Nu va, pilnatis pilna programa -dar nemiegu biggrin.gif Kai įprastai 10 val. jau sapnuos būnu ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Reiks pupelių nusipirkti,rytoj sriubą išsivirti,pagalvojau šimtas metų nevirųsi. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aš tai pupelių šiemet prisiauginau. Pažiūriu į tuos maišiukus su jom, ir galvoju- kokia durnė. Valgyt mažai jų valgom, o auginu. Bet jei soda pagelbės, tai galėsiu kasdien jas valgyt smile.gif
Koks gražus vaizdas už lango šįryt - apsnogta viskas šviežiai ir storai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 14, 08:44)
Labas rytas  4u.gif
Aš tai pupelių šiemet prisiauginau. Pažiūriu į tuos maišiukus su jom, ir galvoju- kokia durnė. Valgyt  mažai jų valgom, o auginu.  Bet jei  soda  pagelbės, tai galėsiu kasdien  jas valgyt  smile.gif
Koks gražus vaizdas už lango šįryt - apsnogta viskas šviežiai ir storai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Laba, tik sodos nepadauginkit, koki puse nubraukto saukstelio, nes jaustis gali. Vandeni kur mirks nupilkit, perplaukit, tik tada virkit. Bet virtu jau be sodos.
Dar nuo pilvo putimo gerai yra ciberžole (kurkuma). Ta i kopustus dedu, baigiant virti. Ir dar visokio bieso yr...
Atsakyti
Labas
tu, Para, kaip kokia dvikoje enciklopedija, viska zinai.
Nu man pilvo nepucia nei nuo zirniu, nei nuo bulbu su rugpieniu.
Dabar zinoves sakykit kaip skalbt pukine striuke. Valyklos nesiulyti biggrin.gif
Atsakyti