Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas 4u.gif
Giega,kokią su grybais makaluoji biggrin.gif
Atsakyti
Man dažnai taip būna, kad niekaip neatsigeriu, bet visad galvojau, kad dėl to, kad kraujyje cukrus ant ribos.
Nžn ką gaminsiu šventėms, turbūt nieko, ai.. ar pilvo kimšime laimė, jau praėjo tie laikai, kai a.a. anyta stalą tiek nuklodavo, kad pati jau vos gyva būdavo nuo lakstymo. Ot, turėjo energijos ir skaniai gamino, a.a. jai.
Ir šiaip daug senučių pas mane ateina pasakotis, kad šventėms neturi atliekamų pinigučių.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 04 13, 14:54)
Labas 4u.gif
Giega,kokią su grybais makaluoji biggrin.gif


Ai,tokia paprasta-marinuoti pievagrybiai,kukuruzai,poras arba svogunu laiskai mirksiukas.gif DAr galima kreveciu idet,jei megsti mirksiukas.gif Ir uzmaisyt arba majonezu,bet mes aliejum uzpilam,nes majonezo nevalgom..MB majoneza tik baltoj misrainej pripazysta ir as kazkaip ipratau biggrin.gif

QUOTE(Merii @ 2017 04 13, 16:42)
Man dažnai taip būna, kad niekaip neatsigeriu, bet visad galvojau, kad dėl to, kad kraujyje cukrus ant ribos.
Nžn ką gaminsiu šventėms, turbūt nieko, ai.. ar pilvo kimšime laimė, jau praėjo tie laikai, kai a.a. anyta stalą tiek nuklodavo, kad pati jau vos gyva būdavo nuo lakstymo. Ot, turėjo energijos ir skaniai gamino, a.a. jai.
Ir šiaip daug senučių pas mane ateina pasakotis, kad šventėms neturi atliekamų pinigučių.




TAi ir nebutina stalu ruost mirksiukas.gif Pusryciai gi-kiausus kelis pasimargini ir viskas mirksiukas.gif

As irgi gana minimaliai darysiu,nes diena pas draugus i gimtadieni eisim mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
vakar aisiprasiau arbuzu ir partempiau i namus. Cielus du biggrin.gif
Atsakyti
Mano liko pelargonijos pasikankinimui bigsmile.gif

BJ stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 balandžio 2017 - 07:08
Aš dar arbūzų nesėju,gal po švenčių reikės?Įdomu kaip žirniai išgyvens tokius šalčius,visi jau sudygę? bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Nezadu ir as puotos daryt,bet kad bus 3laisvadieniai tai nori nenori galvoji kuom papenėt visus ax.gif .Planuoju is namų visas dienas neiskelt kojos,ilsėsiuos,tam ir yra šventos dienos smile.gif
Giega,man kai yra baltos misrainės tai mėsos ir nebereik,su duona gerai lenda mirksiukas.gif mano vyrai tik mėsos prisikrauna.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 04 13, 20:03)
TAi ir nebutina stalu ruost mirksiukas.gif Pusryciai gi-kiausus kelis pasimargini ir viskas mirksiukas.gif

Kad neteks dažyti, sesė gatavai dažytus penkis davė, motulė maksima pasirūpino. Ot, laikai atėjo smile.gif
Nai nai nai, trys dienos laisvos, geriau ir būti negali ax.gif
Pas mus gal ir buvo šalnelė, bet lb mažytė. Šiaip dieną nejaučiau šalčio. Ir šiaip viskas puiku biggrin.gif
Atsakyti
Marguciu dazymas - mano vienos darbas, nieko neprileidziu prie sio darbo. Man tai kuryba ir malonumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 04 14, 19:50)
Marguciu dazymas - mano vienos darbas, nieko neprileidziu prie sio darbo. Man tai kuryba ir malonumas wub.gif

O as nedazau,pakanka ir taip visokių darbelių,bendru susitarimu dazo vyras su vaikais ax.gif Pamenu save paną tai lb mėgau peckiotis su kiaušais,o vaikai ziūriu nerodo jokio susidomėjimo,tiesiog kaip pareigą atlieka,pasakiau,kad del manęs galim ir tik isvirtus rudus valgyt,vyriškis užprotestavo tongue.gif
Atsakyti
o mes nepasidalinam dazymu biggrin.gif, aš noriu mb nori, dar vaikams kartais kyla noras, žodziu pridazom bile kiek ne del valgyvo del grožio tongue.gif šiemet užsipirko jau mb dazu kažkokiu ant vandenio pilamu iš fb tai vel primaklinsim klanus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 balandžio 2017 - 20:10