Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

balta ir as darysiu, man ji Kaledom ir Velykom tinka biggrin.gif

dar skani su rukyta vistiena, kininiu kopustu, vynuogem, saulegrazu seklom ir majonezu, bet gal nedarysiu, kiek ten mes trise suvalgysim. Na truputi anytai nunesiu.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 04 11, 19:17)
balta ir as darysiu, man ji Kaledom ir Velykom tinka biggrin.gif

dar skani su rukyta vistiena, kininiu kopustu, vynuogem, saulegrazu seklom ir majonezu, bet gal nedarysiu, kiek ten mes trise suvalgysim. Na truputi anytai nunesiu.

Vietoj vynuogių aš dedu marinuotus pievagrybius ir gi super
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas. Ačiu,
Visi zmones miega, o man jau rytas doh.gif bet ramiai galiu jus paskaityti. Viešbutis geras, valgem skaniai. Oras siltas. Grazu visur. Galvosukis ka apsirengti, nuo ko pradeti. bigsmile.gif
Atsakyti
Para, siusk mums vaizdu geriau kokiu , akims paganyti smile.gif
tai nors virtualiai pasižvalgysim bigsmile.gif
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 12, 09:14)
Para, siusk mums vaizdu geriau kokiu , akims paganyti smile.gif
tai nors virtualiai pasižvalgysim  bigsmile.gif
Sveikos  4u.gif


dvigubas prasymas wub.gif
Labas visoms
Atsakyti
o pas mus jau šyla ir saulutė pasirodė visam gražume gal nebus tokios šaltos velykos kaip prognozuota mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Para,as irgi noriu pamatyt kur atsiradai tongue.gif
Pries geras porą sav.dariau misrainę su lęšiais ir rūk.vištiena,visiems patiko jauciu kartosiu ax.gif Šalta lauke,apniukę.
Atsakyti
LAbukas

PAs mus dabar grazios dienos mirksiukas.gif Velykom zada debesuota ir apie +16...NA pusryciams nelabai svarbu,bet diena eisim i draugu gimtadieni..Noretus geresnio oro,nes balius laukinis biggrin.gif Reiks kazka silciau apsirent...

Balta misraine,misraine su grybais,silke kokia,lasisos sumustiniai...Reik kazko mesisko,nes dukra i zuvi ne neziuri biggrin.gif Kiek cia tu kiausu dazyt g.gif GAl 30 uzteks g.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ko gero šiandien važiuosiu apsipirkti,nes paskui eilės bus milžiniškos? ax.gif Tradiciškai visa giminė renkasi pas mus. mirksiukas.gif Gaila oras prastas jau galvojau šiemet vžiuoti visiems į sodybą.Bet kai toks oras............ ax.gif
Atsakyti
aha oras ne kas , betkaipskao Šulija, pavasaris vistiek bus biggrin.gif

Aš dar planuoju į bažnyčia kada palekt vakare
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 07, 08:08)
ir gerai ir blogai čia tau, bet kraujo ligas pirmiausia kraujo tyrimas parodo  unsure.gif  keista kad nieko nerado ne normos ribose

aš irgi tip maniau, pasirodo nebūtinai iškart parodo, kai kada parodo ligai tik pažengus
QUOTE(giega @ 2017 04 07, 10:16)
LAbukas

BJ,cia tau vis dar ligu bando rast nuo tada,kaip De blogai buvo?


nuo tada

QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 10, 07:15)
Visai čia visos išsilakte smile.gif

BJ kaip tau išeigines? Kaip sveikatos per jas? Kada dabar pas kokius daktarus ?


kasdien, kaip į darbą

QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 10, 16:28)
nu ne, jam išvesta stoma, bet va maistas dar kažkaip užsibuna, viskas ten normaliai, o ir apetitas normalus sakyčiau, bet jau troškulys žiaurus , gydytojas sako matuokis kiek išgeri, kiek išeina nu viskas tvarkoj , nueužsilaiko  mirksiukas.gif , bet kas iš to



QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 11, 06:55)
Kalis gerai, natris čiut pamažejes, aplamai sako gyd kad natris žymiai pavojingiau kai krenta
BJ kaip tau ligų paieškos? Gal jau matosi horizintai?

Para, gero vejo smile.gif, parvešk mus šiltus orus ir daug saulutės , ai dar gal kokį flencą įdomesnį biggrin.gif


man irgi burna džiūsta, dag geriu, kalio mažokai, dabar papildomai miltukų geriu, gal pasitvarkys
Atsakyti