Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Para @ 2017 04 10, 16:46)
Laba

Gal po vemimo, viduriavimo?

nu ne, jam išvesta stoma, bet va maistas dar kažkaip užsibuna, viskas ten normaliai, o ir apetitas normalus sakyčiau, bet jau troškulys žiaurus , gydytojas sako matuokis kiek išgeri, kiek išeina nu viskas tvarkoj , nueužsilaiko mirksiukas.gif , bet kas iš to
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 10, 17:28)
nu ne, jam išvesta stoma, bet va maistas dar kažkaip užsibuna, viskas ten normaliai, o ir apetitas normalus sakyčiau, bet jau troškulys žiaurus , gydytojas sako matuokis kiek išgeri, kiek išeina nu viskas tvarkoj , nueužsilaiko  mirksiukas.gif , bet kas iš to

Neisivaizduoju. O kaip kalis? Nettuksta? Kai daug skysciu geria, daugiau ir išeina

Neuzmiegu. Vis lagamina mintyse deliojuosi.?vis dar ka neuja sugalvoju. Uzsirasau ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Para,tai kada jau rytoj išvyksti? 4u.gif wub.gif Nebaisu,kai tokie laikai neramūs?Aš vaikams porinu,kad jų tie važinėjimai man per nervus kerta. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 04 11, 00:47)
Neisivaizduoju. O kaip kalis? Nettuksta? Kai daug skysciu geria, daugiau ir išeina

Neuzmiegu. Vis lagamina mintyse deliojuosi.?vis dar ka neuja sugalvoju. Uzsirasau  ax.gif

Kalis gerai, natris čiut pamažejes, aplamai sako gyd kad natris žymiai pavojingiau kai krenta
BJ kaip tau ligų paieškos? Gal jau matosi horizintai?

Para, gero vejo smile.gif, parvešk mus šiltus orus ir daug saulutės , ai dar gal kokį flencą įdomesnį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 balandžio 2017 - 06:55
QUOTE(IngridaB @ 2017 04 11, 07:34)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Para,tai kada jau rytoj išvyksti? 4u.gif  wub.gif Nebaisu,kai tokie laikai neramūs?Aš vaikams porinu,kad jų tie važinėjimai man per nervus kerta. unsure.gif

Labas
Ko čia bijoti, gi apsidraudžiau jeigu ka. hihihi.gif
Bus kaip bus. O laikai visada neramus. Jei ne viename pasaulio gale, tai kitame ax.gif

Ora tai parvešiu, prizadu biggrin.gif Vis vezuosi bugenviliju sakeles, neprigyja. Rasiu vistiek kazką tinkamo "prie ukio" tongue.gif

Dar turiu 2 val laiko, ratais vaikštau, gal kokiu ideju kils g.gif
Atsakyti
kaip skaoma prisėsk prieš kelionę mirksiukas.gif

o tų bugenviliju esu iš kretingos sodo parsivežus (žina, žinau, kad negalima laupyt biggrin.gif ) irgi neprigijo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 balandžio 2017 - 08:10
QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 11, 09:09)
kaip skaoma prisėsk prieš kelionę  mirksiukas.gif

o tų bugenviliju esu iš kretingos sodo parsivežus (žina, žinau, kad negalima laupyt biggrin.gif ) irgi neprigijo  mirksiukas.gif

Taip mums ir reikia hihihi.gif

Sedziu jau dabar, kviesiu taxi. Spejau suknele pasimatuoti, nes nezinojau ar dera prie basuciu rolleyes.gif Susimeciau rubus vakar nakti daug negalvojus, ziuresiu koks cirkas gausis bigsmile.gif dar golfa uzsivilkau, nes rodos, kad ir uz tukstanciu km toks pat orelis blink.gif

Atsakyti
Eh kaip šiai poilsiautojai gera vacation1.gif ir as norėciau į kokią jūrą įgriūt biggrin.gif
Vakar su diedu buvau Domino spektaklyje,pasikultūrinom ax.gif ,uzlēkėm į kavinukę,sakau dazniau mane atsivesk pasėdėt kur jau,kad zmona tai niekur nereik pakviest brunette.gif tai nznau ar užfiksavo pasakymą nes atsakymo nebuvo jokio blink.gif
Šeštadienį seniuose buvo lauke šiokia tokia mugė,papirkau pas tą garsüjį latvį 2roźes,bet sake porą savaičių dar nesodint,tipo turėsi vargo hmm.gif tai dar ir nesodinu,vazone stovi,paliesiu ir žiüresiu kaip cia tie orai.
Matau nepasilabinau 4u.gif
Atsakyti
kažkada taip anksti nusipirkus laikiau ilgai dar iki balandžio pabaigos tai isimetė puvinys į šaknis ir amen rožei , aš pirkau tas pirmametes vamzdeliuose

Para tiks viskas , dabar kontrastai madoj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 balandžio 2017 - 15:34
QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 11, 15:34)
kažkada taip anksti nusipirkus laikiau ilgai dar iki balandžio pabaigos tai isimetė puvinys į šaknis ir amen rožei , aš pirkau tas pirmametes vamzdeliuose

Para tiks viskas , dabar kontrastai madoj smile.gif

O jergau blink.gif tada nelaikysiu taip ilgai,kt savaitę sodinsiu gal nebus cia jau taip blogai mastau.gif
Mergiotes,a darysit velykom kokią misrainę,dėlioju galvoj ką užmaišyt ,iš šv,daržovių jau nenoriu ,dažnai paskutiniu metu darau ax.gif
Atsakyti
Labas
as tai galvoj delioju ka ryt i darba pasiimt.
Parai gero poilsio.
Atsakyti
LAbukas

QUOTE(burbuline @ 2017 04 11, 15:08)

Mergiotes,a darysit velykom kokią misrainę,dėlioju galvoj ką užmaišyt ,iš šv,daržovių jau nenoriu ,dažnai paskutiniu metu darau ax.gif

As galvoju balta misraine daryt biggrin.gif Nes siaip daznai jos negaminu,tai sventem pats tas bus biggrin.gif

PAra,geru atostogu,pavydziu bigsmile.gif O mano net mini atostogos nuplauke,nes siandien sugebejau atbulyn masinai lempa ir buferi sudauzyt...Blyn blyn,kaip ,,pakeliau" masinos verte...KAip tik pardavinet ruosiames...
Atsakyti