Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 04 02, 20:33)
kazkaip nekaip jauciuosi...
VAkarienei-saslykai biggrin.gif

Aš nuo praeitos savaites ne kaip jaučiuos, savaitali iš vis dar lauke lengviau kvepuot o jau kambari ypač miegant žiauriai dusino, pirkau tokio juros vandens su eukaliptais į nosi papurkšt, tai jausmas kad net nosies takus apdegino, nes dabar dar ir skauda ikvepiant unsure.gif

uždengiau braškes, kažin gali peles sukapot agroplevelę ? Nes nu iš kur tokios skyles per žiema pasidare joje, nesuprantu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 03 balandžio 2017 - 07:41
LAbukas

Visa nakti prasiblaskiau-tai salta,tai karsta..LAbiausiai nervina,kad tempos nera-butu,sakai kad tikrai sergi ir guli lovoj..O dabar tempos nera,o galva sunki...Ne nezinai kokiu cia vaistu gert...DAr gerai,kad pirmadieniai man laisvi,tai galiu dar gulinet visa diena ax.gif

As paprasto juros vandens turiu,be jokiu priedu,tai man ir neblogai suveike...Nes vakar tai snargys iki zemes buvo,o siandien jau gerokai geriau mirksiukas.gif Einu dar citrinos prisispausiu,su medum isgersiu ax.gif
Atsakyti
man tai blogiausia, kad aš nemoku per burną kvepuoti, o kai nosis užgulta tada dųstu, ypač kai užmiegu prabundu pridusus, šlykštus jausmas
Atsakyti
Neisisirk, gal vitaminu, mineralu trukumas.
Labas
pernai vyras man anglu kalbos mokymuisi buvo toki tinklapi atrades. Paziurejau, nieks man ten neaisku ir pradejau kvailai mokytis ax.gif Dabar, per menesi, gal 10 lektoriu pakeiciau, pries tris dienas vel isoku i ta nepatikusi puslapi, ten nulinius moko. Kad nudziugau, tris pamokas perziurejau ir viskas aisku wub.gif Dar 13 pamoku liko. Jei neapleis motyvacija, maz keleta sakiniu pusmartei surezgsiu. rolleyes.gif Optimiste...
Atsakyti
Aš tai jau nieko nenoriu, kad tik darbo grafikas susireguliuotų.
Šiandien pradėjau prekybą su nuline kasa, rizikavau netekt savų pinigų, dėjau savus gražai, o ką daryt. Dar tokie turčiai aplink, tik po 50-20 kiša nuo pat ryto bigsmile.gif
Nuo ryt nauja 50-tinė pasirodys, kažin ar pažins pinigų tikrinimo aparatas, pas mane toks starinskas.
Papildyta:
Aš tai jau nieko nenoriu, kad tik darbo grafikas susireguliuotų.
Šiandien pradėjau prekybą su nuline kasa, rizikavau netekt savų pinigų, dėjau savus gražai, o ką daryt. Dar tokie turčiai aplink, tik po 50-20 kiša nuo pat ryto bigsmile.gif
Nuo ryt nauja 50-tinė pasirodys, kažin ar pažins pinigų tikrinimo aparatas, pas mane toks starinskas.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 03, 08:40)
Aš nuo praeitos savaites ne kaip jaučiuos, savaitali iš vis dar lauke lengviau kvepuot o jau kambari ypač miegant žiauriai dusino, pirkau tokio juros vandens su eukaliptais į nosi papurkšt, tai jausmas kad net nosies takus apdegino, nes dabar dar ir skauda ikvepiant  unsure.gif

uždengiau braškes, kažin gali peles sukapot agroplevelę ? Nes nu iš kur tokios skyles per žiema pasidare joje, nesuprantu  unsure.gif

Pasidaryk garu vonele, isilasink i vandeni kokio eterinio aliejaus ir pakvepuok mirksiukas.gif ypac gerai arbatmedis, pusu et. aliejai nors ir kiti gerai. Arba bent bulviu isvirus virs puodo pakvepuok. Nenudek, atsargiai! Dar gerai kelis lasus jodo i vandeni ilasinu ir ta tirpaliuka i nosi isipurskiu, galima ir lasinti.

Sveikit, ligones 4u.gif

Labukas

Lyzuka, pelem agro patinka gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 03 balandžio 2017 - 19:44
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 04 03, 20:43)
Pasidaryk garu vonele, isilasink i vandeni kokio eterinio aliejaus ir pakvepuok  mirksiukas.gif ypac gerai arbatmedis, pusu et. aliejai nors ir kiti gerai. Arba bent bulviu isvirus virs puodo pakvepuok. Nenudek, atsargiai! Dar gerai kelis lasus jodo i vandeni ilasinu ir ta tirpaliuka i nosi isipurskiu, galima ir lasinti.

Sveikit, ligones  4u.gif

Labukas

Lyzuka, pelem agro patinka  gun_bandana.gif

Ačiū Para, bulvėmis kvepavau mirksiukas.gif , bet ir šiaip jauaplamai į pabaigą šitas "smagumas"

Įdomu yra ko pelės negraužia verysad.gif

BJ kaip tau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 04 balandžio 2017 - 07:39
QUOTE(Merii @ 2017 04 03, 16:29)
Aš tai jau nieko nenoriu, kad tik darbo grafikas susireguliuotų.
Šiandien pradėjau prekybą su nuline kasa,

o tai negalima pasilikt smulkiu gražai? Ir aplamai nakčiai priduoti apsaugai kioska?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 04 04, 08:39)
Ačiū Para, bulvėmis kvepavau  mirksiukas.gif , bet ir šiaip jauaplamai į pabaigą šitas "smagumas"

Įdomu yra ko pelės negraužia verysad.gif



Pas mane dar ir apšlapino. doh.gif

Labukas

Bj, alia kur dingai?

Bet Ramuniukas kai dingo, tai dingo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti