Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

As vietoj. Pradejo protini danti skaudet, kuri as jau senu seniausiai zadu ji raut. Kol rimtai neisiskaudes, tai taip ir neprisiruosiu. Giega kaip parase, kad po danties rovimo geria antibus, tai sunerimau.
Vakar po pardes pasitrankem, tai snd. ciaudau, gerkle kutena, pasidariau avieciu arbatos, gal pramus.
Atsakyti
pas mus lija visą dieną, trumpam tik išlindus buvau iki pardės ir namo. Laikas taip lėtai slenka, dar iki pietų nieko, o po pietų greit pasidaro tamsu, nykoka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 12, 19:20)
na kur visos gastroliuojat? Marš namo  bigsmile.gif

Laba, darbas, gimtadienis, kinas, 22 val namo tik parsiradau, labanakt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sapniuk,man protini trauke.. Antibus gal tik del to israse,kad as uz keliu valandu jau lektuvu skridau.. Vistiek slegis,spaudimas...

Fui veu koks oras.. Pridrebe slapio sniego... Cia visu padangos vasarines,niekas nepavaziuoja...Uz valandos viskas istirpo...Balos,pliurze.. Dabar tik pasalt if is vis sakes-ciuozykla.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Į dantų temą : esu po 2 dantų traukimo biggrin.gif Vienas protinis - viršuj. Kitas - krūminis , teisingiau tai, kas iš jo bebuvo likę. ax.gif Viršutiniai protiniai lengvai traukiasi, daktarė taip sakė. Apatiniai sunkesni būna, bet irgi ne taisyklė. Tai man tik truputį pamaudė tą dieną ir viskas. O krūminį numovė vainikėlį, tai ten tik šaknų likučius berado unsure.gif , juos ir ištraukė. Jokių antibų negėriau. O va dukrai traukėm, kai buvo grįžusi. Tai važiavom pas dantų chirurgę, prieš tai nuotrauką buvom pasidarę. Tai mūsų mieste nieks neapsiėmė traukt unsure.gif Jai reikėjo ir antibus gert, nes išskrido į UK po kelių dienų, o ir dantį sunkiai traukė: skaldė ir gabalais. Kad apsisaugot nuo galimų komplikacijų. Bet dabar jau sakė, kad baigia užgyt.
Sapniuk, pirma gal nuotrauką pasidarys ir matys, ar sunkus rovimas nusimato. 4u.gif
Oras bjaurus. Taip užsimaniau virtos karkos rolleyes.gif . Reiks gal išsivirt. Su krienais smile.gif
Atsakyti
Labas
zolia, tai jei pasakys kad sunkus tai prie kabineto nuvirsiu. Geriau nezinot, mano apatiniam zandikauly, lyg truputi juda, o salto bijo rolleyes.gif
Atsakyti
O ko tu, Sapniuk, bijai. Gi baisiausia tai, kol vaistus užmarinimo suleidžia . Man tas adatos dūris nepatinka. Paskui jau baika - sėdi ir tiek, kol ten rakalioja - nieko nejauti. ax.gif
Atsakyti
va duris tai baisiausia. Ne tai kad bijau, bet kol rimtai neskauda, tai motyvacijos ner ax.gif
Po savaitgalio eisiu...
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 13, 10:38)
va duris tai baisiausia. Ne tai kad bijau, bet kol rimtai neskauda, tai motyvacijos ner ax.gif
Po savaitgalio eisiu...

Laba, mano dukra ejo privaciai del protiniu dantu (netoli taves), tai jauns daktariuks rekomendavo i klinikas, kad maziau pas ji kankintis reiketu. Tai ten profesorius visus 4 vienu metu istrauke, su visiska narkoze. Gal ir geriau, nei po viena rakineti. Yra ir privatininku dar zmoniu, neplesiku rolleyes.gif
Atsakyti
nu tu tai mane paguodei, daba dar daugiau bijosiu blink.gif
virsutiniai protiniai seniai israuti, neatmenu, kad kazkas baisaus butu buve.
Atsakyti
LAbukas

Na,jei tik viena danti traukt,tai kam ta narkoze g.gif Tikrai suleidzia to marinimo ir neskauda...O kad nejaust adatos durio,tai galima paprasyt,kad tokius saldanciu tepaliuku pateptu mirksiukas.gif As visada prasau,nes man turbut tas adatos duris ir yra skaudziausias biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Ziema pas mus...Snigo vakar,siandien tokia slapdriba..Bet dabar lygtai saulyte lenda,tik kad vejas labai siaurinis,kiaurai traukia...
Atsakyti