Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

na aišku kur jau pirkt visiška pigiaką tai nesamonė, bet kartais tos visos super duper mieles taips susikelia už vardąkainą, kad ohoho , čia tas pats kaip žmones dabar pamišę ant visu A+++ klasiu , už ta aukštesnę klase sumoka dar didesni prieda negu sunaudotu elektros bigsmile.gif
Atsakyti
Kavos ap[arato neturiu, bet užtat dulkių siurblį Mielle turiu bigsmile.gif

Aš vardų nesivaikau, nors visai pigių kinietiškų prekių nesinori. Bet nereiškia, kad jų neturiu. rolleyes.gif
Atsakyti
Nesuprantu kudel mano rytinė zinutė rodoma valanda anksciau blink.gif ,turėjo būt po 6.Nesuprantu.
As kiausus mėgstu lbai ypatingai su majonezu,o skaniausi jie man per velykas, biggrin.gif Verdam apie 40vienetų ir sušveičiam,nelabai lieka į darbą nusinest,galvoju siemet gal 50 virt bigsmile.gif lotuliukas.gif
Lyžuka,yra tekę sykį duris užtrenkt prieš nosį ir jam ir jai,buvo brolis jo atvažiavęs ir prilupo abu tai pasiutus su vaikais užsirakinau ir neleidau namo bash.gif anyta baras už durų leisk namo,leisk namo jį,sakau man smarvės namie nereik ir neleidau biggrin.gif Birželį bus 26 metai kaip gyvenam tai ačiū die smarkiai prigėręs tik 4kart buvo,bet kaip sakiau laikau kumšty nes manau jei atsipalaiduočiau būtų visko.Jo tėvas gėrė,vienas brolis pries 3metus mirė nuo gėrimo,kitas brolis irgi mėgėjas tai maniškis kažkaip laikos,tfu tfu kad neprisikalbėciau.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 29, 08:46)
Ingrida, pusryciai ne tik ne mano skrandziuj, bet ir akims ne.

O man skaniai atrodo pusryčiai.Laukiu labai šparagų.Giega,pas jus ten UK visada yra parduotuvėje. mirksiukas.gif
Yra kavos aparatas,mažėlis krūtesnį darbe statė,mūms nurašė.Verdasi mb,aš tai greičiau į didelį puodą užsiplikau. ax.gif
Atsakyti
dantiste nupoliravo priekinius dantis kur demeles buvo, taisyt nieko nereikejo, ne cento nepaeme. Is to dziaugsmo pasidejau pinigu i virtuono kortele, dabar tai pirksiu bigsmile.gif biggrin.gif Nes gal pora men. tuscia buvo.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 29, 19:57)
dantiste nupoliravo priekinius dantis kur demeles buvo, taisyt nieko nereikejo, ne cento nepaeme. Is to dziaugsmo pasidejau pinigu i virtuono kortele, dabar tai pirksiu bigsmile.gif  biggrin.gif Nes gal pora men. tuscia buvo.

aš tai spinta patikrinau ir supratau, kad pirkti dar kolkas nereikia, netgi parduoti galiu bigsmile.gif , o jau buvo irgi baisulinis noras užejes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 29, 20:14)
aš tai spinta patikrinau ir supratau, kad pirkti dar kolkas nereikia, netgi parduoti galiu  bigsmile.gif , o jau buvo irgi baisulinis noras užejes  mirksiukas.gif

Na taip, pavasaris noru metas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 29, 20:14)
aš tai spinta patikrinau ir supratau, kad pirkti dar kolkas nereikia, netgi parduoti galiu  bigsmile.gif , o jau buvo irgi baisulinis noras užejes  mirksiukas.gif


net suprunksciau biggrin.gif
Tai as perku is Amerikos babaliukui, tetai visokius papildus sanariams, smegenams, sau koki sampuna ar da ka nugriebiu. Snd. gal 5 siuntinius is tos laimes uzsisakiau, gal muitine neuztrumpins.
Vat galvoju, dantiste nenuplese, pinigai nenukentejo del mano vieno bais saziningo poelgio ax.gif Pries tris dienas su komp. mamos pasu emiau vaistus vaistinej, vienu dar pagal laika uz 9 eurus dar negalejo duot, bet atnese ir as i rankinuka isimeciau. Po to sako: sie veliau, tai sakau: jus man jau juos davet. Atidaviau. Negaliu sakyt, kad velniukas nekuzdejo i ausi: neatiduok rolleyes.gif
Atsakyti
A Sapniukas apie kitus rūpinas, o aš apie skudurus tik, fool.gif gėda pelėda,

beje mano mamai tas ženčenis netiko, labai kelia spaudimą, ir tu sapniuk pasižiurek nes kažkada rašei kad tavo babulytei spaudimas aukštas, tai aš nutraukiau jau jį unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 29 kovo 2017 - 19:57
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 29, 20:57)
A Sapniukas apie kitus rūpinas, o aš apie skudurus tik,  fool.gif gėda pelėda,

beje mano mamai tas ženčenis netiko, labai kelia spaudimą, ir tu sapniuk pasižiurek nes kažkada rašei kad tavo babulytei spaudimas aukštas, tai aš nutraukiau jau jį  unsure.gif


koks zencenis blink.gif
jei tu apie ginkmedi, tai gal tu teisi. Pati gersiu, nes mano spaudimas geras, o su galva gal ne taip gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 29, 21:17)
koks zencenis blink.gif
jei tu apie ginkmedi, tai gal tu teisi. Pati gersiu, nes mano spaudimas geras, o su galva gal ne taip gerai ax.gif

ai sumaišiau mirksiukas.gif , aha apie ginkmedį
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 29, 18:57)
A Sapniukas apie kitus rūpinas, o aš apie skudurus tik,  fool.gif gėda pelėda,



As ir skudurine biggrin.gif Nors siandien nunesiau sijona priduot ax.gif Nu grazus tas sijonas,as ji jau kelis kartus pakilnojau,bet nieko neprisiderinau prie jo ax.gif Vos viena bliuskute ir ta tik is bedos...
PAskui matavaus 2 sukneles,2 bliuskas,bet irgi nieko nepirkau biggrin.gif Viena suknele per didele,kita per maza,bliuskos-juodos....Nenoriu juodu rubu biggrin.gif
Atsakyti