Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sveikos lakštingalos 4u.gif Keliam į darbą,tiesiog jauciu kaip parpiat su nutysusia seile bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 29, 06:06)
Sveikos lakštingalos 4u.gif Keliam į darbą,tiesiog jauciu kaip parpiat su nutysusia seile bigsmile.gif

Laba

tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 29, 06:06)
Sveikos lakštingalos 4u.gif Keliam į darbą,tiesiog jauciu kaip parpiat su nutysusia seile bigsmile.gif

Na tokiu laiku jau neparpiam , bet dar lovoj vartomes bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif

tai kada tau Burbuline darbo pradzia, kad taip anksti kelies?
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 03 28, 18:03[b)
[/b] tai lėkė namo kad rast kuom balamutą uzklot[/b]

buč užsirakinus ir neįleidus jos su tais skudurais, karšta aš šituom klausimu biggrin.gif ir iš vis ten būt jos paskutinis pareguliavimas biggrin.gif

mane močiute megdavo vadinti visokiais malonybiniais vardais su galune -uka, žiu o gi vienas iš ju laisvas mirksiukas.gif

o dė/ maisto gaminimo tai man Giegos variantas artimiausias, nemokejom , kai reikėjo išmoko, specialiai vaiku irgi nemokinau, kai teko patiems gamintis tada ir išmoko, arba jau pasikonsultuodavo kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 29 kovo 2017 - 07:21
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Va Lyžuka,visą tiesą parašė.Išmoko tie vaikai viską.Mano mama po šiai diena nei kulinarė,nei mezgėja,nei jokių daržų,sodų neturėjo,o išmokė gyvenimas viską. ax.gif O va a.a. anyta išmokė konservuoti bent. mirksiukas.gif
Atsakyti
Plius gi yra šiais laikais internetai, svarstykles, atsisverei produktus ir makaluok bile ka biggrin.gif

mane anyta tai tokias suktas bandeles su cinamonu išmoke kept, tiksliau nukopijavau aš jas tyliai ramiai tongue.gif

BJ, nesupyk, bet nebus čia tau psichologines problemos? MAn tada kai paslika gulejau norejo depresija pripaišyt ir nusiust i psichikos centrą, tai kai dabar pagalvoju gal rimtai ji man ir buvo unsure.gif , bet tada mb kryžium gulė iš kur čia gali but depresijos, plius kažin ar temperatura buna prie jos? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 29 kovo 2017 - 07:26
Labas
antra puoda kavos geriu, aparatas sugedo dabar pati plikausi.
Ingrida, pusryciai ne tik ne mano skrandziuj, bet ir akims ne.
Eisiu snd. pas dantiste pinigu palikt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 29, 09:46)
Labas
antra puoda kavos geriu, aparatas sugedo dabar pati plikausi.
Ingrida, pusryciai ne tik ne mano skrandziuj, bet ir akims ne.
Eisiu snd. pas dantiste pinigu palikt. rolleyes.gif

Net grįžau pažiuret kokie tie pusryčiai biggrin.gif

na skystas kiaušinis man nieko, tikreikia druskos nemažai ir sveisto jam smile.gif bet su šparagu neteko ragaut, tai negaliu ir įvertinti mirksiukas.gif

O Sapniukas kavos aparatą turi, o mes vis tampomes su juo niekaip neišsirenkam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 29 kovo 2017 - 09:02
LAbukas

As irgi nemegstu skysto kiauso..Nu is bado suvalgyciau,bet verdu ilgai,kad garantuotai isvirti butu biggrin.gif
Sparagu nesenai nusipirkus buvau,tai i vistos troskini sudejau,visai skanu mirksiukas.gif

KAvos aparata as irgi turiu mirksiukas.gif Zinau,kad LT prestizas tik Jura turet biggrin.gif Bet mano Delonghi ne ka prastesnis mirksiukas.gif Pieno pasiima tik tiek kiek reikia puodeliui,kito nesildo mirksiukas.gif GAli ta tapla laikyt saldytuve..Nors kai mes geriam tik juoda kava,tai is vis galvoju,kam cia pirkau su tuo kapucinu biggrin.gif biggrin.gif Grynai sveciams biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 03 29, 10:22)
LAbukas

As irgi nemegstu skysto kiauso..Nu is bado suvalgyciau,bet verdu ilgai,kad garantuotai isvirti butu biggrin.gif
Sparagu nesenai nusipirkus buvau,tai i vistos troskini sudejau,visai skanu mirksiukas.gif

KAvos aparata as irgi turiu mirksiukas.gif Zinau,kad LT prestizas tik Jura turet biggrin.gif Bet mano Delonghi ne ka prastesnis mirksiukas.gif Pieno pasiima tik tiek kiek reikia puodeliui,kito nesildo mirksiukas.gif GAli ta tapla laikyt saldytuve..Nors kai mes geriam tik juoda kava,tai is vis galvoju,kam cia pirkau su tuo kapucinu biggrin.gif  biggrin.gif Grynai sveciams biggrin.gif



čia ne prestižas, bet vadybininku menas isiūlyt ka brangiau biggrin.gif , darbe yra jura, genda kaip nežinau kas per garantini jau nauja keitė

nepatinka man juros mygtukai tongue.gif, o ir šiaip jei su tokiais pribumbasais visais tai jau du delongi išeina už juros vienos kainą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 29 kovo 2017 - 09:27
LT draugai,kurie turi kavos aparatus,tai tik i Juras ziuri biggrin.gif As irgi jiems niekaip neirodau,kad uz paprasciausios Juros kaina gali labai padoru Delonghi nusipirkt mirksiukas.gif Bet ne-Jura vardas biggrin.gif KAip siurblys tik Miele gali but(na su situo ir as sutinku-lengvas,manevringas,siurba galingai) mirksiukas.gif

MAn dar Juroj nepatiko tas pieno paemimas..Eina per ilgiausias slangutes,paskui nei isplaut ju nei taip palikt...Ir dar nepasakyciau,kad gera puta suplake...Nors,gal ir drauge nelabai mokejo juo elgtis..Nes ir pagrinde juoda kava geria,tai kapucija su instrukcija junge biggrin.gif
Atsakyti
A tai jie reklamos aukos jau yra mirksiukas.gif

pieno puta skaičiau dar labai priklauso nuo pačio pieno koki naudoji, jo temperaturos , riebumo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 29 kovo 2017 - 10:21
Na as irgi prie auku biggrin.gif Bet kartais racionaliai pamastau biggrin.gif Pvz as irgi labai megstu Miele mirksiukas.gif Bet kai skalbenke rinkausi,irgi rinkausi is 2 variantu-paprasciausios mieles uz 500sv ar AEG su dziovinimo funkcija uz tuos pacius 500sv biggrin.gif Nugalejo AEG biggrin.gif
Atsakyti