Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sapniuk,parasei mano pamąstymus,daznai pagalvoju jei vaikio draugė nesistengs su maitinimu ką jis darys mastau.gif arba kazką gaminsis,arba pirks gatavą,o jei bus netoli gal pas mamą atlėks biggrin.gif Mes esam 2marcios,tai aš saviškį kumštyje laikau,jei pasiuntu žaibais svaidaus.Kažkada prieš kokius8 metus manasis darbe kažką šventė ir gryžo lavonas,vonia mūs didelė,nuėjo ten ir susmuko,galvoju gulėk,sušalsi atsikelsi.Atlėkė anyta sūnelio paziūrēt :hihihi:oi sako kaip tu jį taip ant plytelių palikus,uzmesk ką,sakau nieko nemesiu,greiciau prablaivės tai lėkė namo kad rast kuom balamutą uzklot nes as nedaviau.O anoji marti straksi aplink saviskį koks bebūtų tai ši uošvei tinka,o aš mato velnių prišveitus tai nlb patinku tongue.gif Tai va toks vienintelis mano gerumas,kad pamaitinu,o daugiau nelepinu nes ir pati nesu lepinama aggressive.gif
Bj,kaip graziai nori pasivadint,kazi kokios istorijos tų mūs vardų.As kai registravaus kaip tik skaičiau knygą apie linksmų damų kompaniją ir jos pasivadinę buvo panašiai tai aš nieko negalvojus,galvos nesukus ir pasivadinau burbuline laugh.gif
Atsakyti
As valgyt,apart blynu kepimo,nemokejau iki istekejau biggrin.gif MB is vis su virtuve susipykes biggrin.gif TAi nori nenori teko man ismokt valgyt daryt biggrin.gif Nu ir nieko,sakyciau gana skaniai valgyt gaminu biggrin.gif
Su laiku ir MB ismoko pasidaryt valgyt...O vaikai irgi mokejo blynus issikept,makaronu uzkepeles visokias pasidaryt..PAskui ri mesiskus patiekalus mirksiukas.gif Ir sunus sakyciau net skaniau padaro,nei dukra biggrin.gif
Atsakyti
tai vat, blogai, kai ta mamu-sunu virkstele laiku nenukerpama. Nu buc koki lakmona uzmetus, kad nesuparalyzuotu biggrin.gif O tai paskui vel tupinek, visi priekaistautu, kad susargdinai ax.gif
As labai gera pamoka gavau is pirmos zenatves. Po vyro mirties baigesi triju patiekalu vakariene, dulkiu valymas, grindu plovimas kasdien biggrin.gif
Dabar noriu dulkes valau, o noriu ne tongue.gif Valgyt darau tik kad mama yr ir namie sedziu. Neuzikraunu sau darbu, nesistengiu visu namo kampu laikyt.
Atsakyti
Aš gerietė,man visaip gerai. ax.gif ax.gif
Atsakyti
Mes su Para pabusim jums atsvara. Na dar Burbuliuka priimsim, kad visos tokios gerietes biggrin.gif
Atsakyti
As siandien labai gera buvau biggrin.gif SAu biggrin.gif Savo masina nusiploviau,savo kiema pagrebojau biggrin.gif Paskui savo nagus nusilakavau,dabar kepu sau tinginiu varskecius rolleyes.gif
Atsakyti
Tai sau visada reik gerai but. Su savim ir as nesipykstu.
Valgyt is kur as taip neblogai darau, tai net nezinau. Mama vista puode isvirdavo, sriuba nuo normalios sriubos labai toli buvo ax.gif As gal is manos sesers, visas vasaras Panevezy praleisdavau. Jos dukras net dabar sesutem vadinu, o teta mane dukryte.
Atsakyti
Nelabai maniškis prisirišęs prie mamos,toji tik dar bando kartais kokuą komandą duot,bet ką ten schmoll.gif jis mano komandai nepasiduoda tai mamos visai negirdi,jam vadovų nėra biggrin.gif Uztai kartais susiėmam kaip šuo su kate rolleyes.gif
Atsakyti
o mama nepaleidus jo, pririsus, nu cia neisivaizduokit ne viena grandines tongue.gif
Man kartais juokinga atrodo, kai vaikis pasakoja: uz buta mokam per puse, maisto pirkt einam paeiliui, gaminam paeiliui, tvarkomes abu. Nu sitoj vietoj truputi suabejociau....

Na susimt ir kartais reik...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 28 kovo 2017 - 19:11
Mano uosviene irgi megeja vis pamokint,kaip gyvent,tik niekas jos neklauso biggrin.gif Ji tikrai dar uzkamsytu kaldryte suneliui,tik tas virkstele pats nusigrauze kokiu 16m ir isvare studijuot i Latvija,kad vis toliau nuo motineles biggrin.gif O dar kai mane ragana susirado,tai oho kokius kelius ejo,kad tik isskirt biggrin.gif



Nu kokie nerealiai skanus tie tinginio varskeciai wub.gif Negaliu atsivalgyt biggrin.gif
Atsakyti
Su tavo apimtim giegute,tai valgyciau ur valgyciau tuos varskecius,o as kai dedu ką burnon vis save keiksnoju,kad silpnavale ax.gif .Reiktų bent vienodu laiku ryt ir be užkandų ale kur tau irnesakyk.gif nemoku.
Atsakyti
Tai ri valgau,nes irgi silpnavale esu...jei skanu,tai iki galo ir suvalgyt reikia biggrin.gif O iki grazios figuros dar toli...Realiai norint turet grazia figura,reikia arba visa gyvenima nuo jaunystes sportuos..O jei tik senatvej susigriebi,tai turi labai daug visko paaukot..Nu gerai,kazka paaukot galiu,bet noriu rezultatu cia ir dabar,o ne po keliu metu...
Per metus numeciau 10kg,nesilaikant kazkokiu ypatingu dietu,tik pareguliavus maista ir vsio..Nebekrenta nei gramas daugiau...
Atsakyti