Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

LAbukas

Na as pirmadieniais laisva,tai man geresnis prisitaikymas prie pakeisto laiko biggrin.gif Nors kai atsikeliau puse 10,tai dabar biski gaila laiko biggrin.gif
O siaip galetu ir palikt ta vasaros laika...Na kada nusibos visi tie sukiojimai...
Atsakyti
Laba 4u.gif Koks sunkus pirmadienis,vaziavau namo ir autobuse taip pagailo savęs vos ašarą sulaikiau unsure.gif Gryzus pagulėjau ir apsispakajinau,neturiu is ko rinktis,o ir bijau pokyčių,naujovių.Snd net valgyt nedariau karsta.gif valgė vyrai ką rado.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 27, 21:16)
Laba 4u.gif Koks sunkus pirmadienis,vaziavau namo ir autobuse taip pagailo savęs vos ašarą sulaikiau unsure.gif Gryzus pagulėjau ir apsispakajinau,neturiu is ko rinktis,o ir bijau pokyčių,naujovių.Snd net valgyt nedariau karsta.gif valgė vyrai ką rado.

vaje Burbuliuk, nepasiduok juodom mintim, ar čia darbas taip išsekina?

BJ kaip sekas daktarų lankymai, gal jau šviečias horizontai?

Matet beje koks vakar įspūdingas dangus buvo?

https://scontent-waw...amp;oe=59673259

čia ne mano nuotrauka, bet akys ta patį vaizda matė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 27, 21:16)
Laba 4u.gif Koks sunkus pirmadienis,vaziavau namo ir autobuse taip pagailo savęs vos ašarą sulaikiau unsure.gif Gryzus pagulėjau ir apsispakajinau,neturiu is ko rinktis,o ir bijau pokyčių,naujovių.Snd net valgyt nedariau karsta.gif valgė vyrai ką rado.


o tai vyrai berankiai, kad valgyt sau ir tau nepadaro.
Bjauri as kartais, teks iprasti biggrin.gif
BJ, kaip tu ir tavo negalavimai?
Atsakyti
LAbukas

Burbuline 4u.gif 4u.gif

Lyzuka,panasu vaizdeli ir as maciau biggrin.gif Vezem draugus i orouosta ir kaip tik svito-dangus ruzavas ruzavas buvo bigsmile.gif Nefotkinau ir as,nes su telefu nesigauna toks grazus vaizdas,koks is tikro buna...
Atsakyti
Labukas,

Užsikasiau tarp popierių, tai net balionų nepadalinu. wacko.gif

Na aš jungiuosi pries Sapniuko, būsim dvi bjaurios, o Bjaurybė su savo vardu į kompaniją tinka bigsmile.gif tongue.gif Tai jau cielos trys hihihi.gif

Laikykitės ir sveikit, gi toks gražus pavasario dangus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Buvo tarpas,kai pusryciai pietus vakariene pagaminta,i lekste ideta ir pries nosi pastatyta biggrin.gif Bet tada namie sedejau,nedirbau....O dabar viska moka ir pats sau pasidaryt mirksiukas.gif Ypac dabar,kai valgo savo jautienos steikus,o as ju nemoku iskept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 03 28, 15:04)
L
Na aš jungiuosi pries Sapniuko, būsim dvi bjaurios, o Bjaurybė su savo vardu į kompaniją tinka  bigsmile.gif  tongue.gif Tai jau cielos trys hihihi.gif

Laikykitės ir sveikit, gi toks gražus pavasario dangus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ot kokios, na tada mes su Giega ir Burbuline padarysim atasvarą ir būsim geros, švelnios ir pūkuotos biggrin.gif

Ai dar Ingirdą priimsim ir mūsų dauguma bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 28 kovo 2017 - 14:15
Labu mergaitės 4u.gif Ne bjaurios jūs,geros,tiesiog śirdim jaučiu,kad geros ax.gif Aha,ispaikinau vyrukus,matau ir suprantu,maniśkis be kiaušinienės nieko daugiau nepasidaro blink.gif ,o sūnų vis palepint noris kol dar prie mamos tai ir gaunas kaip gaunas doh.gif aciū die,kad diedas šašlyką išmoko raugt tongue.gif vis bandė visokius būdus tai per bandymus ir iśmoko,nors tie man atkrito ax.gif
Padejavau vakar jums,neturėjau kam daugiau,kartais tikrai tas nuovargis trenkia per smegenus.
Lyzuka,koks grazus dangus wub.gif Daznai praziūrim tokius grozius...
Atsakyti
nu pabusiu dar bjauri ax.gif
vat tavo anyta neismoke sunaus valgyt gamint. Tu ir sunu lepini, pati po darbo dar valgyt sunui ir vyrui darai. Tavo marti privales vyrui valgi ruost visada, pavargus ar ne. Tada su martele busit pavargusios, neivertintos. Bernus reik kietai imt, del musu moteru geroves biggrin.gif Mergaites reik lepint, nes ju gyvenimas ir taip retai lepina.
mANO VYRAS, JEI NEPASIDARYTU VALGYT, JAU SENAI BUT UZSILENKES. mANES NAMIE NEBUNA NUO PAVASARIO IKI ZIEMOS. O i, kad pavariau. Nu gal biskuti perspaudziau....
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 28, 07:50)
BJ kaip sekas daktarų lankymai, gal jau šviečias horizontai?

Matet beje koks vakar įspūdingas dangus buvo?

https://scontent-waw...amp;oe=59673259

kol kas nieko, šeštadienį vėl pablogėjimas buvo, tempa užkilo, apetito nulis, rankos ir kojos dreba, vos paeinu. Vakar darė skrandžio rengeną, viskas tvarkoje, kepenų tyrimai irgi, tik rodo, kad riebalų per daug išskiria. Vakar jau praėjo tas negerumas ir vėl valgyt galiu, o taip jokio alkio jausmo, kad ir kiek nevalgyčiau, tik pilvas pradeda garsiai gurgti, tada prievartiniu būdu kažką nuryju. Nebūt tempos, sakyčiau gal rimtai babai su galva negerai, bet tempa ir skausmas būna unsure.gif Ryt žarną rysiu doh.gif

QUOTE(sapniukass @ 2017 03 28, 11:27)
BJ, kaip tu ir tavo negalavimai?

vis dar taip pat unsure.gif

QUOTE(Para @ 2017 03 28, 14:04)
Na aš jungiuosi pries Sapniuko, būsim dvi bjaurios, o Bjaurybė su savo vardu į kompaniją tinka  bigsmile.gif  tongue.gif Tai jau cielos trys hihihi.gif



aš planuoju pasikeisti, tik bėda, kad dabar nekeičia kurį laiką unsure.gif Būsiu gal kokia Vasilisa prekrasnaja wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 28 kovo 2017 - 15:48