Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Laba mergicos mirksiukas.gif Ziūriu tinginiaujat visos,tingit rasinēt.Matau,kad iš panašaus dydzio puodelio ir as geriu,Lyžukėl biggrin.gif
Buvau su vyriškiu mišiose,gryzus pataisiau pietus ir prigulus uzmigau,taip sakant švenciu sekmadienį kaip prisakyta ax.gif .Skaitau Katerinos Webb "Primiršta daina".Skaičiau jos"Palikimas"tai lb patiko,neblogai skaitosi ir ši,įtraukianti.
Atsakyti
Ir mes buvom pasivaikščiot prie upelio smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Burbuline perskaičiau kad miške buvau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 26 kovo 2017 - 17:33
Į mišką aš važiuoju.prsivežėme iš kirtimo pušų pripjautų ripkučių.Ar turės mb ką sukonstruoti,pvz.staliuką,ar kėdutes?
Atsakyti
Lyžuka,o ką bando pagaut tas gražuolis bigsmile.gif ar savo atvaizdu vandeny grožisi?
Isleidau dukrą į Vilnių,sopa širdelę unsure.gif o juk ne į užsienius,sako mamčik aš čia pat,savaitgalį grysiu,o man ir cia pat rodos toli.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 26, 18:27)
Lyžuka,o ką bando pagaut tas gražuolis bigsmile.gif ar savo atvaizdu vandeny grožisi?
Isleidau dukrą į Vilnių,sopa širdelę unsure.gif o juk ne į užsienius,sako mamčik aš čia pat,savaitgalį grysiu,o man ir cia pat rodos toli.

Smalsu kas ten bega ir pagaut neina biggrin.gif, plius paragaut gi rūpi mirksiukas.gif
Atsakyti
Musu vienas pazistamas turi vilksuni.. Dabar jis gyvena tokioj sodyboj,tai suo turi daug laisves.. Ir tam draugeliui gali tekti kraustytis i buta,kur suo bus nepageidaujamas.... Tai uzklause mb ar sutiktu pasiimt ta suni,jei ka,jei tikrai nebus salygu jo laikyt.. O mbtai svaigsta del jo biggrin.gif Tai va,visko gali but,kad ir mes suni isigysim.. Nors man pilnai uztenka ir katino biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip vilkšiniai ir kambari gali puikiai gyventi , jie labai prisiriša prie šeimininko, kaip namu sargas, apsaugai čia ne tas šuo, nors daugelis isitikine priešingai yra mirksiukas.gif , bet jau bute min du kartus reiks išvesti ir pageidautina ne ant 10 min bigsmile.gif
Atsakyti
Matai,ten gali buti net ne butas,o tik kambarys pas zmones...TAi tie zmones gal but nenores tokio didelio suns...O mB sita suni nuo maziuko pazista ir suo MB atpazista,draugauja..TAi tas draugelis ir uzklause- tokiu extra atveju ar paimtu...Jis pats nelabai noretu atiduot kam to suns..Bet kartais gyvenimas privercia...
Atsakyti
https://scontent-lhr...amp;oe=596249F2
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O dievulėli,Giega,koks gražuolis. wub.gif
Susimakalvo laikas,gėriau apie dvi leksotonilį. ax.gif
Atsakyti
giega, abu grazus, biggrin.gif
Labas rytas
atsikeliau anksti, pati durna ax.gif
Atsakyti
Aha liux šuniukas, protingi jei labai ir gana paklusnus mirksiukas.gif

Sveikos 4u.gif

Rimti pusryčiai ,čia man priejų ko stipresnio norisi biggrin.gif

Subalamutino tos valandos iš vakaro dar miego nesinori, ryte jau akiu nepraplėšiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 27 kovo 2017 - 07:21