Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas mergičkos 4u.gif Kokį gražų servizą ingrida parodė ax.gif Turiu du servizus senus mama dar pirko lyg bulgarijoj,su graziom damom,porcelianiniai, 12asmenų, irnesakyk.gif galima sakyti dulka dēźėse sudėti.Bandau tvarkytis,suku galvą ką pietums pateikt biggrin.gif
Atsakyti
mano servyzai dežese ant aukšto sukelta i palepes , ot nauda biggrin.gif

Sveikos 4u.gif

Antį kepsiu , lauke šlapia, ner ka veikti, paziurejau jau ridikeliai dygsta šiltnami unsure.gif
Atsakyti
Labas,
o tai ko nenaudojat? Gertumet kava is porcelianiniu puoduku ir kava skanesne butu.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 25, 12:11)
Labas,
o tai ko nenaudojat? Gertumet kava is porcelianiniu puoduku ir kava skanesne butu.

Maži W tokie leksti beje didesnius turiu pasilikus su konvalijom biggrin.gif
Atsakyti
Ir mano nedicki,ner ką terliotis su tokiais kasdien,pasidarau normalų puodą,kad ilgesnis malonumas būtų.Žiūriu paskutiniu metu,kad sveciai irgi liepia nedėt tų inteligentiskų puodelių tongue.gif liepia duot naminius,didesnius.
Atsakyti
Laba
Tai dideliuose puodeliuose nebe kava gaunasi, o kavos
gerimas. ax.gif Man skanesne nedideliuose puodeliuose. Vandens ir taip galiu atsigerti. ax.gif kava italiano skaniau nei americano tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 25 kovo 2017 - 14:24
Man irgi tik iš mažu kava turi but, bet ir puodeliai spešial tokie bigsmile.gif
Atsakyti
hihihi.gif eikit jau,prisidedu normaliai kavos,gaunas liuks,nu negalvokit,kad puodas puslitrinis laugh.gif maniškis saki,kad aš beprotė tongue.gif kad tiek kavos deduos nes jis tik pusantro šaukštelio dedas.Pana padarė desertą panakotą,eisiu smaguriaut.Diena prabėgo ir nieko nepasidariau,kambarių aptvarkymo neskaitau,kad ypatingai dirbau na dar siek tiek spinteles vurtuvėj patvarkiau rolleyes.gif Vakarą leisiu su knyga,geriausias atsipalaidavimas man.
Atsakyti
Nepergyvenk Burbuline, aš net kambariu neapejau, svečiu buvo pas dukra, tai kur ten makaluosiu su siurbliu , tik savo aukštą pertraukiau mažumele, ryt reiks pereit visur , atrodo nei čia tu žmoniu pas mus daug o ir patys didžiaja dali ne manie praleidziam laiko, o visokios kutvelos tik laksto biggrin.gif

BJ kaip savijauta? Gal jau taisais po truputį ?

Beje jei kas su skrandžiu, žarnynu tai arba krapu arba vingiorykštes arbata padeda

o kava aš megstu iš tokiu stikliniu su dvigubom sienelem gerti, aplamai man stiklo, persišviečiantys indai yra silpnybe mirksiukas.gif , beje geriu stipria bet be cukraus

Tiesa, ka skaitai? mane irgi lyg ant detektyvu patrauke, bet iki bibliotekos patingejau eit, tai pabandziau Doilį, nu koks gali but malonumas kai pabaiga mintinai žinai tai dabar skaitineju Tėna Brauną irgi n kartu jau ale man tie aprašymai vakaro, ryto patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 25 kovo 2017 - 20:16
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Prie tokio sumuštinio smile.gif, tik kavutes betruksta bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti