Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 23, 16:24)
Kažin kaip mūsų BJ jaučiasi?Ar jau rado ligas ir išsigyde ?  unsure.gif

nieko dar neaišku, dvi savaites kasdien, kaip į darbą važinėju ir dar visą kitą savaitę, vėl kartos ir žiūrės doh.gif Dukrai visokių problemų irgi, neranda priežasčių unsure.gif Žodžiu, gyvenam maršrutu namai, poliklinika, klinikos unsure.gif
Atsakyti
Bj,tai tau yra kazkokie skausmai?
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 03 23, 18:45)
Bj,tai tau yra kazkokie skausmai?


kažkiek yra, bet daugiau blogumas vargina ir silpnumas verysad.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 03 23, 19:43)
kažkiek yra, bet daugiau blogumas vargina ir silpnumas verysad.gif

O dareis tuos žarnyno testus? gal kas ten negerai unsure.gif MB irgi panašiai jautes ir nuo tos vietos 'užsikabino' daktarai
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 24, 08:14)
O dareis tuos žarnyno testus? gal kas ten negerai  unsure.gif MB irgi panašiai jautes ir nuo tos vietos 'užsikabino' daktarai

pirmadienį darys skrandį ir išmatų mėginį, žiūrės ar kraujo yra
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 03 24, 09:36)
pirmadienį darys skrandį ir išmatų mėginį, žiūrės ar kraujo yra

nu reik tiketis, kad ten niekoblogo, gal tiesiog koks vitaminu trukumas, o kraujas niekur nieko blogo nerodo?
Papildyta:
Burbuline,man iš baltų tai ;
http://www.rosebook....-cl/iceberg-cl/

neturiu, ale gi visko jau ir nenupirksi smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 24 kovo 2017 - 10:14
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 24, 10:14)
nu reik tiketis, kad ten niekoblogo, gal tiesiog koks vitaminu trukumas, o kraujas niekur nieko blogo nerodo?


nieko nerodo, dar pirmadienį darys dėl žarnyno kraują, bus matyti
Atsakyti
Turejau kažkada panašų jausma, apei 1 men atgulejau, o ka betritu viskas puikiai , bet jau taip silpna buvo, kad koju nepavilkau tikmiegas ėmė ir temperatura i vakar šokdavo iki 39 , tai iš pradžiu itarė erkini encefalita , paskui klimaks, iš tyrimu tik truputi kepenu fermentai buvo sukile, taip ir pasveikau nenustačius ligos, blogiausia kad mus šeimos gyd pavadavo toks kurkulis kuris tipo ligos nerandu biuletenio neduodu, tai dar aciu die kad darbdaviai normalusleido namuose gulet ir be jokio biul.

o hormonu netyre iš kraujo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 24 kovo 2017 - 11:42
QUOTE(Lyžuka @ 2017 03 24, 11:33)
Turejau kažkada panašų jausma, apei 1 men atgulejau, o ka betritu viskas puikiai , bet jau taip silpna buvo, kad koju nepavilkau tikmiegas ėmė ir temperatura i vakar šokdavo iki 39 , tai iš pradžiu itarė erkini encefalita , paskui klimaks, iš tyrimu tik truputi kepenu fermentai buvo sukile, taip ir pasveikau nenustačius ligos, blogiausia kad mus šeimos gyd pavadavo toks kurkulis kuris tipo ligos nerandu biuletenio neduodu, tai dar aciu die kad darbdaviai normalusleido namuose gulet ir be jokio biul.

o hormonu netyre iš kraujo?

man pradžioje sukilo tempa, gal tris dienas, tada inkstus paskaudeno, pilvo apačią, o paskui kilo į viršų, į nugarą, po šonkauliais. Ties duobute sunkumo jausmas, lyg spaustų šonai, galiu tik tiesiai sėdėt, atrodo lyg skrandis netilpų, bet judėti geriau, tada praeina greičiau tas silpnumas. Man ir nėštumą, ir klimaksą pripažino, o dabar nežino visai. Hormonai tvarkoje, moterų ištyrė viską. irgi tvarkoje, vėžinius padarė tvarkoje irgi, dabar dar dėl žarnyno žiūrės ir skrandžio
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Laikykis Bj,gal kaip užėjo taip ir praeis tie blogumai,linkiu tau sveikatos.As balandzio 3čiai užsiregistravus pas šeimos,žiūrėsiu ką del rankos sakys,o toliau ir nznau sakytis apie bėdeles ar taip ir toliau vaiksciot.Mano bendradarbe lb vaiksto pas daktarus,sako daro tuos tyrimus ir vis kokių vaistų išrašo,viską beveik genams nuraso.Tai iki pensijos jei tabletes rys saujom kas is kepenų liks,vėliau sakys jau amen blink.gif
Lyžuka ir man ta iceberg cl grazi,ją žiūrinėjau rožininkų draugijoj merginos rodēs wub.gif ,gražuolė.Tiek prisirasiau visko,kad tik pinigo būtų umn.gif o dabar pas mane prasidėjo gimtadienių metas tai lb jų trūkumas biggrin.gif balandį ir vyro,ir sūnaus,geguzę dukros...vienzo sunkoka.
Atsakyti
Burbuliuk, kokie tau cia tokie kvaili klausimai kyla, sakyt-nesakyt. Pasakai viska ir gydaisi. Nuvarytus arklius nusauna ir nepamainomu pilnos kapines.
BJ, sveikatytes tau 4u.gif
Labas visoms
Atsakyti