Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

nuejau snd. pas seimos daktare mamai vaistu israsyt ir savo tyrimu rezultatus pateikt. Kai iejau i kabineta, palikau viena moteryte belaukiancia. Iseinu is kabineto ir susminga i mane kokiu 10 poru akiu biggrin.gif O ku as ax.gif striuke nuo pakabos ir namo. Visa val. prabuvau. Negi as kalta ax.gif Lexotanilio israse, pasiskundziau, kad i sonus uznesa, sirdies plote padilgsi, galva paskauda. O man, jei sirdi padilgcioja - jau infarktas, jei galva - insultas. Nuramino, kad dar ne mirtinoji, jei i penkta auksta be sustojimu uzlipu. Nu uzlipu biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš dar užlipu,nors mb burba,kad reikia leistis senatvėje ant žemės. ax.gif
Aš vakar nuo miego tabletę ir pusę leksotonilio išgėriau,mb naktį kėlėsi į tualetą,rado dirbantį pas mane tv, bigsmile.gif Kritau kaip kirvis.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 22, 15:56)
nuejau snd. pas seimos daktare mamai vaistu israsyt ir savo tyrimu rezultatus pateikt. Kai iejau i kabineta, palikau viena moteryte belaukiancia. Iseinu is kabineto ir susminga i mane kokiu 10 poru akiu biggrin.gif O ku as ax.gif striuke nuo pakabos ir namo. Visa val. prabuvau. Negi as kalta ax.gif Lexotanilio israse, pasiskundziau, kad i sonus uznesa, sirdies plote padilgsi, galva paskauda. O man, jei sirdi padilgcioja - jau infarktas, jei galva - insultas. Nuramino, kad dar ne mirtinoji, jei i penkta auksta be sustojimu uzlipu. Nu uzlipu biggrin.gif

aš jei ir užlipu tai švokščiu kaip dumples biggrin.gif, o dazniausia stoju kokioj trečio laiptinej atsipūst, kad paskui žodi normaliai pratarčiau, gerai, kad ne dažnai reikia mirksiukas.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 03 22, 14:56)
nuejau snd. pas seimos daktare mamai vaistu israsyt ir savo tyrimu rezultatus pateikt. Kai iejau i kabineta, palikau viena moteryte belaukiancia. Iseinu is kabineto ir susminga i mane kokiu 10 poru akiu biggrin.gif O ku as ax.gif striuke nuo pakabos ir namo. Visa val. prabuvau. Negi as kalta ax.gif Lexotanilio israse, pasiskundziau, kad i sonus uznesa, sirdies plote padilgsi, galva paskauda. O man, jei sirdi padilgcioja - jau infarktas, jei galva - insultas. Nuramino, kad dar ne mirtinoji, jei i penkta auksta be sustojimu uzlipu. Nu uzlipu biggrin.gif


Na jauniklė tada mirksiukas.gif
Aš neturiu praktikos į penktą aukštą vaikščioti, tai man taip pat kaip Lyžukai ax.gif

Laba
Atsakyti
LAbukas

Na i 5a as ir nelaipau biggrin.gif Musu sportkluby reikia i 3-4a uzlipt,tai nieko-be sustojimu uzlipu biggrin.gif Bet buvo tarpas,kai namie i antra auksta palipus jau kvepavimas padaznedavo biggrin.gif
Bet va ka atrast stebuklingo ir tuoj pat suveikiancio nuo kelienu skausmo...Geriu tokius papildus-neveikia..PAros lauru lapeliu tirpala nelabai laiko turiu detis,o ir reikia ne 1karta...Cia radau kitoki recepta,tai kai nusipirksiu visus reikalingus ingridientus,bandysiu pasidaryt...
Papildyta:
Mes jau 100 puslapy mirksiukas.gif Galima pavadint-Vyresniu mamyciu 150 kampelis :D
Atsakyti
Girdejau, kad naujoj versijoj kitaip psl skaičiuojami

man tai nepamainomas :
vartotojo įkelta nuotrauka

užtenka 1-2 kartu prieš miega pasitepti ir visi skausmeliai ir uzdegimai bega lauk smile.gif

gal ir tie laurai veikia bet neturiu nei noro nei laiko juos makaluot unsure.gif
Atsakyti
TAi zinau,kad kitaip puslapiai einas,bet kas 50 puslapiu,pacios galim persivadint temoj mirksiukas.gif

Imesk kokia kita nuoroda ar pavadinima,nes dabar iskaitau tik Zalias biggrin.gif

Lauro lapais man kazkaip palengvejo ta diena,bet va ir as neturiu tiek laiko deliotis makaluotis...
Atsakyti
o kokia skysta nuotrauka biggrin.gif

http://www.vetfarmas...as-plius-1000ml

šiaip čia iš vet vaistines nuoroda,. bet juo pas mus daug pardudotuviu prekiauja ir talpa ivairio kaina maža apie 2 eur mažesnis kiekis
Atsakyti
Na esu girdejus,kad tie gyvuliams skirti yra geresni,nei zmonems...Bet bandziau arkliu sampuna-jokio ypatingo poveikio nepamacau ax.gif
Draugai jau siandien atskrenda,jau netures laiko lakstyt po veterinarines,ieskot man to tepalo...NA gal nepamirsiu pati,kai i LT atvaziuosiu ax.gif
Siaip as tepuosi dabar zmogisku sanariu tepalu..Na tam kartui apramina,bet tik nepasitepi ir skauda...O cia vel paastrejo skausmas,nes vakar treniruote tokia su daug ritupimu buvo...Aisku uzpakalis bus grazus,bet va ir kelienai kencia biggrin.gif
Atsakyti
Labas pupos,as darbe tiek prisistoviu ir pritupinėju,kad kai gaunu atsisėst net saldu is malonumo,neperdedu.Man lipt laiptais lb kojas pakerta unsure.gif bijau artėjancios senatvės,varinėsiu atsirėmus į ratukus biggrin.gif
Atsakyti
Kažin kaip mūsų BJ jaučiasi?Ar jau rado ligas ir išsigyde ? unsure.gif
Atsakyti