Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Para @ 2017 01 11, 18:47)
Uz darželi nemokejom niekas, tik uz maista, kuri patys vaikai suvalgo. Visa kita: pastatu prieziura, darbuotoju atlyginimas, inventorius ir kt. mokejo valstybe. Tas pats ir su mokyklom, sveikatos istaigom ir kt.
Giega, tai tavo vaiko nieks ir nekviecia i kariuomene? Ar as kažka praleidau?  blink.gif  O tai pilietybe dar LT?

Nesigincysiu del darzelio,nes tikrai nepamenu uz ka ten mokejom...Gali but,kad tik uz maista g.gif Beje,cia UK darzelia tai labai brangus,bet gauni 15h i savaite nemokamu..Tai kiti tik ir veda tom 15valandu..O mokyklose irgi tik uz maista moki,o visus sasiuvinius,rasymo priemones ir kitka reikalinga mokykloj,gauni uz dyka mirksiukas.gif Net kuprines duoda mirksiukas.gif

Na maniskis negavo saukimo..Bet veinu pazistamu sunus,irgi isveztas 8metu is LT,irgi isdeklaruotas senu senovej,gavo saukima blink.gif

Pilietybes ir pasai dar lietuviski mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 11, 21:51)
Kol nebus sutvarkyta pašalpų sistema, taip ir bus

Para nusiteikus šiomis dienomis labai patriotiškai  bigsmile.gif

Mano darželių nelankė tai va tep

O šiaip tai seimunai galėtų pasukt smegenines  bigsmile.gif ką jie daro ne taip, kad kasmet keliasdešimt tūkstančių žmonių palieka savo šalį ir čia pirmiausia patys darbingo amžiaus

Visada aš tokia.

Aš ne tik apie pasalpas, kad ir apie lengvatas...

Jeigu tauta tokia, tai seimunai gi is jos. Jeigu vaikas mato, kad tevas slepia mokescius, tai kas is tokio užaugs? Sąžiningas žmogus, kuris dirbs kitu labui? g.gif Pasaka be galo.

Diskutuokit, einu su šuniu i lauka, gal patriotizmas išgaruos.

Labas, sese mirksiukas.gif gi tuos pačius šaligatvius šlifavom, dar gal ir mokytojai tie patys buvo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 11 sausio 2017 - 22:04
Šalta, šaltas vejas, brrrr....
Atsakyti
Greit suni pavedziojai biggrin.gif
Pas mus ir vejas labai didelis...Ryt rodo sniega,tik prognozes keicias su kiekviena valanda-snigs,lis,snigs lis biggrin.gif Tai ryt ir pamatysim,koks cia tas oras bus...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 11, 22:31)
Greit suni pavedziojai biggrin.gif
Pas mus ir vejas labai didelis...Ryt rodo sniega,tik prognozes keicias su kiekviena valanda-snigs,lis,snigs lis biggrin.gif Tai ryt ir pamatysim,koks cia tas oras bus...

nu ir aš pamislinau, spėjo jis tą koją pakelti ar ne... biggrin.gif
Lija pas mus, bjaurus oras unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 11, 22:34)
nu ir aš pamislinau, spėjo jis tą koją pakelti ar ne... biggrin.gif
Lija pas mus, bjaurus oras unsure.gif

Spejo ir pritupti tongue.gif Šeimininke greita, tai šuo irgi rolleyes.gif
Tiksliau begte, begti. Ziauriai žvarbus vejas. Kaip tik ausis šuniui gydom, saugau ax.gif
Atsakyti
O as pasiemiau katina paglostyt-ziuriu blusa eina blink.gif Nu jo,senai jau purskalu ispurkstas buvo...O ir likuciais ten ispurskiau...Tai uzsakiau purskala,sitas nerealus-ispurski pagal svori ir geriam 2-3 men jokiu blusu mirksiukas.gif
http://www.zoomalia....ay-p-11810.html
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 11, 23:12)
Spejo ir pritupti  tongue.gif  Šeimininke greita, tai šuo irgi  rolleyes.gif
Tiksliau begte, begti. Ziauriai žvarbus vejas. Kaip tik ausis šuniui  gydom, saugau  ax.gif

gal koks nulėpausis taviškis? Šitom veislėm dažnai su ausim būna ax.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 01 11, 23:16)
O as pasiemiau katina paglostyt-ziuriu blusa eina blink.gif Nu jo,senai jau purskalu ispurkstas buvo...O ir likuciais ten ispurskiau...Tai uzsakiau purskala,sitas nerealus-ispurski pagal svori ir geriam 2-3 men jokiu blusu mirksiukas.gif
http://www.zoomalia....ay-p-11810.html

aš aną sykį parsivežiau namo blusų, bnet nežnau kur pasigavau ar mikriuke ar garaže, nes ten iš vakaro buvau tašes sukrovus, kad naktį nešt nereikt. Sukapojo žiauriai, visus namus purškiau, bet ne tik kojas, visą kūną suvarė unsure.gif
Atsakyti
Uz tai stengiuos neapleist..Stabiliai ispurskiu..Vienai draugei katinas tai visus namus blusom uzneses buvo,jau nebezinojo ka ir bedaryt,kviete spec naikintojus...Bet pas juos visur visur kilimine danda buvo,net virtuvej ir vonioj..PAs mane tik maziukai kilimukai...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 11, 23:40)
Uz tai stengiuos neapleist..Stabiliai ispurskiu..Vienai draugei katinas tai visus namus blusom uzneses buvo,jau nebezinojo ka ir bedaryt,kviete spec naikintojus...Bet pas juos visur visur kilimine danda buvo,net virtuvej ir vonioj..PAs mane tik maziukai kilimukai...

aš jau buvau irgi išsigandus, kad reiks kviestis, bet gerai išpurškiau, tada savaitę ten nemiegojau ir dingo. Tikiuosi vėl neatsiras ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
na kur visos gastroliuojat? Marš namo bigsmile.gif
Atsakyti