Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 15 rugsėjo 2024 - 07:35
QUOTE(IngridaB @ 2024 09 10, 07:06)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
BJ,o kur tavo dukrytės?LT?

taip, mano mokytojos abi LT mirksiukas.gif
Bent kol kas ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
BJ,o tai abiejų specialybė mokytojos?
Atsakyti
Ingrida, kur aš be gėliu smile.gif, perku perku, iš lenku norejom kazka siustis su drauge ale kad daugiau niekas nenori o ten siuntimas 17 eur, plius labaia jau subrangino tulpių svogunelius vos ne 3- uz 5 vnt tai aišku kas gi nores tiek moketi verysad.gif....o rozes iš floribundos gundomes irgi gal bent ten susidarys kompanija smile.gif, šiaip pas mane amžinai kas nors užplanuota persodinti tongue.gif, dabar gabala vejos nupurškiau, nes per kadagi neina sienauti pastoviai brauko spygliai per nugara tai aišku kad jau teks ten geliu isodinti, noriu pavasari nusipirkti žemiu katžoliu mirksiukas.gif Katžolė faseno JUNIOR WALKER , pabandymui, gal ne taip vėjas išvartys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 16 rugsėjo 2024 - 09:28
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 09 16, 07:09)
Labas rytas.
BJ,o tai abiejų specialybė mokytojos?


taip, kalbų abi ax.gif
Sveikos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2024 09 12, 10:31)
Oho BJ, sveika sugrįžus, pasirodo ir čia gyvenimas vyksta  wub.gif

Mano padangėje nieko naujo, gėriuosi gražia rudens pradžia ir savo gėlynais bei katinais, kuriu dabar turiu visus 7, bet vienas svečias kita savaitę dukra pasiima atgal smile.gif. Ir iš tu 6 3 mano iš prieglaudos, tris paemus mažyčius katukus iš prieglaugos globai svoriui prisiauginti ir poto skiepins ir bandys kažkam pasiūlyti smile.gif , taip pat turiu šuniukąirgi globai, va į kokia naują gyvenimo sferą persimečiau biggrin.gif

ir man teko tam sukūryje pabūti, smagu buvo padėti, bet teko į vokiečius išvažiuoti ir užsibaigė taip rolleyes.gif , dabar tik pinigais paremiu ax.gif

QUOTE(IngridaB @ 2024 09 13, 07:33)
Labas rytas.
Pas mus tai gedulas,mano globojamas Levukas paliko į katinų roją išėjo.Mačiau,jau,kad serga,ateina jau tik konservus katinų valgo,šonai įkrito.Ir numirė,pas seną šeimininkę,nors maitinome tai mes.Ir nuo kirminų ,nuo blusų nupirkau viskas liko.Kaimynė atėjųsi ir pasakė,kad nebėra.
Lankosi dabar juoda katė,maitinu,tik neprisileidžia artyn.Mačiau vakar iš laukų katę pasigavo,nusinešė.Tai pas ją ten veisiasi be proto,jau dabar pati nesusiskaičiuoja,virš 10 sako. :bigsmile

bet va, vistiek ten kur namai išėjo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: [b!]Vakar[/b!], 18:23
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
DaBAR ateina vis kiti katinai.Bet arti nepsileidžia.
Atsakyti
pas mus irgi vaikšto toks nuskures katinas, vargšelis bijo visko, matyt kazkas atveže ir išmete verysad.gif

Mano katinukus veže į vet apžiurai išgyre kad labai gerai prižiureti, sulašino nuo kirminu, tai po 3 savaičiu skiepas, čipas ir ieškos namu, iš tikruju juodas jau sake nori jo tie patys kur mažiukus atidave...ot gudr9s, augint neaugino o dabar gavata, paauginta su skiepais, čipu jau pasiima verysad.gif...pikta man ant tokiu mirksiukas.gif , vieną iš baltų gal sūnus ims nu labai jau jis mielas smile.gif tai liks laisvas tik vienas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: [b!]Šiandien[/b!], 07:34