Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

Hi bigsmile.gif

Išskalbiau avantiūrą. Visi erzinantys sutraukimai, užsilenkimai dingo. Smagumas neapsakomas wub.gif Tuo pačiu susirašiau, ką dar norėčiau nusimegzt - kaip sunku išsirinkti wacko.gif Iš 8, jauč, 9 variantą imsiu. Kažkada cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 12, 17:45)

Išskalbiau avantiūrą. Visi erzinantys sutraukimai, užsilenkimai dingo. Smagumas neapsakomas  wub.gif Tuo pačiu susirašiau, ką dar norėčiau nusimegzt - kaip sunku išsirinkti wacko.gif Iš 8, jauč, 9 variantą imsiu. Kažkada cool.gif

Tai kaiii jėga bigsmile.gif Šveikinu biggrin.gif
Pabaiga iš tikrųjų visai ne pabaiga, o nauja pradžia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 12, 21:42)
Pabaiga iš tikrųjų visai ne pabaiga, o nauja pradžia  bigsmile.gif

Tavo tiesa bigsmile.gif

Liudą peržiūrėjau. Magnuną taip pat (prasidėjo taip nekaltai live'as lotuliukas.gif), WL 1/3 taip pat, daugiau kantrybės nėėė. Ir ką dabar veikt? Vyras filmą apie II pasaulinį žiūri, mezgiminiai norai neišsigrynina niekaip, miegot dar anksti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 13, 19:43)
Liudą peržiūrėjau. Magnuną taip pat (prasidėjo taip nekaltai live'as lotuliukas.gif), WL 1/3 taip pat, daugiau kantrybės nėėė. Ir ką dabar veikt? Vyras filmą apie II pasaulinį žiūri, mezgiminiai norai neišsigrynina niekaip, miegot dar anksti  ax.gif

Einam blynų kept bigsmile.gif

Aš buvau kirpykloj, nusirėžiau kasas bigsmile.gif Dar buvom apsipirkt ir pagrabe. Ir viskas. Nieko nemezgiau, tik kirpėjai siūlus užsakiau, sakė aš ją įkvepiu mezgimui, nors abejoju ar ji ką megs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 13, 19:12)
Tik kirpėjai siūlus užsakiau, sakė aš ją įkvepiu mezgimui, nors abejoju ar ji ką megs  biggrin.gif

Oi, kipšas biggrin.gif Emm, na tai tau duos jai ką nors numegzti bigsmile.gif

Kavos? Kavos! bigsmile.gif
Atsakyti
Laba,
gal kuri auginot Jablonka Rosii ar Budionovka? Kaip su ju ugiu - skirtingi aprasymai skirtinguose puslapiuose.

Salta...
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2019 04 15, 12:39)
gal kuri auginot Jablonka Rosii ar Budionovka? Kaip su ju ugiu - skirtingi aprasymai skirtinguose puslapiuose.



Jablonką tikrai augino Gonzikas. Apie ūgį nepamenu kad būtų rašiusi, tik gyrė labai smile.gif Ar tau tik ūgio reik? Galiu paklaust per fb.
Atsakyti
Laba,

Saintlina, jau matei GOT? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2019 04 15, 11:39)
Laba,
gal kuri auginot Jablonka Rosii ar Budionovka? Kaip su ju ugiu - skirtingi aprasymai skirtinguose puslapiuose.

Salta...

Laba, merginos.
Auginu jablonką. Kai pradėjau, taip ir neišeina iš šiltnamio. Ūgio apie 1,5-1,7.
Labai tvarkingas krūmas su taisyklingomis apvalių pomidorų kekėmis. Mano vyrų mėgiamisusi.
vartotojo įkelta nuotrauka
Tik tokią nuotrauką turiu. Bet pomidoras vertas vietos šiltnamy ir sirgti nelinkęs. Bulvialapis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 15 balandžio 2019 - 18:20
Aciu, merginos 4u.gif
Atsakyti
Laba,
siandien toks minkstas oras, pagaliau galima nesusiguzus bimbinet biggrin.gif

QUOTE(saintlina @ 2019 04 15, 16:37)
Jablonką tikrai augino Gonzikas. Apie ūgį nepamenu kad būtų rašiusi, tik gyrė labai smile.gif Ar tau tik ūgio reik? Galiu paklaust per fb.

Saintlina, man atrodo, kad pries pora metu as auginau Jablonka ir tavo kazkokius rusus. Ir nepamenu kuris yra kuris.
Kazkuris man labai patiko.
Del ugio tai cia sesei delioju, kokius daigus duot. Jai aukstaugiu, gerai deranciu ir nevandeningu reik.
Atsakyti
Labas vakaras,
Su pavasariu !!
Kulke, jums irgi per power pointa reikia pristatymus ruošti?
Saintlina, ilgsi dar gipsas bus? ***** aš iš pasiutimo dieną irgi neduočiau miegoti biggrin.gif
Kaip žalioji? Ir kaip mažiuko galva?
Gaudvile, kiek dar metų jums tam darže dirbti???
Ate, Pou, Ex kaip gyvenimėlis jaunas??
Atsakyti