Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(Kulkė @ 2019 04 10, 10:12)
Aš atradau dabar šitą mergiotę youtube, ji mezga, siuva krepšius, dažo siūlus, gamina markeriukus. Nu labai ji man patinka  wub.gif  Tai tie jos krepšiai man labai labai wub.gif

O, matai, man su užtrauktuku labiau prie dūšios  biggrin.gif Gerai, kad mes visos skirtingos ir savotiškos  biggrin.gif

Na, įdėjai bendrą tegą, tai ten ir užtraukiamų vervelėm yra mirksiukas.gif

Dėve, Dėve, kokia kreiva (visom prasmėm) esu. Avantiūros rankoves ir vėl tvarkyt reiks. Na, bet jau tik jas ir eis tvidas praustis.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 10, 12:53)
Na, įdėjai bendrą tegą, tai ten ir užtraukiamų vervelėm yra  mirksiukas.gif

Dėve, Dėve, kokia kreiva (visom prasmėm) esu. Avantiūros rankoves ir vėl tvarkyt reiks. Na, bet jau tik jas ir eis tvidas praustis.

Nu tai taip, ten jos tašių tegas yra. Todėl ir įdėjau, nes ji siuva ir su raištukais smile.gif

Čia ne tu kreiva, čia pati avantiūra yra tikra avantiūra smile.gif Įbridai ir niekaip neišsivynioji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 10, 13:00)
Čia ne tu kreiva, čia pati avantiūra yra tikra avantiūra  smile.gif Įbridai ir niekaip neišsivynioji  biggrin.gif

Velnias nešė į tą galerą - kaip viens personažas sakė laugh.gif

Et, kad ir tas pats hayward'as. Gerą pusdienį erzino, keliu ranką ar bandau tašę užsikabint ant peties, taip ir kyla viskas. Dar bent kartą pabandysiu užsivilk. Jei nepersilaušiu rankų nekilnot, atiduosiu mergiotei. Siūlų gaila. Avantiūrą belekiek kartų ardžiau, siūlas pakūdo kaip reikalas. Daugiau nedrįstu. Jei ir šios nesąmonės neprisijaukinsiu, taip pat mergiotei atiduosiu, tegul ji kankinasi. Išsikalbėjau cool.gif laugh.gif

Ir grįšiu prie mažų daiktų mezgimo, o tep.

Ir šiaip, einam kafkę gert bigsmile.gif

Ai, prisiminiau, tasai hayward'as, kurs iš grynos alpakos tamsiai tamsiai mėlynas, eina kakū kokis karštis su juo. Buvau lauke, kai vėjas šiaurinis baisinis buvo, a aš vistiek kaitau. Vyriškis su striuke klausia, ar man nešalta, a aš jam gatava ant galvos buvau pasiruošus uzmaukšlint. Žodžiu, kalinYs gavosi gerulis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 10 balandžio 2019 - 13:34
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 10, 14:29)
Velnias nešė į tą galerą - kaip viens personažas sakė laugh.gif

Et, kad ir tas pats hayward'as. Gerą pusdienį erzino, keliu ranką ar bandau tašę užsikabint ant peties, taip ir kyla viskas. Dar bent kartą pabandysiu užsivilk. Jei nepersilaušiu rankų nekilnot, atiduosiu mergiotei. Siūlų gaila. Avantiūrą belekiek kartų ardžiau, siūlas pakūdo kaip reikalas. Daugiau nedrįstu. Jei ir šios nesąmonės neprisijaukinsiu, taip pat mergiotei atiduosiu, tegul ji kankinasi. Išsikalbėjau cool.gif laugh.gif

Ir grįšiu prie mažų daiktų mezgimo, o tep.

Ir šiaip, einam kafkę gert  bigsmile.gif

Ai, prisiminiau, tasai hayward'as, kurs iš grynos alpakos tamsiai tamsiai mėlynas, eina kakū kokis karštis su juo. Buvau lauke, kai vėjas šiaurinis baisinis buvo, a aš vistiek kaitau. Vyriškis su striuke klausia, ar man nešalta, a aš jam gatava ant galvos buvau pasiruošus uzmaukšlint. Žodžiu, kalinYs gavosi gerulis.

Panešė ir tave ta banga avantiūrisčių biggrin.gif bet aš garantuoju, kad pas jas lygiai taip pat kilnojasi viskas, bet jom viskas normoj. Tu ne iki tiek izvraščensė dar, kad sugebėtum nekreipti dėmesio biggrin.gif Jo, išsikalbėt yra labai gerai , ypač čia, nes tada lyg ranka nuima visas negandas biggrin.gif

Tu gerk, aš pietaudama trečią kavą inkaliau. Jauč, gana šiandienai biggrin.gif

O aš radau vienspalvės dundagos, kai man jos jau nebereikia doh.gif Išprotėt galima. Nors iš tikrųjų galėčiau visus apvadus, apykaklę iš vienspalvės apmegzti g.gif Bet bijau, kad visai ne megztinis, o pi*dacija gausis.

Jo, alpaka yra žvėris. Man karšta netgi su Drops Baby alpaca silk vienu siūlu megztu megztinuku. Tai jau apie tavo kailinį bijau ir pagalvoti.

O matei kokio šmerčiuko skalbt mezginiams atsirado pas tavo numylėtąją SD? bigsmile.gif Kaip noriu išbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 10 balandžio 2019 - 13:50
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 10, 13:49)
Panešė  ir tave ta banga avantiūrisčių  biggrin.gif  bet aš garantuoju, kad pas jas lygiai taip pat kilnojasi viskas, bet jom viskas normoj. Tu ne iki tiek izvraščensė dar, kad sugebėtum nekreipti dėmesio biggrin.gif Jo, išsikalbėt yra labai gerai , ypač čia, nes tada lyg ranka nuima visas negandas biggrin.gif

O aš radau vienspalvės dundagos, kai man jos jau nebereikia doh.gif Išprotėt galima. Nors iš tikrųjų galėčiau visus apvadus, apykaklę iš vienspalvės apmegzti g.gif Bet bijau, kad visai ne megztinis, o pi*dacija gausis.

Jo, alpaka yra žvėris. Man karšta netgi su Drops Baby alpaca silk vienu siūlu megztu megztinuku. Tai jau apie tavo kailinį bijau ir pagalvoti.

O matei kokio šmerčiuko skalbt mezginiams atsirado pas tavo numylėtąją SD?  bigsmile.gif  Kaip noriu išbandyti  bigsmile.gif

Oi, papasakosiu anekdotą. Vyriškis dėvėjo tokį grynos vilnos bet labai plonytį megztuką ir jis jau atgyveno savo, į darbą netinkamas. Pasiėmiau sau, lauke dirbt po striuke visai gerai. Tai anas tiek metų žiemom tąsė be jokių gegužinukių po apačia ir tylėjo kaip partizanas. Kai jau aš konfiskavau, klausia, ar man nekanda, bo jį tai labai labai kando laugh.gif Neturėčiau sąžinės, su šluota būčiau šonus išperus cool.gif

Vadinasi nereikia. A aš buvau žiauriai gražią pilką pas N.lt radus, kol mąsčiau, visas tris pilkas išpirko. Ir nereikia.

Ai, čia kol plepu, pamąsčiau. Senatvėje visi ima šalt, tai gal toji alpaka prisigadys laugh.gif

Nea, nemačiau, bet tai man kolkas Repsun geriausias, bo neturi skalbiklio kvapo. O riebalą nuplaut geriau už ūkinį nėėė. A tu bandyk. Tiesa, Mezgimo zonoj seniai jau turi visokių įdomių skalbiklių.


Už tai labai gundo SG naujovė/nenaujovė. Turiu ir bandžiau Letloppi ir labai patiko. Tai čia iš tos pačios serijos. Žodžiu, reikia hameko turtus stipriai apmažint ir jau tada jamsiu islandišką grožį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 10, 15:19)
Oi, papasakosiu anekdotą. Vyriškis dėvėjo tokį grynos vilnos bet labai plonytį megztuką ir jis jau atgyveno savo, į darbą netinkamas. Pasiėmiau sau, lauke dirbt po striuke visai gerai. Tai anas tiek metų žiemom tąsė be jokių gegužinukių po apačia ir tylėjo kaip partizanas. Kai jau aš konfiskavau, klausia, ar man nekanda, bo jį tai labai labai kando laugh.gif Neturėčiau sąžinės, su šluota būčiau šonus išperus cool.gif

Nea, nemačiau, bet tai man kolkas Repsun geriausias, bo neturi skalbiklio kvapo. O riebalą nuplaut geriau už ūkinį nėėė. A tu bandyk. Tiesa, Mezgimo zonoj seniai jau turi visokių įdomių skalbiklių.
Už tai labai gundo SG naujovė/nenaujovė. Turiu ir bandžiau Letloppi ir labai patiko. Tai čia iš tos pačios serijos. Žodžiu, reikia hameko turtus stipriai apmažint ir jau tada jamsiu islandišką grožį  wub.gif

Ar nesigaili, kad ištekėjai? Ne, nu tu ką? Ar aš ne žmogus? Aišku, kad gaila jo biggrin.gif Čia iš tos serijos biggrin.gif

Aš net nežinau tokio bigsmile.gif Nu pažiūrėjau - nereik man nieko iš SD nebent vieno valo ilgo CG ir to skalbiklio. Bet jaučiu dar nelabai reikia, nes turiu to išgirtojo ūkinio muilo biggrin.gif
Oh, tu rupūs miltai, aš tau dar apie vieną naujovę papasakosiu, turbūt jau matei, bet kaip čia vadinasi ta parduotuvė g.gif Neatsimenu taip greit. Bet ten užsivežė šitų.... Hamilton Tweed bigsmile.gif wub.gif
Va, Rankdarbių kavinė biggrin.gif Kaip reikia viską žinot ir atsimint. Ojei vajei.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 10, 14:32)
Ar nesigaili, kad ištekėjai? Ne, nu tu ką? Ar aš ne žmogus? Aišku, kad gaila jo biggrin.gif Čia iš tos serijos biggrin.gif

Aš net nežinau tokio  bigsmile.gif  Nu pažiūrėjau - nereik man nieko iš SD nebent vieno valo ilgo CG ir to skalbiklio. Bet jaučiu dar nelabai reikia, nes turiu to išgirtojo ūkinio muilo biggrin.gif
Oh, tu rupūs miltai, aš tau dar apie vieną naujovę papasakosiu, turbūt jau matei, bet kaip čia vadinasi ta parduotuvė g.gif Neatsimenu taip greit. Bet ten užsivežė šitų.... Hamilton Tweed  bigsmile.gif  wub.gif
Va, Rankdarbių kavinė  biggrin.gif  Kaip reikia viską žinot ir atsimint. Ojei vajei.

Kai nori, net mintis mano skaito. Įdėjo į šaldytuvą puodą su marinuota sprandine, kartu su puodo dangčiu, kuris turi temperatūros rėlę, ar ką ten. Žodžiu, tokių dangčių net labai nerekomenduoja dėti į šaldytuvą. Klausiu, ar matė mane kada tokią nesąmonę darant. Sako, ot, karštakošė, mušasi ir mušasi. Net nespėjau pagrasint, kad šluotą ar kočėlą tuoj atsinešiu. Kryžius, nu, už savus ar protėvių griekus laugh.gif

Turbūt pats pigiausias Maximos skystas skalbiklis vilnai. Nuo pervolio žiaukčioju, rimtai.

FB buvo, ane? Sudėties neradau, supykau ir nėjau tyrinėt google'j. Gera sudėtis?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 10, 15:51)
Kryžius, nu, už savus ar protėvių griekus laugh.gif

Turbūt pats pigiausias Maximos skystas skalbiklis vilnai. Nuo pervolio žiaukčioju, rimtai.

FB buvo, ane? Sudėties neradau, supykau ir nėjau tyrinėt google'j. Gera sudėtis?

biggrin.gif

O man patinka skalbiklių kvapai ir mikštiklių biggrin.gif

Buvo kažkuriam grūpse. Nu man patinka bigsmile.gif Tik jis toks storokas bigsmile.gif Plonesnis ir Storesnis bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 10, 15:02)

Mmm rolleyes.gif

Turbūt neseki Pavliką. Tai šian ji live'ą darė iš italyyarn. Jau kokių grožių prirodė, eina sau. Be to, ten ir kainos humaniškesnės, nei Twohands ir wooly. Pajiedkos ant normalių, o ne sintetikos ir spalvų pasirinkimas šioks toks buvo. Žodžiu, paerzino gerai tam kartui biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif Sninga bigsmile.gif

Gerai, kad kava su manim biggrin.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 10, 22:14)
Mmm  rolleyes.gif

Turbūt neseki Pavliką. Tai šian ji live'ą darė iš italyyarn. Jau kokių grožių prirodė, eina sau. Be to, ten ir kainos humaniškesnės, nei Twohands ir wooly. Pajiedkos ant normalių, o ne sintetikos ir spalvų pasirinkimas šioks toks buvo. Žodžiu, paerzino gerai tam kartui  biggrin.gif

Seku, bet nežiūriu live'ų. Aš tą superstą nervų gadintoją italyyarn seku IG ir jis man kiekvieną dieną gerokai nervus pagadina devil.gif Bet ten tos rublinės jų kainos man reik kiekvieną kartą konvertuotis tai labai ir nesidomėjau kiek ir kas kainuoja biggrin.gif

Vienu žodžiu aš kryžkelėje - arba perku pati siuvimo mašiną ir bandau kažką siūti, arba visai metu šitą mintį lauk. Nors jau iš ali prisipirkau visko o visko biggrin.gif Dabar renkuosi tarp noriu ir reikalinga. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 11 balandžio 2019 - 07:57
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 11, 07:53)
Vienu žodžiu aš kryžkelėje - arba perku pati siuvimo mašiną ir bandau kažką siūti, arba visai metu šitą mintį lauk. Nors jau iš ali prisipirkau visko o visko  biggrin.gif Dabar renkuosi tarp noriu ir reikalinga.  ax.gif

1.1 Na, tarkim įvyksta toks stebuklas ir ima labai labai patikti siuvimas. Gi kažkada ir pelargonijos buvo bobučių gėlės biggrin.gif
1.2.1 Nusipirkti juk labai paprasta. T.y. kito žmogaus pagalbos visai nereikia. Pati pirkau ir ateity pirksiu tik iš 'Siuvimo stilius', o jie siunčia visur per kurjerius. Pirkimo dok., tech. pasas, garantinis - specialiam voke būna ir kurjeris reikiamus dok'us grąžina pardavėjui.
1.2.2 Kaip tik dabar žiūrinėju pas SS, tai pradžiamoksliui siūlo mašinas ~130€ ir dar galima pirkt lizingu.

2. O pirkiniai iš ali tinka ar netinka, jei atsirado toks noras pačiai pasisiūt?

Laba bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 11, 09:08)
1.1 Na, tarkim įvyksta toks stebuklas ir ima labai labai patikti siuvimas. Gi kažkada ir pelargonijos buvo bobučių gėlės  biggrin.gif
1.2.1 Nusipirkti juk labai paprasta. T.y. kito žmogaus pagalbos visai nereikia. Pati pirkau ir ateity pirksiu tik iš 'Siuvimo stilius', o jie siunčia visur per kurjerius. Pirkimo dok., tech. pasas, garantinis - specialiam voke būna ir kurjeris reikiamus dok'us grąžina pardavėjui.
1.2.2 Kaip tik dabar žiūrinėju pas SS, tai pradžiamoksliui siūlo mašinas ~130€ ir dar galima pirkt lizingu.

2. O pirkiniai iš ali tinka ar netinka, jei atsirado toks noras pačiai pasisiūt?


1.1 Aš jau pati savim stebiuosi, kad man iš vis kilo tokia mintis.
1.2 Pirkti tai aš moku biggrin.gif Aš iš pigu.lt nusižiūrėjau Janome. Bet kainos jų labai panašios ir Siuvimo stiliuje.
1.2.2 Tai jo, ta nusižiūrėtoji apie 160 kainuoja.

2. Tikriausiai tinka, bet ten tokie mielačiai - klipsai, užtrauktukai, ratukas audiniui pjauti, po to tie karabinai. Nu kainos tikrai draugiškesnės nei pas mus biggrin.gif Jei prisigadins bus nais,. o jei ne rasiu kam atiduoti biggrin.gif

Labiausiai bijau, kad neišeis, bet nepabandžiusi nesužinosiu.
Atsakyti