Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(saintlina @ 2019 04 09, 09:59)

kas per krepšeliai? Kad tau pavyks, net neabejoju  smile.gif

Ai tokios peraugusios kosmetinės biggrin.gif

Labas dienas smile.gif

Uf, kad žvarba užėjo po tokių gražių dienų smile.gif Užtat mano šiltnamis jau beveik gatavas bigsmile.gif Bus kaip naujas biggrin.gif
Atsakyti
Kavos? Kavos! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 09, 19:19)
Kavos? Kavos!  bigsmile.gif

Aš jau apsieisiu biggrin.gif Geriau papasakok kokia tavo siuvimo mašina, ar reikalingas ir naudojamas daiktas? bigsmile.gif Aš iš dyko buvimo darbe jau visko prisimintiju doh.gif

Ką tik įvyko didžiausias mano girdėtas nusišnekėjimas umn.gif fool.gif Mergelei sakau , kad visai norėčiau siuvimo mašinos. O jis - tai parduok tuos savo virbalus ir nusipirk siuvimo mašiną. blink.gif Sakau, tu ką - durnas? O jis man - taigi jeigu pradėsi siūt, tai jau nebemegsi. Aš nesuprantu, ar jo tik metų skaitliukas sukasi į priekį, o tas kitas sustojęs, kur turėtų koja kojon su metais eit? blink.gif Nu kaip taip, a? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 09 balandžio 2019 - 20:11
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 09, 20:00)
Geriau papasakok kokia tavo siuvimo mašina, ar reikalingas ir naudojamas daiktas?  bigsmile.gif  Aš iš dyko buvimo darbe jau visko prisimintiju doh.gif

Mano asmeninė - overlokas. Mergiotei dovanų pirkau pigiausią variantą, bo truputį savo vaiką pažįstu. Reikėjo gauti, bet per bene 8 metus nei karto nebuvo prisėdus. Truputį sudėtingesnius siuvau su babytės rusiška. Mama su tėčiu jai buvo suveikę džeponišką varikliuką. Žodžiu, vienas pedalas - gazas ir važiuodavom. Ale grąžinau giminei. A tokias elementarias tiesias linijas labai retai ir su ta pigia siuvu. Bet tai tikrai labai retai, bo laiko neturiu.
Žodžiu, tas mašinos pigumas - plastmasinės vidaus detalės, kurios greičiau susidėvi. Tai mažai siuvant, nelabai kas ir lūžta. Siuvant dažniau žiūrėčiau Bernina arba Janome. Pas mano siuvimo dėstytoją taip berods ir buvo: siuvimo mašina kažkuri Bernina, o overlokas - Janome ( berods 5siūlė).
Atsakyti
Sveiki trečiadienį biggrin.gif

Kavos? bigsmile.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 09, 21:17)
Mano asmeninė - overlokas. Mergiotei dovanų pirkau pigiausią variantą, bo truputį savo vaiką pažįstu. Reikėjo gauti, bet per bene 8 metus nei karto nebuvo prisėdus. Truputį sudėtingesnius siuvau su babytės rusiška. Mama su tėčiu jai buvo suveikę džeponišką varikliuką. Žodžiu, vienas pedalas - gazas ir važiuodavom. Ale grąžinau giminei. A tokias elementarias tiesias linijas labai retai ir su ta pigia siuvu. Bet tai tikrai labai retai, bo laiko neturiu.
Žodžiu, tas mašinos pigumas - plastmasinės vidaus detalės, kurios greičiau susidėvi. Tai mažai siuvant, nelabai kas ir lūžta. Siuvant dažniau žiūrėčiau Bernina arba Janome. Pas mano siuvimo dėstytoją taip berods ir buvo: siuvimo mašina kažkuri Bernina, o overlokas - Janome ( berods 5siūlė).

Hm.. nu tiek tai aš dar nerazuminu apie jas biggrin.gif Bet ačiū už atsakymą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 09, 21:00)

Ką tik įvyko didžiausias mano girdėtas nusišnekėjimas  umn.gif  fool.gif Mergelei sakau , kad visai norėčiau siuvimo mašinos. O jis - tai parduok tuos savo virbalus ir nusipirk siuvimo mašiną.  blink.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ale pas tave energijos daugėja ir daugėja. Dar ir siūt pradėsi... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 10, 08:06)
Sveiki trečiadienį  biggrin.gif

Kavos?  bigsmile.gif
Hm.. nu tiek tai aš dar nerazuminu apie jas  biggrin.gif Bet ačiū už atsakymą  biggrin.gif

Aha, laba ir lekiu dar vieną kavos. Ilga diena nusimato ax.gif

Na, tai papasakosiu tai, kuo pati seniai seniai esu įsitikinus ir dėstytoja lygiai tą patį sakė. Siūti galima ir rankomis. Viską. Beje, dėstytoja daug metų ruošia siuvėjas ir dar papildomai kursus organizuoja. Na, reikalavimai pas ją o-ho-ho. Net fastriguoti turėjom milimetras į milimetrą. Siuvimo mašinos kainą sudaro vidinės detalės (kiek ilgai dirbs), korpusas ir papildomos funkcijos. Standartiškai visos siuva tiesiai, zigzagu, atgal, sagoms kilpas. O jau papildomos kojelės dvidubai siūlei, apkantavimui, užtruktukui paprastam, paslėptam, palenkimai ir dar visokie vikruntaisai - arba palengvintai arba tiesiog išmokstama be papildomų kojelių. Be to, kiek ir ką siūti ruošies ateity, tik nuo to priklausys pačios mašinos kaina.

Kai augau, gana dažnai su mama pas siuvėjas eidavom. Tais laikais visos su rusiškom dirbo ir siūdavo net labai įmantrius drabužius. Tai noriu pasakyt, kad tokioms padidintoms kosmetinėms visai nereikia permokėt už siuvinėjimą ir pnš dalykus.

Ai, sau kol kas pirkausi tris medžiaginius maišus. Tiesiog norėjosi skirtingus dydžius išbandyt ir siūles apžiūrėt. Tais į patį didžiausią įstatau anksčiau rodytą pilką standų krepšį (užrašai nesilankstytų ir virbalai nepradurtų ko nors), o jau visokias smulkmes (adata, vąšeliai, žymekliai ir t.t.) atskirai pirkau. Kosmetinė gal ten, žodžiu, labai daug visokių skyrelių ir dar turi prisegimą
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 04 10, 09:39)
lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ale pas tave energijos daugėja ir daugėja. Dar ir siūt pradėsi...  wub.gif

Juokas jai, o man tai širdį užgavo šitokis nesusipratėlis unsure.gif biggrin.gif

Energijos? Norėtum biggrin.gif Aš tiesiog žiauriai noriu tų krepšių, o pas mus jų nėra. Tai ką daryt? Tenka pačiai kažką galvoti.

QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 10, 09:49)
Aha, laba ir lekiu dar vieną kavos. Ilga diena nusimato  ax.gif

Na, tai papasakosiu tai, kuo pati seniai seniai esu įsitikinus ir dėstytoja lygiai tą patį sakė. Siūti galima ir rankomis. Viską. Beje, dėstytoja daug metų ruošia siuvėjas ir dar papildomai kursus organizuoja. Na, reikalavimai pas ją o-ho-ho. Net fastriguoti turėjom milimetras į milimetrą. Siuvimo mašinos kainą sudaro vidinės detalės (kiek ilgai dirbs), korpusas ir papildomos funkcijos. Standartiškai visos siuva tiesiai, zigzagu, atgal, sagoms kilpas. O jau papildomos kojelės dvidubai siūlei, apkantavimui, užtruktukui paprastam, paslėptam, palenkimai ir dar visokie vikruntaisai - arba palengvintai arba tiesiog išmokstama be papildomų kojelių. Be to, kiek ir ką siūti ruošies ateity, tik nuo to priklausys pačios mašinos kaina.

Kai augau, gana dažnai su mama pas siuvėjas eidavom. Tais laikais visos su rusiškom dirbo ir siūdavo net labai įmantrius drabužius. Tai noriu pasakyt, kad tokioms padidintoms kosmetinėms visai nereikia permokėt už siuvinėjimą ir pnš dalykus.

Ai, sau kol kas pirkausi tris medžiaginius maišus. Tiesiog norėjosi skirtingus dydžius išbandyt ir siūles apžiūrėt. Tais į patį didžiausią įstatau anksčiau rodytą pilką standų krepšį  (užrašai nesilankstytų ir virbalai nepradurtų ko nors), o jau visokias smulkmes (adata, vąšeliai, žymekliai ir t.t.) atskirai pirkau. Kosmetinė gal ten, žodžiu, labai daug visokių skyrelių ir dar turi prisegimą

Mokytis siūt abejoju ar eisiu, neturiu užmačių didelių, tiek kiek man reik gali ir youtube'as parodyt, o be to turiu pažįstamą, su kuria visad galiu pasikonsultuot, va ana tai praėjus tikriausiai visus kursus kokie tik ant mūsų Marijos žemės randasi biggrin.gif

Aš irgi esu buvusi pas siuvėją, bet namudinę biggrin.gif Chalatą man siuvo , o baba ir teta ten pas ją sijonus siūdavosi smile.gif
Ne, nu tai tiek aš suprantu. Net Liuda sakė, kad jai reik, kad siūtų tiesiai ir zigzagu jos būsimoms pamokoms biggrin.gif Man pilnai užtektų elementarios elektrinės buitinės mašinos.

Aš irgi pirkausi krepšiuką Kąsiūluose, bet jau toks skystimas, kad baisu. Bet neradau geriau, tai pasiėmiau nors tokį, abo vaikščiojau vos ne su prekybcentriniu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 10 balandžio 2019 - 09:05
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 10, 09:01)
Mokytis siūt abejoju ar eisiu...

Aš irgi esu buvusi pas siuvėją, bet namudinę biggrin.gif Chalatą man siuvo , o baba ir teta ten pas ją sijonus siūdavosi  smile.gif
Ne, nu tai tiek aš suprantu. Net Liuda sakė, kad jai reik, kad siūtų tiesiai ir zigzagu jos būsimoms pamokoms biggrin.gif  Man pilnai užtektų elementarios elektrinės buitinės mašinos.

Aš irgi pirkausi krepsiuką Kąsiūluose, bet jau toks skystimas, kad baisu. Nu bet neradau geriau, tai pasiėmiau nors tokį, abo vaikščiojau vos ne su prekybcentriniu lotuliukas.gif

O pas jus mokykloj per darbų pamokas nemokino visai visai?

Tai visos jos namudinės buvo, kai namuose. Bjauriausia persona dirbo siuvimo atelje - bobulencija metuose, o gyvenime parčios nebuvo mačius, teko eit pas jauną vestuvinių suknelių siuvėją ir vistiek perspėti dėl audinio. Tai tik dvi tokios keistuolės, kitos kostiumėlius, progines sukneles, kelnes siuvo liuksiškai.

O dabar sau su pamušalu siūsi ar vieno sluoksnio? Kasiuluose mačiau, net neėmiau pačiupinėti. Be to, man užtrauktukas visai ne į temą ir rankenos nebuvimas.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 10, 10:11)
O pas jus mokykloj per darbų pamokas nemokino visai visai?


O dabar sau su pamušalu siūsi ar vieno sluoksnio? Kasiuluose mačiau, net neėmiau pačiupinėti. Be to, man užtrauktukas visai ne į temą ir rankenos nebuvimas.

Mokino, netgi klasė buvo su siuvimo mašinom. Braižėm kažką ant milimetrinio popieriaus, bet ar pasiuvom kažką - neatsimenu. Lyg sijonai turėjo išeiti, bet čia mano atmintis nutrūksta biggrin.gif

Su pamušalu. Gal net su vidiniu kišeniuku bigsmile.gif Ne apie tuos ko gero kalbam. Mano krepšys tokia terbelė su rankenom ir printu - Priklausoma nuo mezgimo smile.gif Nu kokių gerų rolikų youtube yra. Viskas pažingsniui. Net aš suprantu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 10, 09:49)
Su pamušalu. Gal net su vidiniu kišeniuku  bigsmile.gif Ne apie tuos ko gero kalbam. Mano krepšys tokia terbelė su rankenom ir printu - Priklausoma nuo mezgimo  smile.gif Nu kokių gerų rolikų youtube yra. Viskas pažingsniui. Net aš suprantu  biggrin.gif

Pas Olsanną tokie - > project bag #2
Tai jei vienu metu 3-4darbai ir palaikymui tinka ir tie su užtrauktuku.

Pati labiau norėčiau kažko panašaus į tai

vartotojo įkelta nuotrauka
Taip ar taip mezgu motkelius ir jei siūlai krepšio viduj, neklius už užtrauktuko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 10 balandžio 2019 - 10:08
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 10, 11:06)
Pas Olsanną tokie - > project bag #2
Tai jei vienu metu 3-4darbai ir palaikymui tinka ir tie su užtrauktuku.

Pati labiau norėčiau kažko panašaus į tai
Taip ar taip mezgu motkelius ir jei siūlai krepšio viduj, neklius už užtrauktuko.

Aš atradau dabar šitą mergiotę youtube, ji mezga, siuva krepšius, dažo siūlus, gamina markeriukus. Nu labai ji man patinka wub.gif Tai tie jos krepšiai man labai labai wub.gif

O, matai, man su užtrauktuku labiau prie dūšios biggrin.gif Gerai, kad mes visos skirtingos ir savotiškos biggrin.gif
Atsakyti